Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Sada chráničov SPARTAN Standard Set - 6 dielna

Chrániče pre in-line a skateboard, 6 chráničov na kolená, lakte a dlane, mäkké čalúnenie. viac


Veľkosť:  XS

8,30 €

10,80 € s DPH

-23%

Ušetríte 2,50 €

Získate vernostnú zľavu 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 30 dní, a to v prípadoch, keď Vám tovar veľkostne nesedí alebo nevyhovuje.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Set chráničov SPARTAN Standard by nemal chýbať u žiadneho športovca, ktorý prevádzkuje športové aktivity, kde je možné zvýšené riziko poranenia. Chrániče Standard sa skladajú zo šiestich častí a obsahujú chrániče kolien, lakťov a dlaní. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti a efektívnej ochrany sú chrániče vyrobené z odolných a kvalitných materiálov. Vonkajšia časť je tvorená pevnými plastovými súčasťami a vnútornú časť tvorí dobre sediaca výstelka. Samozrejmosťou sú pevné remienky a suché zipsy pre čo najpevnejšie držanie.


Technický popis:

  • šesťdielna sada chráničov, obsahujúca chrániče kolien, lakťov a dlaní
  • vyrobené z kvalitných, preverených a zdravotne neškodných materiálov
  • vonkajšia časť tvorená odolnými a pevnými plastmi, vnútorná časť z kvalitnej a skvele sediacej výstelky

Odporúčanie:
Pre zvýšenie bezpečnosti sa odporúča sadu chráničov kolien, lakťov a dlaní používať v kombinácii s ochranou helmou a to najmä u detí a dospievajúcich.


Veľkosti:

S pre postavu výšky do 120 cm
M pre postavu výšky 120 - 150 cm
L pre postavu výšky 150 - 180 cm
XL pre postavu výšky 170 - 200 cm

 

Parametre produktu

Počet dielov 6 ks
Vetranie áno
Zapínanie Suchý zips
Pančuchový obal nie
Obal nie
S prilbou nie
Pre deti áno
Pre dospelých áno
Na čo koleno, lakeť, dlaň

Alternatívy

Stráženie dostupnosti produktu

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke