Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Pogumované činky Ketlebel PU

Pogumované činky Ketlebel PU bezpochyby patria k najlepším pomôckam pre komplexné precvičenie celého tela. Cvičenie s ketlebelom je založené na prirodzených pohyboch...

Pogumované činky Ketlebel PU bezpochyby patria k najlepším pomôckam pre komplexné precvičenie celého tela. Cvičenie s ketlebelom je založené na prirodzených pohyboch tela, ktoré rozvíjajú silu a zlepšujú flexibilitu a mobilitu. Oproti izolovaným cvikom zapojíte naraz viac svalových skupín a docielite tak požadované úspechy pri redukcii hmotnosti, či zlepšení funkčnej sily, koordinácie pohybu a výbušnosti.

Jedná sa o moderne spracované ketlebely s polyuretánovou povrchovou úpravou, ktorá je odolná voči potu a opotrebovaniu. Na prvý pohľad vás činky zaujmú svojim futuristickým dizajnom s kryštálovými líniami. Chrómované a ergonomicky tvarované držadlo zaistí veľmi komfortný úchop s dostatočným priestorom aj pre obojručné uchytenie. Spodná plochá strana ketlebelu zaručuje pohodlné a stabilné odloženie. Tiež určite oceníte výrazné značenie hmotnosti v kilogramoch a librách na tele činky. Ketlebel je vhodný do všetkých posilňovní, workoutových ihrísk aj pre domáce využitie.

Prečo nakupovať u nás?

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter