Úvod > Servis a reklamácie

Servis a reklamácie

K prednostiam našej spoločnosti patrí individuálny prístup k zákazníkom. Aby boli naši zákazníci maximálne spokojní, snažíme sa im poskytnúť tie najlepšie služby a servis. Pokiaľ máte akýkoľvek problém s našim produktom neváhajte nás kontaktovať. Tu nájdete návod ako správne postupovať v prípade servisnej alebo reklamačnej požiadavky.

Servis

Pokiaľ si s niektorým z našich produktov neviete rady a máte problém s jeho kompletáciou, nastavením, údržbou kontaktujte nás a radi Vám pomôžeme vzniknutý problém vyriešiť.

 Reklamácia

Nikto nie je neomylný, a tak sa môže stať, že sa niekedy niečo pokazí. Pokiaľ Vás stretla taká nepríjemnosť pri našich výrobkoch, oznámte nám túto skutočnosť a vzniknutú situáciu budeme riešiť v čo najkratšom termíne. Našim zákazníkom sa snažíme výjsť maximálne ústrety aj v prípade nepríjemných záležitostí.

Ak tovar nepodlieha servisu u zákazníka je potrebné reklamovaný tovar zaslať k nám na adresu inSPORTline s.r.o., Bratislavská 36, 911 05 Trenčín pre posúdenie reklamácie. Aby sme Vám uľahčili prácu s vypisovaním reklamácie, pripravili sme pre Vás predpísaný Reklamačný list, ktorý urýchli a uľahčí prijatie a vybavenie Vašej reklamácie.

Reklamáciu tovaru je nutné uplatňovať v mieste zakúpenia tovaru. Vyplnený reklamačný list vytlačte a zašlite spoločne s reklamovaným tovarom a kópiou faktúry. Pri akýchkoľvek nejasnostiach neváhajte kontaktovať priamo naše servisné alebo reklamačné oddelenie e-mailom alebo telefonicky.

Reklamácie a montáž

Martin Mikloš 
telefón:               +421 918 809 163
email:               reklamacie@insportline.sk

 

Servis, náhradné diely a výmena veľkosti

Mgr. Michaela Daneková
telefón: 
            +421 32 6526 701
         
email:               servis@insportline.sk


Vedúci reklamačného a servisného oddelenia

Bc. Lukáš Zemanovič

telefón:             +421 917 954 415
email:                
lukas.zemanovic@insportline.sk

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov