Drink Nutrend Carnitin 1000

Exkluzívny výrobok s vysokým obsahom L-Carnitinu base v praktickom balení

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Exkluzívny výrobok s vysokým obsahom L-Carnitinu base v praktickom balení

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
10 € s DPH
Cena bez DPH:
8,33 €
Pôvodná cena:
14 €
- ušetríte 4 € (29%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Alternatívy (8)

Drink Nutrend Carnitin 1000

Exkluzívny výrobok s vysokým obsahom veľmi kvalitného L-Carnitinu v kombinácii s vitamínmi B5 a B6 pre lepšiu a efektívnejšiu vstrebateľnosť a využiteľnosť. CARNITIN 1000 podporuje efektívnejšie využívanie energie z mastných kyselín (tukov) a tým pádom pomáha šetriť zásobný glykogén na intenzívnejšie úseky trate. Vďaka praktickému baleniu jednorázových monodóz ho môžete mať kedykoľvek pri sebe. CARNITIN 1000 je vhodný pre všetky športy s dlhšou dobou trvania (nad 60 minút), kedy je treba efektívne rozložiť energetické zdroje. Pri športovaní v teréne ho najviac ocenia cyklisti, bežci, triatlonisti, lyžiari, turisti, kanoisti a veľa ďalších športovcov. Jedna monodóza obsahuje 1000 mg L-Carnitnu a polovicu doporučenej dennej dávky vitamínov B5 a B6.

Je určený pre:

  • efektívnejšie využívanie mastných kyselín (tukov) ako energetického zdroje
  • podporu odbúravania tukov
  • podporu fyzického výkonu
  • znižovanie hladiny cholesterolu
  • podporu srdcovej a mozgovej činnosti
  • účinnou energizáciou organizmu

Charakteristika účinnej látky:

L-Carnitin je aminokyselina, ktorá sa podieľa na efektívnom spaľovaní energie v organizmu. L-Carnitin pôsobí ako prenášač mastných kyselín priamo v bunkách. L-Carnitin prenáša mastné kyseliny do miesta ich spaľovania – tj. do bunkové mitochondrie. Mitochondrie je niečo ako „kotol“ -spaľuje a vytvára energiu v tele. Keby L-Carnitin v tele nebol, telo by nevedelo využiť ani gram tuku pre tvorbu energie. L-Carnitin sa taktiež podieľa na celkovej energizácii organizmu a zároveň výrazne prispieva k redukcii nadváhy, podporuje srdcovú a mozgovú činnosť, zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť. Vitamin B5 alebo kyselina pantotenová. Je veľmi rozšírený vitamín, ktorý podporuje energetický metabolizmus. Vitamín B6 sa podieľa na uvoľňovaní energie z bielkovín, je rozpustný vo vode.

Doporučené dávkovanie:

  • 1 fľaštičku denne, najlepšie v naviazanosti na fyzickú aktivitu aerobného charakteru. Vypite cca 30 minút pred začiatkom. V prípade, že vás čaká časovo náročnejší výkon (nad 2 hodiny), môžete monodózu rozdeliť na 2 polovice. Prvú polovicu vypite pred začiatkom záťaže a druhú potom v polovici záťaže.

Doplnok stravy. Nenahradzuje pestrú stravu. Výrobok neobsahuje látky dopingového charakteru. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nevhodné pre osoby trpiace fenylketonuriou. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosah detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Čo je Carnipure™?
Carnipure™ je obchodná značka L-karnitinu vyrábaného švajciarskou spoločnosťou Lonza.

Drink Nutrend Carnitin 1000 - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov