Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka inSPORTline/W-TEC Zitter 10" (Kód produktu: 20799)

Elektrická kolobežka inSPORTline/W-TEC Zitter 10" - AKCIA

Robustná skladacia konštrukcia, vhodná aj na cesty, dlhý dojazd, tempomat, bohatá bezpečnostná výbava, nafukovacie kolesá, vhodná najmä pre dospelých.

Robustná skladacia konštrukcia, vhodná aj na cesty, dlhý dojazd, tempomat, bohatá bezpečnostná výbava, nafukovacie kolesá, vhodná najmä pre dospelých. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
859,90 € s DPH
Cena bez DPH:
716,58 €
Pôvodná cena:
1 067,50 €
- ušetríte 207,60 € (19%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

 • Plášť na elektrokolobežku W-TEC 10"

  Kvalitný 10" plášť nielen pre W-TEC a inSPORTline elektrokoloběžky.

  17,30 €
 • Duša na elektrokolobežku W-TEC 10"

  Kvalitná duša 10" so zahnutým moto ventilom.

  8,60 €
 • Brašna na riadidlá inSPORTline Reuniro

  Praktická vystužená brašna s úchytmi na suchý zips, dažďuvzdorná, sa sieť ...

  17,30 €
 • Cyklo prilba Kellys Score 019

  66,60 €
 • Chrániče WORKER Profi Súprava 6 dielna

  19,40 €
 • Cyklo rukavice Kellys Bond

  29,90 €
 • Zámok Kellys Hardcoil 150 cm

  Kvalitný cyklo zámok, kľúč s LED diódou, vysoká bezpečnosť a odolnosť. ...

  11,90 €
 • Moto pláštenka SCOTT Ergonomic PRO DP

  105,50 €
 • Cyklo fľaša Kellys Antarctica 0,5 l

  10,90 €
 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)
 • Referencie (4)

Elektrická kolobežka inSPORTline/W-TEC Zitter 10"

Elektrokolobežka inSPORTline/W-TEC Zitter je výbornou voľbou medzi skladacími kolobežkami s elektrickým pohonom. Maximálna rýchlosť kolobežky je 45 km/h a vďaka vysokému výkonu 500 W s 960 otáčkami motora za minútu je vrtká za každých okolností. Bezkomutátorový motor umiestnený v zadnom kolese nevyžaduje žiadnu údržbu a pri odporúčanej maximálnej záťaži 150 kg si bez problémov poradí i s 10° stúpaním. Ani kopce tak nebudú prekážkou. Kolobežka s elektromotorom výborne poslúži pre cesty do práce či do školy, ale užijete si s ňou veľa zábavy aj pri obyčajných prechádzkach a na iných výletoch.

 

Robustná, ale ľahká a skladná

Aj cez svoj vysoký výkon váži kolobežka vďaka ľahkému rámu z leteckého hliníka iba 18,5 kg a niekoľkými rýchlymi pohybmi ju ľahko zložíte či zas rozložíte do stavu pripraveného k jazde. Prenášanie a skladovanie tak nebude žiadny problém.

 

Výlety ďaleko za hranice mesta

O dlhý dojazd až 55 km sa stará lítiová batéria s kapacitou 15 Ah. S jedným nabitím, ktoré na plnú kapacitu trvá 6-8 h, tak zvládnete hneď niekoľko ciest. Kolobežka je pojazdná aj bez využitia motora, takže aj v prípade vybitia na miesto dorazíte. Batéria je umiestnená priamo v nášľape kolobežky, takže pri jazde nijako neprekáža a ani vzhľadovo nepôsobí rušivým dojmom. Nabíja sa štandardnou kompaktnou nabíjačkou, ktorú budete môcť nosiť kamkoľvek so sebou.

 

Všetko pod kontrolou

Elektrická kolobežka inSPORTline/W-TEC Zitter má riadidlá nastaviteľné v rozmedzí 84 až 115 cm, takže sa pohodlne zvezú jazdci nižšej i vyššej postavy. Na prehľadnom podsvietenom displeji si môžete zobraziť všetky potrebné údaje ako aktuálnu rýchlosť, stav batérie, prejdenú vzdialenosť na aktuálnej trase, celkovú prejdenú vzdialenosť či čas. Naviac je na displeji umiestnený USB port, vďaka ktorému môžete z batérie kolobežky nabíjať napríklad mobilný telefón.

 

Tempomat

Vyrážate na dlhší výlet? Využite tempomat. Stačí, ak necháte kolobežku chvíľu ísť rovnakou rýchlosťou a tempomat sa automaticky aktivuje. Môžete potom pustiť plynovú páčku a venovať sa jazde. Pri brzdení dôjde k vypnutiu tempomatu. Ak nechcete tempomat vôbec používať, je možné ho deaktivovať v menu kolobežky.

 

Pohodlie i bezpečnosť

Elektrokolobežka inSPORTline/W-TEC Zitter je dobre vybavená. Nafukovacie 10" kolesá s kvalitnými plášťami zaručujú hladkú jazdu a výborné jazdné vlastnosti. Výkon kolobežky bezpečne krotí aj v najvyšších rýchlostiach dvojica spoľahlivých kotúčových bŕzd.

 

Rozjazdy pre hviezdy :)

Kolobežka sa nepohne sama od seba tým, že nechtiac zavadíte o plynovú páčku. Počká na to, až ju uvediete sami do pohybu odrážaním od zeme, podobne ako na klasickej kolobežke. Ak sa však chcete rozbiehať s dopomocou motora hneď z miesta, nie je problém - možno to nastaviť v menu displeja. V takom prípade tu môžete tiež upraviť, či takýto rozjazd má byť plynulého alebo agresívnejšieho rázu.

 

A ešte niečo naviac?

Iste! Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom je osvetlenie. Zitter disponuje predným aj zadným svetlom napojeným na batériu a nechýba ani brzdové svetlo, ktoré sa rozbliká automaticky ihneď po stlačení brzdy. Zmenu smeru jazdy navyše môžete indikovať zadnými smerovkami. Výbava tiež zahŕňa hlasný klaksón a dvojicu blatníkov, ktorú v nepriaznivých podmienkach iste oceníte. Rozmerný nášľap umožní každému nájsť si pohodlný postoj pri jazde aj na dlhších trasách. Komfortu napomáhajú aj široké riadidlá s ergonomicky tvarovanými úchopmi z mäkkej gumy. 


Tento spoľahlivý dopravný prostriedok je ideálny pre rýchle presuny a výlety, zamilujú si ho aj milovníci rýchlej jazdy.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu letecký hliník
výkon motora 500 W
typ motora bezkomutátorový jednosmerný
maximálne otáčky motora 960 / min
maximálny krútiaci moment 9,5 Nm
rýchlostné režimy 25/35/45 km / h
maximálne stúpanie 10° (17,36%)
batéria Li-Ion 15 Ah, 48 V
dojazd na jedno nabitie až 55 km
čas pre plné nabitie 6 - 8 h
brzdy kotúčové
pneumatiky nafukovacie
veľkosť pneumatík 10" (25,4 cm)
maximálne nahustenie 3,1 bar / 45 psi
rozmery nášľapu 50 x 21,5 cm
výška nášľapu (horná) 16,5 cm
výška nášľapu (spodná) 10,5 cm
výška riadidiel 84 - 115 cm
šírka riadidiel 56 cm
osvetlenie predné a zadné, automatické brzdové, zadné smerové svetlá (smerovky)
rozmery kolobežky 120 x 56 x 115 cm
rozmery zloženej kolobežky 115 x 24 x 38 cm
minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
nosnosť 150 kg
hmotnosť 18,5 kg
možnosti nastavenia tempomat, štart s odrazom / bez odrazu, plynulosť rozjazdu
ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, podsvietený multifunkčný displej (napájaný centrálne batériou), hlasný klaksón, stojan, blatníky, USB port pre nabíjanie mobilného telefónu

poznámka: fotografia je ilustračná, logo môže byť odlišné


Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka inSPORTline/W-TEC Zitter 10" - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka inSPORTline/W-TEC Zitter 10" - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
150 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Batéria
15Ah / 48V, Li-Ion
Dojazd
55 km
Maximálna rýchlosť
45 km/h
Maximálne stúpanie
10 °
Hmotnosť
18.50 kg
Výkon motora
500 W
Veľkosť kolies
10"
Brzdy
kotúčové
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1200 x 560 x 1150 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie

Elektrická kolobežka inSPORTline/W-TEC Zitter 10" - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 4.9 / 5 podľa 4 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Ideální do města když jsou všude kolony aut. Rychlost a bezpečnost díky kotoučovým brzdám, jednoduchost rozložení a složení ale hlavně se pohodlně vejde do kufru auta typu sedan. Plyn má velkou citlivost, ale je to jen o tom si na to zvyknout.

Rychlost a ovladatelnost

Bezpečnost - přední a zadní kotoučová brzda

Skladnost vejde se perfektně do kufru auta

Velká citlivost plynu

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Koloběžka má hodně dobrých vychytávek.Já ji mohu doporučit.

pokud baterka vydrží do těch 50 km,tak koloběžka je super.

Světla brzd svítí i při zmáčnutí brzd.(dobré pro bezpečnost).Blinkry dobrá vychytávka,klakson a tempomat k nezaplacení.Jediná malinká nevýhoda je,že pokud se bude s koloběžkou divočit,tak při zapnutí tempomatu a náhodnému ujetí,tak si milá koloběžka pojede sama.Musí se alespoň brnknout do brzd,nebo do plynu.Tím se tempomat zruší.A dobré jsou 3 rychlosti.3 stupeň používám moc málo on 2.stupeň na 35 km/hod. i stačí. 1.stupeň kolem 20 km/hod. stačí pro méně schopné jezdce.(myslím,že určitě zvolená rychlost bude mít vliv na dojezd.).

Asi kůli údržbě vynechávám jízdy za deště.

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Vykon, robustná konštrukcia, vybava

Dojazd rozdielny od uvedeného ktorý zodpovedá len jazde v polovici výkonu a rovine

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Kvalitni elektrokolobezka s dobrou dojezdnosti.

Je treba si davat na zacatku pri pridavani "plynu" pozor na to, ze packa je velmi citliva.

Elektrická kolobežka inSPORTline/W-TEC Zitter 10" - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov