Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Vianočné darčeky cez internet s VIP garanciou do 31.1.2023

Vianočné darčeky cez internet s VIP garanciou do 31.1.2023


Vážení zákazníci, 

aby sme Vám maximálne spríjemnili predvianočné nákupy darčekov a ukázali Vám, že vianočné darčeky cez internet nemusia znamenať problém, pripravili sme pre Vás unikátnu vianočnú garanciu, v rámci ktorej máte teraz možnosť výmeny/vrátenia tovaru zakúpeného cez náš eshop alebo na predajni do 31.1.2023, a to v prípadoch, kedy Vám tovar veľkostne alebo inak nevyhovuje. Už tak nemusíte riešiť napríklad čo s darčekom, pri ktorom ste netrafili veľkosť, farbu a pod. Nevyhovujúci vianočný darček bez rečí prijmeme späť.

Ako vymeniť darček, keď ste sa náhodou netrafili? 

Tovar, ktorý chcete v rámci tejto exkluzívnej lehoty vrátiť, prosím pošlite späť na adresu servisného oddelenia (Električná 6471, Trenčín 911 01) spoločne so sprievodným listom a kópiou faktúry. Podmienkou pre výmenu je tovar poslať nepoužívaný, nepoškodený, kompletný (vrátane pôvodného obalu). V prípade nákupu na predajni je potrebné prísť s tovarom na danú predajňu, kde ste si tovar zakúpili a to spolu s originál pokladničným dokladom.

Podmienky:

  • akcia sa vzťahuje na nákupy zrealizované od 27.10.2022
  • nevhodne vybraný vianočný darček môžete vymeniť od 24.12.2022 do 31.1.2023
  • akcia sa vzťahuje na všetky nákupy na www.insportline.sk alebo na predajniach v Bratislave, Trenčíne a Košiciach
  • akcia sa vzťahuje na nepoužívaný tovar (vrátený tovar musí byť zabalený - napríklad v pôvodnom prepravnom obale či kartóne, ďalej v originálnom obale či krabičke, nesmie niesť známky používania a tiež musí byť kompletný a nepoškodený)
  • hodnotu vráteného tovaru Vám vrátime formou darčekového poukazu s platnosťou do 15.02.2023
 

Náš TIP:

 

Prajeme príjemný nákup,
Tím inSPORTline

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter