Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Fitness>Masáže a zdravie>Stimulačné doplnky > Masážne papuče inSPORTline Klabaka s magnetmi (Kód produktu: 16907)

Masážne papuče inSPORTline Klabaka s magnetmi

Drevená obuv s akupresúrnymi bodmi, magnetmi a nefritmi, napomáhajú cirkulácii krvi v organizme a prispievajú k obnoveniu správnej funkcie orgánov a lepšiemu metabolizmu.

Drevená obuv s akupresúrnymi bodmi, magnetmi a nefritmi, napomáhajú cirkulácii krvi v organizme a prispievajú k obnoveniu správnej funkcie orgánov a lepšiemu metabolizmu. viac »

Veľkosť
Dostupnosť:
Zvoľte variant produktu
Vaša cena:
15,10 € s DPH
Cena bez DPH:
12,58 €
Pôvodná cena:
17,30 €
- ušetríte 2,20 € (13%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)

Masážne papuče inSPORTline Klabaka s magnetmi

Masážne papuče inSPORTline Klabaka predstavujú akupresúrnu obuv, ktorej pozitívne účinky sú podporené prítomnosťou magnetov a prírodných kameňov známych ako nefrit.

Každá papuča má drevené výstupky, ktoré sú vhodne anatomicky prispôsobené. Tieto výstupky zaistia veľmi účinnú akupresúrnu masáž chodidiel. Masáž pomocou týchto výstupkov napomáha cirkulácii krvi v organizme a prispieva k obnoveniu správnej funkcie orgánov a lepšiemu metabolizmu. Touto akupresúrnou masážou celkovo vzpružíte Vaše telo a zmiernite únavu. Doprajte si teda takúto účinnú masáž niekoľkokrát denne a budete sa cítiť svieži.

Nefrit bol využívaný už v starobylej Číne ako tlmič prepätých emócií a duševného napätia, harmonizuje psychiku. Schopnosť kameňa nefritu je známa pri rôznych problémoch, napríklad pri nedostatočnej funkcii obličiek, zápalu obličiek, vrátane ich chronických ťažkostí.

Magnety majú taktiež priaznivé účinky, ovplyvňujú vyvážené prúdenie Vašej energie, podporia prekrvenie dolných končatín, tým sa privádzajú k bunkám potrebné živiny a kyslík. Tíšia tiež bolesť a zmenšujú opuchy. Pravidelným nosením týchto šľapiek podporíte imunitný systém. Ďalej ovplyvňujú energetické dráhy organizmu, čím majú vplyv na funkciu vnútorných orgánov - zažívanie, srdcovú činnosť, cievny a endokrinný systém.

Pre docielenie účinnej akupresúrnej masáže používajte cca 5-20 minút niekoľkokrát denne, najlepšie bez ponožiek. Spočiatku môžete v sede po papučiach pošliapavať tak silno, ako je Vám to príjemné. Pri prvých použitiach sa u niektorých ľudí môže vďaka citlivosti nervových zakončení chodidiel objaviť ľahká bolesť, z ktorej sa však nemusí znepokojovať. Po určitej dobe bolesť zmizne a budete sa pri chôdzi v papučiach cítiť pohodlne. Ak budete papuče používať stále a pravidelne, ich efekt bude intenzívnejší.


Technický popis:

 • 46 drevených akupresúrnych výstupkov
 • 2 magnety
 • 2 nefritové kamene
 • nastaviteľný pásik
 • materiál: drevo, penová podrážka, remienok zo syntetickej kože, kovová pracka
 • hmotnosť: 380 g/pár


Upozornenie:

 • nepoužívajte počas tehotenstva a menštruácie
 • ľudia trpiaci závažnou srdcovou poruchou a vysokým krvným tlakom by papuče nemali používať - pokiaľ nie je ochorenie závažné, noste len kratšiu dobu, prípadne sa poraďte so svojím lekárom
 • nenamáčajte papuče do vody
 • nečistite kyslými či zásaditými roztokmi

Veľkostná tabuľka:

Veľkosť 38 39 40 43 44
Dĺžka (cm) 23,5 24 25 25,75 27

Masážne papuče inSPORTline Klabaka s magnetmi - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Masážne papuče inSPORTline Klabaka s magnetmi - Parametre produktu

Materiál
Drevo
Hmotnosť (g)
380 g

Masážne papuče inSPORTline Klabaka s magnetmi - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Shop roku 2020 - Fitness Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov