Šport>Športy>Kolobežky>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian (Kód produktu: 16771)

Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian

Robustná skladacia konštrukcia, vhodná aj na cesty, výkonný elektromotor a dlhý dojazd, bohatá bezpečnostná výbava, nafukovacie kolesá, vhodná pre dospelých aj deti od 10 rokov.

Robustná skladacia konštrukcia, vhodná aj na cesty, výkonný elektromotor a dlhý dojazd, bohatá bezpečnostná výbava, nafukovacie kolesá, vhodná pre dospelých aj deti od 10 rokov.

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
1 057,80 € s DPH
Cena bez DPH:
881,46 €
Pôvodná cena:
1 189,60 €
- ušetríte 131,80 € (11%)
Vernostná zľava:
Splátková kalkulačka

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)

Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian

Elektrokolobežka inSPORTline Saturian je špičkou medzi ponúkanými kolobežkami s elektrickým pohonom. Maximálna rýchlosť kolobežky je obmedzená na 25 km/h, vďaka čomu s ňou môžete bez obáv vyraziť aj na cesty. Vysoký výkon 600 W obstaráva ohromujúce zrýchlenie, s 1300 otáčkami motora je kolobežka naozajstným "trhačom asfaltu". Bezkartáčový motor umiestnený v zadnom kolese nevyžaduje žiadnu údržbu a pri odporúčanej záťaži 100 kg si bez problémov poradí i s 10° stúpaním. Ani prudké kopce tak nebudú prekážkou. Kolobežka s elektromotorom výborne poslúži pre cesty do práce či do školy, ale užijete si s ňou veľa zábavy aj pri obyčajných prechádzkach a na iných výletoch. Cez svoj vysoký výkon váži aj vďaka ľahkému rámu z leteckého hliníka iba 19,5 kg a niekoľkými rýchlymi pohybmi ju ľahko zložíte či rozložíte do pripraveného stavu. Prenášanie a skladovanie tak nebude žiadny problém.

O dlhý dojazd až 58 km sa stará lítiová batéria s kapacitou 15 Ah. S jedným nabitím, ktoré na plnú kapacitu trvá 6-7 h, tak zvládnete hneď niekoľko ciest. Kolobežka je pojazdná aj bez využitia motora, takže aj v prípade vybitia na miesto dorazíte. Batéria je umiestnená priamo v nášľape kolobežky, takže pri jazde nijako neprekáža a ani vzhľadovo nepôsobí rušivým dojmom. Nabíja sa štandardnou kompaktnou nabíjačkou, ktorú budete môcť nosiť kamkoľvek so sebou.

Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian je vhodná aj pre deti od 10 rokov. Riadidlá možno totiž nastaviť v rozmedzí 84 až 115 cm, takže sa pohodlne zvezú deti i dospelí. Na prehľadnom farebnom displeji si môžete zobraziť všetky potrebné údaje ako aktuálnu rýchlosť, stav batérie, prejdenú vzdialenosť na aktuálnej trase, celkovú prejdenú vzdialenosť či čas. Naviac je na displeji umiestnený USB port, vďaka ktorému môžete z batérie kolobežky nabíjať mobilný telefón.

Elektrokolobežka inSPORTline Saturian je skvele vybavená. Nafukovacie 10" kolesá s kvalitnými plášťami zaručujú v kombinácii s odpružením maximálne hladkú jazdu a tie najlepšie jazdné vlastnosti. Výkon kolobežky bezpečne brzdí aj v najvyšších rýchlostiach dvojica spoľahlivých kotúčových bŕzd. Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom je osvetlenie. Saturian disponuje predným aj zadným svetlom napojeným na batériu a nechýba ani brzdové svetlo, ktoré sa rozsvieti automaticky ihneď po stlačení brzdy. Zmenu smeru jazdy navyše môžete indikovať zadnými smerovkami. Výbava tiež zahŕňa hlasný klaksón a dvojicu blatníkov, ktorú v nepriaznivých podmienkach iste oceníte. Rozmerný nášľap umožní každému nájsť si pohodlný postoj pri jazde aj na dlhších trasách. Komfortu napomáhajú aj široké riadidlá s ergonomicky tvarovanými gripmi z mäkkej gumy.

Tento trendový dopravný prostriedok si zamilujú nielen dospelí pre rýchle presuny a výlety, ale aj deti pre aktívne strávený čas na čerstvom vzduchu a milovníci rýchlej jazdy.

Upozornenie: Batériu skladujte na tienistom, suchom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Pred dlhším nepoužívaním ju plne nabite a aspoň raz za 6 mesiacov opäť dobite na 100% kapacity.


Upozornenie: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) skladujte v tieni, na suchom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Pred dlhším nepoužívaním ju plne nabite a aspoň jedenkrát za mesiac opäť dobite na 100 % kapacity. 


Technický popis:

Materiál rámu letecký hliník
Výkon motora 600 W
Typ motora bezkartáčový jednosmerný
Maximálne otáčky motora 1300 / min
Maximálny krútiaci moment 9,5 Nm
Maximálna rýchlosť 25 km / h
Maximálne stúpanie 10° (17,36 %)
Batéria Li-Ion 15 Ah, 52 V
Dojazd na jedno nabitie až 58 km
Čas pre plné nabitie 6 - 7 h
Brzdy kotúčové
Pneumatiky nafukovacie
Veľkosť pneumatík 10" (25,4 cm)
Maximálne nahustenie 3,5 bar / 50 psi
Rozmery nášľapu 50 x 21,5 cm
Výška nášľapu (horná) 18,5 cm
Výška nášľapu (spodná) 10,5 cm
Výška riadidiel 84 - 115 cm
Šírka riadidiel 56 cm
Osvetlenie predné a zadné, automatické brzdové, zadné smerové svetlá (smerovky)
Rozmery kolobežky 120 x 55 x 115 cm
Rozmery zloženej kolobežky 115 x 24 x 38 cm
Minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
Nosnosť 100 kg
Hmotnosť 19,5 kg
Ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, farebný multifunkčný displej (napájaný centrálne z  batérie), hlasný klaksón, stojan, predný tlmič, blatníky, USB port pre nabíjanie mobilného telefónu

Poznámka: Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén bez protivetru, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Dojazd možno všeobecne tiež zvýšiť, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.

Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie
pdf Nastavenie konzoly

Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
100 kg
Batéria
Li-Ion 15Ah / 52V
Dojazd
65 km
Rýchlosť
25 km/h
Hmotnosť
19.50 kg
Výkon motora
600 W
Veľkosť kolies
10 "
Brzdy
kotúčové
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1200 x 550 x 1150 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese

Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov