MEGA AKCIA: Ku každej objednávke nad 400 € ZADARMO outdoorová 4K kamera v hodnote 115,60 €!
Fitness>Zdravie a relaxácia>Športová výživa a doplnky stravy>Športová výživa>Posilňovanie>Gainery > Práškový koncentrát 1000g Nutrend Mass Gain (Kód produktu: VS-052-1000)

Práškový koncentrát 1000g Nutrend Mass Gain

Gainer s obsahom 20% bielkovín pre naštartovanie regenerácie a pre podporu nárastu svalovej hmoty.

Gainer s obsahom 20% bielkovín pre naštartovanie regenerácie a pre podporu nárastu svalovej hmoty.

Dostupnosť:
Zvoľte variantu produktu
Vaša cena:
12,40 € s DPH
Cena bez DPH:
10,33 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Alternatívy (2)

Práškový koncentrát 1000g Nutrend Mass Gain

Nutrend Mass Gain je gainer s obsahom 20% bielkovín pre naštartovanie regenerácie a pre podporu nárastu svalovej hmoty. Bielkovinová zložka je tvorená 100% WPC (srvátkový proteínový koncentrát). Plnohodnotný sacharidový komplex dopĺňa niekoľko druhov sacharidov - a to isomaltulóza (PalatinoseTM), glukóza, maltodextrín a fruktóza. Sacharidy v kombinácii s bielkovinovou sú po tréningu nevyhnutné pre naštartovanie kvalitnej regenerácie. Nutrend Mass Gain je obohatený o vitamíny (C, B3, E, B5, B6, B1, B12, biotín a kyselinu listovú). Nutrend Mass Gain je určený pre: kondične cvičiacich, ale aj pre začínajúcich kulturistov, silových a fitness športovcov. Pre všetkých športovcov, ktorí chcú podporiť nástup regenerácie a ochranu svalovej hmoty.

  • komplex pre ochranu a regeneráciu svalovej hmoty (BCAA, L-glutamín, L-AAKG)
  • obohatený o vitamíny (C, B3, E B5, B6, B2, B1, B12, biotín, kyselina listová)

Odporúčané dávkovanie produktu Nutrend Mass Gain: jedna porcia = 70 g na 300 ml vody. Dávku skonzumujte krátko (10-20 minút) po ukončení tréningu. Užívajte max. 2x za deň s ohľadom na skladbu jedálnička.

Použitie: jedna odmerka predstavuje 28 g. Odporúčanú dávku odmerajte priloženou odmerkou a riadne rozmiešajte vo vode (vďaka vysokej koncentrácii účinných látok je potrebná dlhšia doba miešania!). Pomer riedenia je 70 g na 300 ml vody. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 ° C a spotrebujte do 3 mesiacov. Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Práškový koncentrát 1000g Nutrend Mass Gain - alternatívy - všetko skladom

Práškový koncentrát 1000g Nutrend Mass Gain - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov