Fitness>Športová a fitness výživa>Šport, behanie a fitness>Pred tréningom > Tyčinka Nutrend Power Bike Bar 45g (Kód produktu: 3713-4)

Tyčinka Nutrend Power Bike Bar 45g

Nutrične vyvážená tyčinka pre vytrvalostné športy ako sú cyklistika, horské bicykle, behy na dlhé trate, niekoľkohodinové aktivity typu ironman, ale tiež aj pre horskú cyklistiku, dlhé túry, bežecké lyžovanie a pod.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Nutrične vyvážená tyčinka pre vytrvalostné športy ako sú cyklistika, horské bicykle, behy na dlhé trate, niekoľkohodinové aktivity typu ironman, ale tiež aj pre horskú cyklistiku, dlhé túry, bežecké lyžovanie a pod. viac »

Príchuť
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
1,30 € s DPH
 
2,89 € / 100 g
Cena bez DPH:
1,08 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Alternatívy (8)

Tyčinka Nutrend Power Bike Bar 45g

POWER BIKE BAR je nutrične vyvážená tyčinka pre vytrvalostné športy ako sú cyklistika, horské bicykle, behy na dlhé trate, niekoľkohodinové aktivity typu ironman, ale taktiež aj pre horskú cyklistiku, dlhé túry, bežecké lyžovanie a podobné

Slúži ako energetický snack pred výkonom a pre fázovane dávkovanie v priebehu výkonu. Mimo optimálny pomer jednoduchých a zložených sacharidov (OPTIMAL CARBO COMPLEX) sú do kombinácie pridané BCAA v optimálnom pomere 2:1:1 pre ochranu svalovej hmoty v priebehu záťaže a minerály s vitamínmi pre správnu funkciu metabolizmu pri výkone. Naviac tyčinka obsahuje minimun trans-nenasýtených mastných kyselín, a preto je oveľa lepšou variantou energie pre záťaž ako napr. klasické oplátky.


Je určená pre:

  • doplnenie energie pred a v priebehu záťaže
  • dlhodobé vytrvalostné fyzicky náročné aktivity
  • postupné jedenie v priebehu záťaže
  • oddialenie únavy a podporu výkonu vďaka obsahu BCAA


Odporúčané dávkovanie:

  • tyčinku jedzte po častiach v priebehu vytrvalostnej záťaže
  • každú porciu odporúčame zapiť
  • v prípade potreby je možné tyčinku použiť cca 20 minút pred začiatkom záťaže
  • balenie: 45 g

Určená pre zvláštnu výživu. Nie je určená pre deti, tehotné a kojacie ženy. Ukladajte mimo dosah detí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Môže obsahovať stopy orechov, arašidov a sezamu.

Tyčinka Nutrend Power Bike Bar 45g - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov