Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Joga bloky a tehličky

Joga bloky a tehličky predstavujú pomôcky pre začínajúcich či mierne pokročilých jogínov. S ich pomocou je možné dosiahnuť obtiažnejšie pozíciie, spestriť tréning...

Joga bloky a tehličky predstavujú pomôcky pre začínajúcich či mierne pokročilých jogínov. S ich pomocou je možné dosiahnuť obtiažnejšie pozíciie, spestriť tréning či upraviť postoj či posed tak, aby bol správny a predovšetkým zdravý. Neslúžia len ako opory, ale aj ako podložky či predmety skracujúce vzdialenosť pri zdĺhavých cvikoch.

Joga bloky nadobúdajú najrôznejšie tvary. Najčastejším je obdĺžnikový úzky profil z mäkkého EVA materiálu, ktorý slúži ako podložka pod hlavu, krk či chrbát alebo ako pomôcka na sedenie. Ich hlavným účelom je vylepšiť a skvalitniť držanie tela v sede, či už klasickom alebo tureckom.

Joga tehličky majú podobný účel ako bloky, teda pomôcť pri cvičení. Najčastejšie sa využívajú ako opora rúk, ktorých sa jogín drží, alebo ako nadzdvihovacia pomocná podpora pod chrbát či zadok. Najuniverzálnejším materiálom je opäť EVA pena, ktorá je mäkká, ale zároveň pevná a veľmi ľahká a ľahko sa vojde do batohu či tašky.

Joga bloky a tehličky sa líšia predovšetkým rozmermi, hmotnosťou a farebným spracovaním.

Prečo nakupovať u nás?

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter