Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Mestské e-bicykle

Mestské elektrobicykle - najnovší trend vo svete bicyklov! Nízke prevádzkové náklady, ekologická prevádzka a radosť zo šliapania, to všetko ponúka ebike. Mestský...

Mestské elektrobicykle - najnovší trend vo svete bicyklov! Nízke prevádzkové náklady, ekologická prevádzka a radosť zo šliapania, to všetko ponúka ebike. Mestský e-bicykel sa vyznačuje predovšetkým monotubnou konštrukciou s nízkym nástupom, čo zaisťuje jednoduché nasadanie/zosadanie a zároveň napomáha bezpečnej jazde v mestskej premávke. Stupeň intenzity dopomoci šliapania si môžete zvoliť pomocou ovládacieho panelu na riadidlách, štandardne sa jedná o 3 až 5 stupňov. Pri elektrobicykloch nie je nutné robiť vodičské zkúšky a platiť drahé povinné poistenie! Vyberať môžete z overených celosvetových značiek ako je CrussisKellysalebo Devron.

Pri výbere e-bicykla nezabudnite zvoliť správny typ pohonu. Mestský elektrobicykel s predným pohonom je vhodný predovšetkým pre jazdu po cestách či v meste, elektrický bicykel so zadným pohonom sa hodí aj pre mierny terén. Medzi ďalšie dôležité parametre patria batérie, programy alebo nosnosť.

Mestský elektro bicykel už nie je akýmsi výdobytkom "bicyklov pre nemohúce babičky", ale jedná sa o bicykel vhodný pre mužov aj ženy, ktorí často zastavujú. E-bike si našiel svoje uplatnenie najprv v Holandsku, Belgicku a Nemecku, postupne sa však tento trend dostáva aj k nám do Slovenskej republiky. V našom sortimente tak nájdete mestské elektrobicykle popredných európskych výrobcov, ktorí vyrábajú a predávajú bicykle už niekoľko rokov. Jazdite bez námahy, ekologicky a lacno.

Čítajte viac o elektrobicykloch:
Ako zvoliť správnu veľkosť a typ bicykla? 
Ako správne vybrať elektrobicykel?  

Mestské e-bicykle

Prečo nakupovať u nás?

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter