Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

LEGEND 68 – Limitovaná edícia najlepšieho e-biku Crussis!

LEGEND 68 – Limitovaná edícia najlepšieho e-biku Crussis!
LEGEND 68 – Limitovaná edícia najlepšieho e-biku Crussis!

Legendou sa nenarodíš, legendou sa staneš.

Najlepší elektrobicykel sezóny je tu! Inšpirovaný českou národnou hokejovou legendou, LEGEND 68 je výsledkom práce celého tímu Crussis a ideálnym e-bikom pre náročných cyklistov. S unikátnym zlato-čiernym metalickým dizajnom máte navyše istotu, že vás na výletoch nikto neprehliadne.

Len o vzhľad tu ale rozhodne nejde! Bicykel sa pýši celoodpruženým karbónovým rámom a luxusnou výbavou, vďaka ktorej si jazdu aj v extrémnom teréne doslova užijete.

⚙️ Prvotriedny motor BOSCH ⚙️

motor | batéria | displej

Základ tvorí prvotriedny motor BOSCH Performance CX s krútiacim momentom 85 Nm. Poskytuje vysoké zrýchlenie a znateľne tak zvyšuje kvalitu jazdy. Je doplnený batériou BOSCH PowerTube 720 pre vysoký dojazd až 180 km ďaleko. Priebeh jazdy potom kontrolujete na farebnom displeji BOSCH Kiox 300, s ktorým môžete dokonca prepojiť aplikácie ako sú Strava alebo Apple Health.

⚙️ Vidlica a tlmič FOX ⚙️

vidlica | zadný tlmič

Ďalej je lákadlom vidlica FOX 36 Float eMTB+, ktorá predstavuje to najlepšie, čím môžete elektrobicykel vybaviť. So zdvihom 150 mm a offsetom 51 mm perfektne absorbuje nárazy v teréne a na prvý pohľad tiež zaujme sfarbením klzákov Kashima.

Vidlica je doplnená tlmičom FOX Float X 205 x 60 mm. Vďaka sofistikovanému tlmeniu a nekompromisnému výkonu je ideálny obzvlášť pre traily. Tlmič je navyše ľahký a jeho veľký piest pojme veľký objem vzduchu pre precíznejšie ladenie.

⚙️ Špičková radiaca sústava SRAM ⚙️

brzdy | radenie | prehadzovačka | reťaz | kazeta | prevodník

Radenie zabezpečuje špičková súprava SRAM Eagle XX1 s 12 rýchlosťami. Tá mení rýchlosť plynulo a precízne, navyše je kompatibilná s novými kazetami 10-52z, ktoré prinášajú neuveriteľne široké možnosti prevodov pri zachovaní rovnomerných krokov. Vylepšujú tak vnútorné aj vonkajšie radenie, rovnako tak ako držanie reťaze.

Články zlato sfarbenej reťaze majú navyše hladký polomer bez ostrých hrán alebo skosenia, čo znižuje hluk, trenie a opotrebenie prevodníkov a kazetových zubov.

Dokonalú bezpečnosť a vyváženosť potom zaisťujú 4-piestové hydraulické brzdy SRAM Code R s pákou DirectLink.

❗️ Keďže sa jedná o limitovanú edíciu, počet vyrobených kusov je obmedzený. Každý má svoje číslo a je pripravený na akciu. Ten váš na vás už čaká!

 

Súvisiace produkty

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter