Vážení zákazníci, v piatok 21.2. bude predajňa v Bratislave otvorená do 14:00 hod. z dôvodu inventúry, v sobotu 22.2. bude predajňa v Bratislave z dôvodu inventúry zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.
Vážení zákazníci, v piatok 21.2. bude predajňa v Bratislave otvorená do 14:00 hod. z dôvodu inventúry, v sobotu 22.2. bude predajňa v Bratislave z dôvodu inventúry zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.
Fitness>Masáže a zdravie>Energy náramky > Energy náramok inSPORTline Tartarus (Kód produktu: 18698)

Energy náramok inSPORTline Tartarus

Energetický náramok, lávový kameň a hematit, pôsobí proti stresu, úzkosti a hnevu, nastolenie vnútornej rovnováhy.

Energetický náramok, lávový kameň a hematit, pôsobí proti stresu, úzkosti a hnevu, nastolenie vnútornej rovnováhy. viac »

Dĺžka
Dostupnosť:
Zvoľte variant produktu
Vaša cena:
12,30 € s DPH
Cena bez DPH:
10,25 €
Pôvodná cena:
14,40 €
- ušetríte 2,10 € (15%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Alternatívy (8)

Energy náramok inSPORTline Tartarus

Energy náramok inSPORTline Tartarus je moderný šperk z prírodných kameňov, ktorý nielen štýlovo vyzerá, ale tiež vyžaruje pozitívnu energiu pochádzajúcu priamo zo zemskej štruktúry. Silná kombinácia lávového kameňa a striebristého hematitu vám prinesie vnútornú rovnováhu a pokojnú myseľ. S týmto energetickým náramkom sa dokážete lepšie zbaviť stresu, úzkosti a ďalších negatívnych emócií a ľahšie nadobudnúť pocit sebavedomia. Ak prechádzate náročným obdobím plným zmien a neistoty, stabilizujúca sila lávového kameňa vám pomôže nastoliť rovnováhu a vyjsť v ústrety novým začiatkom. Hematit vám potom pomôže prekonať akékoľvek nepriaznivé obdobia a usmerniť roztržité myšlienky.

Hematit sa vyznačuje svojou schopnosťou vstrebávať akékoľvek negatívne emócie a vplyvy. Zbaví vás stresu a úzkosti a dokáže roztržitého človeka vrátiť späť do reality a pomôcť mu utriediť si myšlienky. Energia tohto kameňa je ochranná a stabilizujúca. Navodzuje tak vnútorný pokoj a pohodu, zvyšuje sebavedomie a dodáva používateľovi silu v nepriaznivých obdobiach. V dnešnom hektickom svete vám hematit dodá energiu a elán do života, zbaví vás vnútorných neistôt a potlačí aj hlboko zakorenené úzkosti.

Keďže lávový kameň pochádza priamo z vnútra zeme, vyžaruje intenzívne stabilizujúcu energiu. Dodáva človeku silu a odhodlanie počas obdobia zmien a pomáha vyviesť na povrch pozitívne pocity. Dokáže tiež potlačiť hnev a uľahčiť potrebné zmeny v správaní. Je považovaný za symbol znovuzrodenia a nových začiatkov, najmä na emocionálnej úrovni.

Kombinácia matného a textúrovaného lávového kameňa s lešteným hematitom je príjemná na dotyk i na pohľad. Čierno-metalická farebná kombinácia navyše pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo. Kamene sú navlečené na odolnú elastickú šnúru, ktorá nepovolí. Energy náramok inSPORTline Tartarus je skvelým doplnkom k odevom každej farby a je preto vhodnou dekoráciou ako pre dámy, tak pre pánov.


Technický popis:

 • energetický náramok pre každodenné nosenie
 • kvalitné prírodné materiály
 • podporuje potlačenie stresu a úzkosti, návrat do reality
 • pomáha nastoliť vnútorný pokoj a sebaistotu
 • odolná elastická šnúra
 • dekoratívne prvky v tvare šípok (hematit)
 • elegantný dizajn
 • materiál: lávový kameň, hematit
 • priemer kamienkov: cca 8 mm
 • dĺžka náramku: 19 cm, 21 cm
 • hmotnosť: cca 21 g
 • balené v darčekovej krabičke

Energy náramok inSPORTline Tartarus - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov