Šport>Ochranné pomôcky>Športové a slnečné okuliare>Športové okuliare>Bežecké okuliare > Športové slnečné okuliare Bliz Motion+ (Kód produktu: BL9062)

Športové slnečné okuliare Bliz Motion+

Ultraľahké okuliare vhodné pre širokú škálu športov aj bežné nosenie, vynikajúca UV ochrana, tvarovateľný nosník, bohaté príslušenstvo.

Ultraľahké okuliare vhodné pre širokú škálu športov aj bežné nosenie, vynikajúca UV ochrana, tvarovateľný nosník, bohaté príslušenstvo. viac »

Farba
biela čierna
Dostupnosť:
Zvoľte variant produktu
Vaša cena:
58,80 € s DPH
Cena bez DPH:
49 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (4)

Športové slnečné okuliare Bliz Motion+

Športové slnečné okuliare blíži Motion + sú veľmi obľúbené okuliare, teraz v balení s pevným púzdrom, náhradnými čírymi sklami, náhradnými oranžovými sklami kategórie 2 a čistiacim handričkou z mikrovlákna.

Extrémne ľahké športové okuliare blíži Motion + sú vhodné pre širokú škálu športov. Ich dizajn umožňuje využitie ako pri rýchlejších športoch ako je cyklistika, tak pri behaní alebo behu na lyžiach. Vysoko odolné a netrieštivé polykarbonátové zorníky poskytujú 100% ochranu voči UVA i UVB žiarenia, a sú tak dôležitým bezpečnostné prvkom pri športovaní aj v každodennom živote. Oči chráni aj pred hmyzom, prachom či inými poletujúcimi časticami. Pohodlie okrem nízkej hmotnosti 27 g napomáhajú aj pogumované nožičky, ktoré bezpečne zabráni skĺznutiu okuliarov, a tvarovateľný nosník. Okuliare si tak môžete prispôsobiť podľa svojich požiadaviek. Súčasťou balenia športových slnečných okuliarov bližšie Motion + je látkové puzdro z mikrovlákna, ktoré zároveň slúži ako čistiaca handrička.

Výrobca športových okuliarov bližšie je jedným zo svetových lídrov v tejto oblasti. Vyrába technicky prepracované športové okuliare s použitím najmodernejších technológií a materiálov. Sú vyvíjané a testované v spolupráci s mnohými profesionálnymi športovcami reprezentačných tímu Českej republiky, Švédska, Nórska, Fínska či Kanady. Značka bližšie kladie dôraz na dokonalú funkčnosť a unikátny dizajn pri zachovaní priaznivých cien. Športové a slnečné okuliare blíži sú veľmi odolné a poskytujú skvelú ochranu ako voči UV žiareniu, tak voči vonkajším vplyvom ako vietor, prach či hmyz. S okuliarmi tejto značky rozhodne neoľutujete.

Kategória slnečných okuliarov podľa slnečného filtra:

Kategória 0 - transparentné (priehľadné) šošovky vhodné len ako ochrana pred vetrom, prachom a nečistotami, nie však pred slnkom
Kategória 1 - ľahko zafarbené šošovky vhodné pre menej slnečné či oblačné podmienky, rozjasňujú a zlepšujú viditeľnosť
Kategória 2 - tmavšie šošovky pre slnečné jarné či jesenné dni, vhodné pre riadenie alebo ako módny doplnok
Kategória 3 - najčastejšie kategórie slnečných okuliarov, vhodné pre slnečné letné dni, menej vhodné za šera alebo horších svetelných podmienok
Kategória 4 - filter pre extrémne svetelné podmienky, kde je slnko nielen veľmi silné, ale zároveň sa odráža od snehu, piesku či iného povrchu


Technický popis:

 • ultraľahké športové slnečné okuliare
 • 100% ochrana voči UVA a UVB žiarenia
 • veľmi odolné polykarbonátové zorníky s vysokou optickou kvalitou
 • pogumované stranice
 • tvarovateľný gumový nosník
 • pevné puzdro
 • náhradné číre a oranžové sklá
 • čistiaca handrička z mikrovlákna
 • vhodné pre športové využitie aj bežné nosenie
 • materiál zorníkov: polykarbonát
 • kategória: 0 (číra skla), 2 (oranžová skla), 3 (čierna sklá)
 • hmotnosť: 27 g

Športové slnečné okuliare Bliz Motion+ - Parametre produktu

Materiál
Polykarbonát
Sklá
Farebné, Čirá
Polarizačné
nie
Fotochromatické
nie
Kategoria filtrov
žiadny, 2, 3
Púzdro látkové
nie
Púzdro pevné
áno
Pogumované nosníky
áno
Vymeniteľné sklá
áno
Číre náhradné sklá
áno

Športové slnečné okuliare Bliz Motion+ - alternatívy - všetko skladom

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov