Fitness>Zdravie a relaxácia>Športová výživa>Športová výživa Nutrend>Šport a fitness>Pred tréningom > Tablety Nutrend Accelera 60 tabliet (Kód produktu: VR-052-60-XX)

Tablety Nutrend Accelera 60 tabliet

Tablety pre vytrvalostných športovcov na zvýšenie produkcie NO, ktorý prispieva k vazodilatácii (rozšírenie ciev).

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Tablety pre vytrvalostných športovcov na zvýšenie produkcie NO, ktorý prispieva k vazodilatácii (rozšírenie ciev).

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
12,40 € s DPH
Cena bez DPH:
10,33 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Alternatívy (8)

Tablety Nutrend Accelera 60 tabliet

Nový ACCELER je určený pre tých, ktorí chcú ešte viac podporiť svoj výkon. Obsahuje trojzložkovú formulu účinných látok (AAKG, L-citrulín malát, extrakt Gynostemma pentaphyllum) a L-arginín prispievajúci k tvorbe oxidu dusnatého (NO), ktorý sa podieľa na vazodilatácii (rozšírenie ciev) a uvoľnení ciev. Prispieva tak k lepšej distribúcii kyslíka, živín, vitamínov a ďalších činiteľov v organizme.

  • AAKL
  • Citrulín malát
  • Gynostemma pentaphyllum

Odporúčané dávkovanie: záťaž do 60 minút: 2 tablety cca 45 min pred začiatkom fyzického výkonu. Záťaž nad 60 minút: 2 tablety 45 minút pred začiatkom a ďalšie 2 tablety v polovici fyzického výkonu. Maximálna denná dávka sú 4 tablety. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Použitie: podľa odporúčaného dávkovania postupne prehltnite tablety a zapite dostatočným množstvom vody. Tabletu nehryzte! Po otvorení skladujte pri teplote do 25° C a spotrebujte do 3. mesiacov.

Upozornenie: Doplnok stravy.
Nenahrádza pestrú stravu. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím a skladovaním.

Tablety Nutrend Accelera 60 tabliet - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov SAEC - bezpeèný nákup