Fitness>Zdravie a relaxácia>Športová výživa>Športová výživa Nutrend>Šport a fitness>Pred tréningom > Práškový koncentrát Nutrend Whey Core 100, 1000g (Kód produktu: 3833-1)

Práškový koncentrát Nutrend Whey Core 100, 1000g

100% WHEY PROTEIN je čisto srvátkový proteín vynikajúcej ľahodnej chuti s minimálnym obsahom tuku

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

100% WHEY PROTEIN je čisto srvátkový proteín vynikajúcej ľahodnej chuti s minimálnym obsahom tuku

Príchuť
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
21,40 € s DPH
Cena bez DPH:
17,83 €
Pôvodná cena:
30,10 €
- ušetríte 8,70 € (29%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Alternatívy (8)

Práškový koncentrát Nutrend Whey Core 100, 1000g

WHEY CORE 100 je úplne nový proteínový prípravok. Je vyrobený z tých najlepších a 100% čistých proteínových zdrojov a to z WPC (srvátkový proteinový koncentrát) a z WPI (srvátkový proteinový izolát). WPI je vyrobený najčistejšou možnou výrobnou technológiou a to metódou CFM. 

Každá dávka WHEY CORE 100 obsahuje 5 gramov BCAA – esenciálnych aminokyselín L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin, ktoré sú nevyhnutné pre kvalitu a nárast svalov. 

WHEY CORE 100 je vhodný pre všetkých, ktorí chcú podporiť nárast kvalitnej svalovej hmoty. Je určený pre doplnenie bielkovín kedykoľvek v priebehu dňa 

Technický popis:

Je určený pre: podporu nárastu kvalitnej svalovej hmoty. Doplnenie bielkovín kedykoľvek v priebehu dňa. Účinnú regeneráciu. Je vhodný pre kondične cvičiacich, ale aj pre začínajúcich kulturistov, silových a fitness športovcov.

  • Vynikajúca lahodná chuť 
  • Výborné rozmiešanie a rozpustnosť 
  • Čisto srvátkový proteín (WPC, WPI metoda CFM)
  • 5 gramov BCAA v každej dávke


Doporučené dávkovanie: jedna porcia = 30 g na 140 ml vody. V závislosti na dennej potrebe bielkovín konzumujte 1 - 3 porciu denne, medzi jedlami.

Balenie: 1000 g 

Príchute: jahoda, vanilka, čokoláda

Použitie: jedna odmerka predstavuje 20 g. doporučenú dávku odmerajte priloženou odmerkou a riadne rozmiešajte v šejkri alebo rozmixujte vo vode. Pomer riedenia je 30 g na 140 ml vody. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 C a spotrebujte do 3 mesiacov.

Určené pre zvláštnu výživu. Nie je určené pre deti. Ukladajte mimo dosah detí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priamého slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov