Na hlavný obsah
Akčný jún so zľavou až 75% Nájdeš tu

Produkty v porovnávači

Bandáž na členok Thuasne 333

Maximálne spevnenie a stiahnutie členka, zosilnené vystuženie, vhodná pre ľahké podvrtnutie členka. viac


Veľkosť: 

Zvoľte variant produktu

20,80 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

 • Záruka 2 roky

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

 • Chceli by ste si zaobstarať niečo, po čom túžite, ale zaplatiť napríklad až po výplate? Alebo si chcete jednoducho tovar pred zaplatením prezrieť, ale nechce sa Vám do kamennej predajne? U nás to nie je žiadny problém. Pri nákupe tovaru do celkovej hodnoty 300 € máte možnosť odložiť si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupnom košíku zvoliť možnosť „Zaplatím o 30 dní bez navýšenia (Ahoj)“. Ako bonus nezaplatíte ani euro navyše.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Bandáž na členok Thuasne 333 z kompresného elastického materiálu je vhodná pre miernu podporu nestabilného alebo podvrtnutého členka. Uľavuje od bolesti, stimuluje proprioceptívne funkcie a zároveň, vzhľadom k zosilnenému vystuženiu, znižuje nebezpečenstvo vzniku opuchov. Komfortná odľahčená zóna v oblasti členkov napomáha presnému umiestneniu bandáže. Ľahko sa nasúva cez nohu a pri nosení je maximálne pohodlná. Vďaka bandáži na členok Thuasne 333 sa rýchlo vrátite späť k vašim obľúbeným aktivitám!


Technický popis:

 • kompresná elastická bandáž na členok
 • stimuluje proprioceptívne funkcie
 • zosilnené vystuženie úpletu znižuje nebezpečenstvo vzniku opuchov
 • komfortná odľahčená zóna v oblasti členkov napomáha presnému umiestneniu bandáže
 • vhodná pre miernu podporu pri ľahkom podvrtnutí
 • systém nasúvania cez nohu
 • typ podvrtnutia: nestabilita členka, podvrtnutie členka
 • materiál: polyester

Veľkostná tabuľka:

veľkosť

Rozmery (Obvod nohy nad členkom)

S

19 - 21 cm

M

21 - 23 cm

L

23 - 25 cm

XL

25 - 27 cm

XXL

27 - 30 cm

 

Parametre produktu

Fixácia Členok
Materiál Polyester
Zapínanie Nasúvanie
Vetranie nie
Výstuhy áno
Elektrický výhrev nie

Alternatívy

Stráženie ceny produktu