Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Zoznám sa s AirBikom - vzduchový trenažér, ktorý ti rozprúdi krv!

Zoznám sa s AirBikom - vzduchový trenažér, ktorý ti rozprúdi krv!
Zoznám sa s AirBikom - vzduchový trenažér, ktorý ti rozprúdi krv!

Chceš popracovať na svojej fyzickej kondícii, ale na bežných strojoch už to nie je ono? Potom je pre teba AirBike jasnou voľbou! Na tomto stroji sa totiž rozhodne nudiť nebudeš!

AKO TO VÔBEC FUNGUJE?
V jednoduchosti je sila

Čo to vlastne AirBike je? Hovorí sa mu síce tiež vzduchový rotoped, od tých klasických ho ale delí pár zásadných rozdielov. Tým najnápadnejším je samozrejme ventilátor na miesto záťažového kolesa. Ten je napojený nielen na pedále, ale aj na pohyblivé držadlá, takže počas tréningu ho roztáčaš nohami aj rukami zároveň. Vďaka širokým lopatkám plní ventilátor tiež funkciu vzduchového brzdného systému, takže čím viac sa do toho oprieš, tým väčšiemu odporu budeš musieť vzdorovať.

Aký je rozdiel medzi AirBikom a rotopedom?
Na rotopede precvičíš len dolnú polovicu tela, zatiaľ čo ruky zostávajú pevne na riadidlách a do tréningu sa nezapájajú. Odpor sa navyše reguluje buď manuálne alebo elektronicky, a vždy s danou hranicou záťaže, ktorú nemožno prekročiť. Pri AirBikoch sa odpor prispôsobí tvojej námahe, takže máš vždy priestor na zlepšenie.

 

AKÉ MÁ TRÉNING S AIRBIKOM VÝHODY?
Priprav sa poriadne to roztočiť

✅ Zapojíš viac skupín svalov - S AirBikom si dáš naozaj do tela! Vďaka adaptívnemu zvyšovaniu záťaže môžeš šliapať na hranici svojich síl, čo by napríklad na eliptikali ani nešlo. Tréning je tak oveľa intenzívnejší a prejaví sa najmä na rukách a štvorhlavých stehenných svaloch. Zapájaš však tiež svaly hrudné, chrbtové, brušné aj šikmé!

✅ Zatočíš s prebytočnými kalóriami - Pretože pri tréningu namáhaš rovnako hornú aj dolnú polovicu tela, kalórie ubúdajú závratnou rýchlosťou! Ak hľadáš spôsob, ako sa rýchlo zbaviť nejakého toho tuku navyše, lepšie už si snáď vybrať nemôžeš.

✅ Pošetríš kĺby - Aj keď je intenzívny záber hlavnou výhodou AirBikov, zvoľniť môžeš vždy. Šliapanie je navyše pre kĺby priaznivý pohyb, pretože sa vyhýba nárazom.

✅ Jediným limitom je tvoja výdrž - Aj keď zo seba vydávaš maximum, stroj vždy dokáže tvoju námahu vyrovnať. V praxi to znamená, že neexistuje najvyšší "level", ktorý na AirBiku môžeš dosiahnuť. Keď sa zlepšíš ty, stroj ti okamžite ponúkne ďalšiu hranicu, ktorú sa môžeš pokúsiť prekonať.

☑️ BONUS: Príjemné chladenie - Čím väčší vetrák, tým väčší prúd vzduchu! Zatiaľ čo sa na stroji potíš, ovieva ťa príjemný vánok! Trocha osvieženia pri tak ťažkej práci len prospeje.

KTO BY DO TOHO MAL ÍSŤ?
Každý kto má chuť!

Chcem efektívne posilňovať celé telo!
AirBike je skvelý nástroj pre intenzívny kardio workout, do ktorého zapojíš celé telo. Takmer žiadny sval nedostane odpočinok, a to hlavne vďaka tomu, že AirBike ti na rozdiel od rotopedu umožňuje zapojiť do tréningu aj ruky!

Nechcem sa počas tréningu obmedzovať!
S AirBikom neexistuje žiadna hranica intenzity tréningu alebo dosiahnuteľná záťaž. Vďaka vzduchovému odporu ventilátora je záťaž priamo úmerná úsiliu, ktoré vynakladáš, takže si sám sebe tým najväčším súperom!

Baví ma HIIT!
Vzduchové rotopedy sú skvelým nástrojom pre intervalový tréning, ako je čím ďalej tým populárnejší HIIT! Výhodou je, že sa nemusíš zaoberať nastavovaním špeciálnych programov - proste sa posadíš a šliapeš.

Potrebujem spáliť tuky a zapracovať na svojej fyzičke!
 Ak hľadáš efektívny spôsob, ako sa zbaviť nejakého toho kila navyše, tento trenažér je jasná voľba. Stroj ťa navyše nenechá oddýchnuť, takže je tiež super pomôckou pre vypracovanie svalov.

AirBbike je jednoducho mašina pre pravých hrdinov!

Súvisiace produkty

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter