Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Vianočné darčeky cez internet s VIP garanciou do 31.1.2024

Vianočné darčeky cez internet s VIP garanciou do 31.1.2024
Vianočné darčeky cez internet s VIP garanciou do 31.1.2024


Vážení zákazníci, 

aby sme Vám maximálne spríjemnili predvianočné nákupy darčekov a ukázali Vám, že vianočné darčeky cez internet nemusia znamenať problém, pripravili sme pre Vás unikátnu vianočnú garanciu, v rámci ktorej máte teraz možnosť vrátenia tovaru zakúpeného cez náš eshop alebo na predajni do 31.1.2024, a to v prípadoch, kedy Vám tovar veľkostne alebo inak nevyhovuje. Už tak nemusíte riešiť napríklad čo s darčekom, pri ktorom ste netrafili veľkosť, farbu a pod. Nevyhovujúci vianočný darček bez rečí prijmeme späť a vrátime Vám peniaze.

Ako vrátiť alebo vymeniť darček, keď ste sa náhodou netrafili? 

Tovar zakúpený cez e-shop alebo kamennú predajňu, ktorý chcete v rámci tejto exkluzívnej lehoty vymeniť či vrátiť, prosím pošlite späť na adresu reklamačného oddelenia (inSPORTline s.r.o., Električná 6471, Trenčín 911 01) spoločne so sprievodným listom a kópiou faktúry. Podmienkou pre výmenu či vrátenie je tovar poslať nepoužívaný, nepoškodený, kompletný (vrátane pôvodného obalu). Tovar zakúpený cez e-shop môžete tiež priniesť na ktorúkoľvek predajňu inSPORTline.

Podmienky:

  • akcia sa vzťahuje na nákupy zrealizované od 3.11.2023 do 23.12.2023
  • nevhodne vybraný vianočný darček môžete vymeniť alebo vrátiť od 24.12.2023 do 31.1.2024
  • akcia sa vzťahuje na všetky nákupy na www.insportline.sk alebo na predajniach v Bratislave, Trenčíne a Košiciach
  • akcia platí len pre spotrebiteľov podľa ust. § 2 písm. a) Zákona
  • tovar zakúpený na predajni je potrebné priniesť na danú predajňu, kde bol tovar zakúpený a to spolu s originál pokladničným dokladom
  • akcia sa vzťahuje len na nepoužívaný tovar (vrátený tovar musí byť zabalený - napríklad v pôvodnom prepravnom obale či kartóne, ďalej v originálnom obale či krabičke, nesmie niesť známky používania a tiež musí byť kompletný a nepoškodený)
  • akcia sa nevzťahuje na výživové doplnky a podobné produkty s dátumom spotreby
 

Náš TIP:

 

Prajeme príjemný nákup,
Tím inSPORTline

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter