Fitness>Športová a fitness výživa>Posilňovanie>Stimulanty > Stimulant výkonu Nutrend Explosin 20x9g (Kód produktu: VS-054-180-BO)

Stimulant výkonu Nutrend Explosin 20x9g

Pred-tréningový suplement s účinnou kombináciou látok pre náročné tréningy.

Pred-tréningový suplement s účinnou kombináciou látok pre náročné tréningy. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
13,30 € s DPH
 
7,39 € / 100 g
Cena bez DPH:
11,08 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Alternatívy (1)

Stimulant výkonu Nutrend Explosin 20x9g

Stimulant výkonu Nutrend EXPLOSIN 20x9g je unikátny pred-tréningový suplement pre nekompromisný tréning. Účinná kombinácia látok zaručí prekrvenie, nabudenie organizmu a zároveň podporí plnu sústredenosť pri tréningu. Obsahuje tri synergicky pôsobiace zmesy účinných látok. Medzi tieto látky patria kofeín, arginín, účinná zmes polyfenolov Vinitrox, citrulín malát, synefrín a ďalšie. Liek sa užíva 30 minút pred tréningom.


Obsahuje:

 • concentration MATRIX 
  (Kofeín, tyrozín)
 • Bloodlust MATRIX 
  (Arginín, Vinitrox, L-citrulín malát)
 • FANATIC PACE BLEND 
  (Synefrín, taurín)


Je určený pre:
 nabudenie organizmu na náročný tréning, zároveň podporí plnu sústredenosť.

Odporúčané dávkovanie: Do 85 kg telesnej hmotnosti užite dávku 6 g a nad 85 kg telesnej hmotnosti či vysoké tréningové pokročilosti dávku 9 g. Konzumujte 30 minút pred tréningom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.


Pred použitím: odporúčanú dávku rozmiešajte vo vode. Pomer riedenia je 6 g (1 kopcová lyžička) do 130-160 ml vody alebo 9 g (1,5 lyžičky) do 190-240 ml vody. Po otvorení skladujte pri teplote do 25°C a spotrebujte do 4 mesiacov.

Upozornenie: Vďaka vysokej koncentrácií účinných látok sú po namiešaní v nápoji viditeľné nerozpustené častice. Je to prirodzená vlastnosť výrobku a nie je na závadu.

Upozornenie: Doplnok stravy, so sladidlami, obsahuje kofeín (150 mg / 6 g / 225 mg / 9 g) - nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy.

Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráni pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím a skladovaním.

Stimulant výkonu Nutrend Explosin 20x9g - alternatívy - všetko skladom

Stimulant výkonu Nutrend Explosin 20x9g - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov