Úvod > Aktuality a akcie > Na začiatku, pred tým ako som sa odhodlala cvičiť som bola dosť tučná.

Na začiatku, pred tým ako som sa odhodlala cvičiť som bola dosť tučná.

S veľkou radosťou sa s vami podelím o  môj úspech v zdravom chudnutí.


Na začiatku, pred tým ako som sa odhodlala cvičiť som bola dosť tučná.
Chcela som sa svojej obezity navždy zbaviť. Najprv som začala dodržovať drastické diéty, kde som vôbec nejedla, len pila vodu a to mi nepomohlo. Stučnela som ešte viac, vdaka jo-jo efektu.

Neskôr som si dala ešte jednu takú podobnu diétu a tak isto to dopadlo. Povedala som si, že dodržovať hentakú diétu je zbytočné. Radšej budem poctivo pravidelne cvičiť a stravovať sa zdravo, ako si ničiť organizmus a nič z toho.

Poradila som sa s maminou, že čo mám robiť ked chcem schudnúť. Nechcela som mínať nejaké peniaze, ale ona sama povedala, že bez peňazí neschudnem. Treba na kúpu cvičebných pomôcok niečo investovať.

Kúpila som si eliptical. Cvičí sa mi na ňom úžasne. Taktiež som si kúpila aj steper od Insportline pre lepšie cvičenie. Pol hodinku cvičím na elipticaly a pol hodinku na steperi. Myslím si, že je to stačí.

Cvičíme na týchto super vecičkách ja aj moja mamina. Takže chudneme obe :) a zatiaľ to veľmi dobre funguje.

Najviac som schudla ja a to 11 kilo, to asi preto, lebo som mladšia a viac vydržím, ako moja mama.

Musím ešte dodať, že moja mama si to chváli a tak isto aj ja. Keby sa dalo, kúpili by sme si všetky vaše veci, lebo sú úplne super. 

Každému kto cvičí, vravím, nech si od vás niečo kúpi :)Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku