Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Elektrobicykle CRUSSIS rozbiehajú sezónu 2023

Elektrobicykle CRUSSIS rozbiehajú sezónu 2023
Elektrobicykle CRUSSIS rozbiehajú sezónu 2023

Nový rok je tu a s ním aj úplne nový rad špičkových e-bikov Crussis! Jedná sa už o dvanástu sezónu českej značky, ktorá rok čo rok prichádza so širokou a ucelenou ponukou elektrobicyklov pre každý typ jazdenia. Od konkurencie ju potom odlišujú najmä výrazné farby, športový dizajn a vysoká kvalita komponentov. Poďme sa pozrieť, čo vás čaká tento rok!

NOVÉ MOTORY PANASONIC

Motory Panasonic sú kľúčovým bodom tejto sezóny. Poháňa horské a krosové modely osmičkového a deviatkového radu. Vývojový tím značky Crussis s japonským výrobcom vyladil parametre motora tak, aby čo najlepšie zodpovedal potrebám práve našich cyklistov. Pre typický kopcovitý terén bol preto navrhnutý výkonný motor s okamžitým záberom, ktorý je navyše tichý, úsporný a ponúka dokonalý pôžitok z jazdy.


PANASONIC motor poháňa horské a krosové modely dvoch najvyšších radov. Osmičkový jazdí na modeli GX Power Plus (max 400 W, 75 Nm), zatiaľ čo ten deviatkový má k dispozícii ešte výkonnejší GX Ultimate s krútiacim momentom 95 Nm (max 600 W). Na výber sú v typicky žiarivých farbách, ktorými je táto značka preslávená aj v umiernenejšom jednofarebnom prevedení.

Jedno majú ale spoločné – všetky ponúkajú špeciálny režim „Auto“, ktorý spolupracuje s torzným snímačom a dávkuje dopomoc podľa toho, akou silou šliapete do pedálov. Jazdu vlnitým terénom si tak užijete naplno bez toho, aby ste neustále museli meniť režim.

E-BICYKLE PRE KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Okrem nových motorov ale stále zostávajú osvedčené modely z predchádzajúcich rokov. Máte na výber medzi svižným talianskym motorom OLI SPORT alebo spoľahlivými modelmi Bafang MaxDrive a Bafang M500.

Čo sa geometrie týka, zostávajú osvedčené horáky s označením e-Atland, e-Guera, e-Largo a e-Fionna, trekové modely e-Gordo a e-Savela, ľahko identifikovateľné krosové modely e-Cross a e-Cross low a nakoniec aj mestské modely pod nálepkou e-City a e-Country. To všetko vo výrazných dizajnoch aj jednofarebných variantoch pod označením „ONE“.

Prezrite si našu celú tohtoročnú ponuku elektrobicyklov Crussis 2023!

Súvisiace produkty

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter