Na hlavný obsah
Akčný jún so zľavou až 75% Nájdeš tu

Produkty v porovnávači

Masážne pištole: Ako na to?

Masážna pištoľ je skvelý nástroj pre uvoľnenie svalov a stimuláciu krvného obehu. Využijete ju napríklad pred tréningom, keď potrebujete svaly zahriať, alebo naopak po tréningu, kedy je telo boľavé a stuhnuté. Intenzitu masáže zmeníte nastavením rýchlosti vibrácií. Pri prvom použití je dobré začať na tej najnižšej intenzite, aby ste zistili, ako vám vlastne masáž vyhovuje. Rozhodne by nemala byť vyložene nepríjemná alebo bolestivá.

K pištoli dostanete hneď niekoľko nadstavcov, každý určený pre iný druh masáže. Najprv začnite s univerzálnou zaguľatenou masážnou hlavicou a potom postupne skúšajte ostatné nadstavce v balení. Stručný prehľad jednotlivých nadstavcov nájdete v tabuľke nižšie.

Štandardná zaguľatená hlavica
Univerzálne riešenie - môžete ju totiž používať po celej dĺžke tela. Príjemnou masážou poskytne úľavu vašim unaveným alebo stuhnutým svalom, či už po športovom výkone alebo náročnom dni v práci.
Väčšia zaguľatená hlavica
Táto násadka zaberá najväčšiu plochu a je preto skvelým nástrojom pre hĺbkovú masáž veľkých svalov. Ak teda potrebujete poriadne uvoľniť chrbát, stehná, zadok či prsné svaly, toto je to pre vás ideálne riešenie.
Plochý nadstavec
Plochou hlavičkou môžete masírovať celé telo, najviac ale pomôže pri plochých svalov a okolo citlivých a kostnatých miest. Rovný povrch totiž vibrácie lepšie rozprestrie.
Klinový nadstavec
Nárazová plocha klinu je menšia, zato vám umožní dostať sa na miesta, ktoré napríklad zaguľatená hlavica dobre nepokryje. S týmto nadstavcom sa dobre masíruje oblasť krčnej chrbtice, dobre ale tiež pôsobí na dlane a spodnú časť chodidiel.
Rozdvojený nadstavec
Tento nadstavec je výborný pre masáž stavcov. Vďaka rozdvojenému koncu s ním môžete krásne prechádzať pozdĺž chrbtice a zadnej časti krku. Pri nižšej intenzite vibrácií potom môžete premasírovať aj Achillove šľachy.
Kužeľový nadstavec
Či už vás trápia svaly alebo kĺby, tento nadstavec vám pomôže zamerať sa na konkrétne bolestivé miesto a poriadne ho premasírovať. Zaoblená špička lepšie preniká hlbokým svalstvom.
Nadstavec v tvare prsta
Tu je najlepšie zamerať sa na mäkké tkanivá a menšie plochy, ako sú napríklad dlane alebo chodidlá. Tiež ho môžete využiť ako jemnejší variant kužeľového nadstavca a masírovať s ním bolestivé miesta.


POZRITE NA NAŠU PONUKU:

Súvisiace produkty

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter