Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Česká kvalita a originálny design - kolekcia športového oblečenia TrueCzech od inSPORTline

Česká kvalita a originálny design - kolekcia športového oblečenia TrueCzech od inSPORTline
Česká kvalita a originálny design - kolekcia športového oblečenia TrueCzech od inSPORTline

inSPORTline novo ponúka svoju vlastnú českú kolekciu športového a voľnočasového oblečenia TrueCzech collection! Kým však dostanete produkt do rúk, má za sebou už dlhú cestu.

Mnoho mesiacov vývoja a skúšania strihu, výber látok tak, aby korešpondovali ako so strihom produktu, tak aj jeho využitím. Každý strih sa snažíme konštruovať tak, aby sedel čo možno najväčšiemu množstvu typov postáv a aby ste sa v ňom cítili maximálne komfortne.

Čo sa bavlnených úpletov týka, je dôležité, aby boli vyrobené v našej krajine, preto spolupracujeme s lokálnymi výrobcami, a pri funkčných materiáloch sa spoliehame na kvalitu prémiových talianskych látok. Z Českej republiky pochádzajú aj komponenty s logami, vrátane gumičiek, lampasov aj log.

Je nutné, aby boli komponenty kompatibilné s látkou a ďalšími detailmi výrobku, preto sa vždy zaisťujú skôr, než samotná látka. Potom, čo je hotový strih a odskúšaných niekoľko modelov s drobnými rozdielmi na postave, začíname so strihaním látok, ktoré vykonávame ručne, kvôli nutnosti absolútnej presnosti strihu. Používame krajčírske a elektrické nožnice, píly na textil - tu záleží na type materiálu a jeho zložení aj gramáži. Po nastrihaní dielov sa látky ujme krajčírka, ktorá má v réžii výrobu konkrétneho produktu. Po prevlečení nití na niekoľkých strojoch potrebných k daným úkonom, nasleduje proces samotného šitia a kompletizácie. Každý jeden produkt je šitý jednou konkrétnou krajčírkou. Kvalita výrobku záleží na výbere vhodnej látky, konštrukcii a vývoji strihu, ale aj na kvalitných nitiach, ktoré sú veľmi dôležitou súčasťou produktu. Spracovanie je tak ďalším dielom do skladačky, aby produkt nielen že dobre sedel, ale aj vydržal a robil dlho radosť svojmu nositeľovi.

Potom, čo je Váš kúsok ušitý, ujmú sa ho ďalšie šikovné ruky, ktoré produkt skontrolujú, vyžehlia či naparia, poskladajú a zabalia do obalu, v ktorom Vám príde. Vybavia ho tiež etiketou s typom výrobku, veľkosťou a v tento moment už je produkt pripravený na expedíciu do vašich rúk.

Ďakujeme, že vyberáte českú výrobu, dávate tým prácu českým krajčírkam a podporujete ekonomiku českej krajiny. Zároveň sa vďaka snahe o čo najefektívnejšiu minimalizáciu tvorby odpadu jedná o ekologicky udržateľnú výrobu šetrnú k prírode.

Súvisiace produkty

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter