Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Fitness>Športová a fitness výživa>Pitný režim > Drink Nutrend Unisport 500 ml (Kód produktu: 3718)

Drink Nutrend Unisport 500 ml

Hypotonický iontový nápoj s minerálmi, obohatený o L-Karnitín, Glycín, Taurín.

Hypotonický iontový nápoj s minerálmi, obohatený o L-Karnitín, Glycín, Taurín. viac »

Dostupnosť:
Zvoľte variant produktu
Vaša cena:
9 € s DPH
 
1,80 € / 100 ml
Cena bez DPH:
7,50 €
Pôvodná cena:
13,70 €
- ušetríte 4,70 € (34%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Alternatívy (3)
 • Referencie (3)

Drink Nutrend Unisport 500 ml

Nutrend UNISPORT je mierne mineralizovaný nápojový koncentrát obohatený o vysoko účinné aminokyseliny taurín, glycín a L-Karnitín. Je bez aspartamu. 

UNISPORT je určený pre športovcov a fyzicky zaťažovaných jedincov. Na rozdiel od isotonických nápojov, ktoré sú určené špecificky pre situácie s mimoriadnou fyzickou a tepelnou záťažou a môžu tvoriť len veľmi malú časť tekutín prijatých v priebehu dňa, UNISPORT nápoj je hypotonický, (tzn. hypoosmolálny - 185 mmol/l pri pomere 1:50) a tým umožňuje prakticky neobmedzenú konzumáciu nápoja, a to takisto pred, tak aj v priebehu fyzickej záťaže a v období zotavenia. 

Je treba vziať v úvahy, že väčšina vysokoenergetických nápojov obsahuje väčšiu nálož draslíku ako sodíku, čo je nevýhodné pre úpravu minerálovej rovnováhy v organizme a rovnako nevhodné pre nápoje používané počas fyzickej aktivity. Nápoj UNISPORT bol oproti tomu vyvinutý s fyziologicky správnym pomerom základných minerálov, teda sodíku, draslíku, horčíku a fosforu. Tieto dôvody sú jednoznačne preukázané, overené vrcholovými športovcami a v súčasnosti rešpektované svetovými vedeckými autoritami.


Je určený pre:

 • prípravu stredne energetického hypotonického športového nápoja
 • optimálna hydratácia (pretekanie) organizmu počas zvýšenej fyzickej alebo psychickej záťaže
 • náhradu stratených telesných tekutín
 • podporu regenerácie
 • prirodzenú energizáciu organizmu
 • doplnenie minerálov
 • nahradenie strát tekutín pri črevných problémoch
 • hydratácia v extrémnych teplotných podmienkach

UNISPORT je vhodný pre riešenie pitného režimu športovcov a fyzicky zaťažovaných jedincov. Umožňuje takmer neobmedzenú konzumáciu nápoja, a to takisto pred, tak aj v priebehu fyzickej záťaže a v období zotavenia.


Zloženie:

Príchuť lesná jahoda: cukor, voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, farbivo E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.

Príchuť ananás: cukor, voda, emulzia ananás (aróma, farbivá E-102 a E-110 - môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), regulátor kyslosti kyselina citrónová, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.

Príchuť citrón: cukor, voda, emulzia citrón (slnečnicový olej, aróma, farbivo E-161b), regulátor kyslosti kyselina citrónová, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.

Príchuť pomaranč: cukor, voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, emulzia pomaranč (slnečnicový olej, aróma, farbivá E-160a, E-160e, E-161b), chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.

Príchuť biely grep: cukor, voda, emulzia grapefruit (slnečnicový olej, aróma), regulátor kyslosti kyselina citrónová, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, aróma naringin, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.

Príchuť pink grep: cukor, voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, emulzia ružový grep (aróma, farbivá E-124 a E-110 - môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, aróma naringin, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.

Príchuť malina + brusnica: cukor, voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, farbivo E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Príchuť cherry: cukor, voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, aróma, chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, farbivo E-122 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný.

Príchuť mixfruit: cukor, voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, emulzia Tropik (slnečnicový olej, aróma, farbivá E-160a, E-160e), chlorid sodný, glukonát horečnatý, taurín, L-karnitín, L-alanín, sladidlo acesulfam K, fosforečnan monodraselný, sladidlo sukralóza, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný. 

Nutričné hodnoty: UNISPORT
  100 ml
Energetická hodnota 1317 kJ/309 kcal
Bielkoviny 1 g
Sacharidy 68 g
Cukry 68 g
Tuky 0 g
Nasýtené mastné kyseliny 0 g
Vláknina 0 g
Sodík Na 0,56 g
Draslík K 86 mg = 4,3 % ddd
Fosfor P 68 mg = 9,7 % ddd
Horčík Mg 60 mg = 16 % ddd
Taurín 1000 mg
Glycín 500 mg
L-Carnitine base 50 mg
 
odd = odporúčaná denná dávka

Balenie:

 • 500ml vo veľa príchutiach

Odporúčané dávkovanie:

 • 10 ml koncentrátu do 600 - 700 ml vody. Maximálne 50 ml koncentrátu za deň.
 • pre prípravu nepoužívajte minerálne vody z dôvodu narušenia osmolality nápoja a minerálnej rovnováhy

Použitie: pre presnú prípravu nápoja použiť priloženú odmerku. Hotový nápoj nikdy neskladovať dlhšie ako 24 hodín. Po otvorení uchovávať pri teplote do 25° C a spotrebovať do 3 mesiacov.

Upozornenie: Koncentrát k príprave ochuteného nealkoholického obohateného nápoja, s cukrom a sladidlami. 
Nie je určené pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Skladujte v suchu pri teplote do 25° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chráňte pred mrazom.

Čo je Carnipure™? 
Carnipure™ je obchodná značka L-karnitínu vyrábaného švajčiarskou spoločnosťou Lonza. Carnipure-for-you.com

Drink Nutrend Unisport 500 ml - alternatívy - všetko skladom

Drink Nutrend Unisport 500 ml - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 5 / 5 podľa 3 recenzí

Lukáš Moronga

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

+ stoprocentně mi nápoj vyhovuje a pro hydrataci organismu během zátěže je perfektní

+ můžu ho vypít i větší množství denně bez většího omezení

+ během výkonu mě udržuje naživu i při delší zátěži

+ není po něm žízeň a člověk nemá pocit žáby v břiše i při vypití většího množství

+ příjemně energizuje a při správném dávkování zaručí vyšší výkon

- víc sladký než mám rád ale to je dáno složením nápoje a jeho funkcí takže to vlastně není až tak evidentní mínus

Tom

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Zatím ho hodnotit nebudu protože sem ho jeste neměl ale doufám že po skušení ho budu kladne hodnotit

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Nízká cena

Výsoka kvalita

Dobrá chuť

Stačí na mnoho dní

Pohodlný obal

Neobsahuje moc cukrů

Drink Nutrend Unisport 500 ml - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov