Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Elektrická kolobežka W-TEC Tenmark II 500W 10"

Ľahko zložiteľná konštrukcia, tempomat, široký nášľap, predné aj zadné svetlo, smerovky, obe kolesá odpružené, blatníky, vysoká rýchlosť, dlhý dojazd, diaľkové zamykanie a alarm. viac

  • Doprava zadarmo

Farba: 

Zvoľte variant produktu

669,90 €

s DPH

super cena
Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Tovar Vám doručíme úplne zadarmo

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Elektrická kolobežka W-TEC Tenmark II je ideálnym a zábavným prostriedkom, ako sa bezpečne a pohodlne dopraviť do práce, školy či vyraziť len tak na cesty. Medzi jej najväčšiu prednosť patrí jednoznačne skladná konštrukcia, ktorú zložíte alebo rozložíte do 5 sekúnd. Vďaka tomu kolobežku bez problémov uskladníte doma aj v garáži, pričom nezaberie príliš veľa miesta. Jej kompaktné rozmery oceníte aj pri presunoch vlakom, MHD a autom. Stačí chytiť do ruky či uložiť do kufra a hurá na výlet! Moderný pekný dizajn navyše zaručí, že budete hviezdou ciest. Revolučnou novinkou pri tejto kolobežke je diaľkové zamykanie a alarm, takže keď budete chcieť niekde kolobežku na chvíľu odložiť, stačí stlačiť iba jedno tlačidlo a kolobežka je zabezpečená.Jazdite s vetrom o závod!

Chcete sa okrem pokojnej jazdy aj poriadne zabaviť? S elektrickou kolobežkou W-TEC Tenmark II nič nie je nemožné, pretože splní vaše priania. Vzhľadom na výkonný 500 W motor pre vás žiadny kopec ani nespevnený terén nebude prekážkou. Môžete sa preháňať rýchlosťou 38 km/h. Na jedno dobitie batérie prejdete pri bežnom použití a štandardnej rýchlosti zhruba 35 km. Plnú kapacitu získate po 6-7 hodinách nabíjania. Jednoducho cez noc kolobežku nabijete a ráno vyrazíte! Celková prejdená vzdialenosť však závisí od viacerých faktorov, musíte brať do úvahy hmotnosť jazdca, štýl jazdy, členitosť terénu či poveternostné podmienky. Vyberiete si medzi tromi rýchlostnými módmi, podľa toho, na aké tempo budete mať práve náladu. Pokiaľ sa predsa len stane, že sa vám kolobežka vybije, dôjdete do cieľa pomocou odrážania aj s vypnutým motorom. Navyše si kolobežka hravo poradí s nosnosťou až 120 kg, naplno ju tak využije celá rodina, čo sa určite oplatí! 

Riadenie aj ovládanie bude hračka

Prehľadný LCD displej zobrazuje všetky dôležité informácie. Ukáže vám stav batérie, aktuálnu rýchlosť vrátane rýchlostného stupňa, celkovú aj aktuálnu prejdenú vzdialenosť, dobu jazdy a ďalšie doplnkové informácie. Pomocou dvoch tlačidiel ON/OFF a MODE budete zároveň schopní ovládať rad pokročilých funkcií, medzi ktoré patria šikovné vychytávky v podobe asistencie rozjazdu či tempomat. Okrem toho príde vhod zabudovaný USB port zozadu displeja, vďaka ktorému je možné nabíjať váš mobilný telefón alebo tablet.

Maximálna bezpečnosť za každej situácie

S elektrickou kolobežkou W-TEC Tenmark II nástrahy na cestách nemajú šancu! Tma ani zlé poveternostné podmienky už nebudú kľúčovým dôvodom, prečo zostať sedieť doma. S predným a zadným LED svetlom napájaným centrálnou batériou vás bude zreteľne vidieť aj v noci. Svetlá zapnete rovnako ako zvonček farebne označeným spínačom na riadidlách. Zadné svetlo sa tiež rozsvieti počas brzdenia, takže vás nikto nemá šancu prehliadnuť. Nech už pôjdete akýmkoľvek tempom, na kotúčové brzdy sa dá spoľahnúť v každej situácii. Vďaka nim plynule zastavíte takmer kedykoľvek a v akomkoľvek teréne! 

Kvalita a odolnosť zaručená

Na starostlivom spracovaní, ktoré bolo vyšperkované do detailu, sa podieľajú aj pevné pneumatiky s priemerom 10" (25,4 cm), ktoré majú skvelú priľnavosť a výborne tlmia nepríjemné vibrácie pri jazde. Kolobežka navyše disponuje kvalitným predným a zadným odpružením, ktoré zaručuje pohodlnú a hladkú jazdu. Okrem toho sú kolesá chránené blatníkmi, čo prispieva k ochrane pred nečistotami v nepriaznivom počasí. Odolnosti napomáha aj samotná hliníková konštrukcia s výškovo nastaviteľnými riadidlami. Kolobežka bude vhodná pre jazdcov s postavou od 150 do 210 cm. Na 53 cm dlhom nášľape sa môžete pohodlne zviesť s chodidlami za sebou či vedľa seba. 
  


Elektrická kolobežka W-TEC Tenmark II vám bude jednoducho skvelým spoločníkom, ktorého vám ostatní budú závidieť! Verte, že ak ste doteraz neskúsili jazdu na elektrickej kolobežke, s istotou si ju zamilujete. Skladná konštrukcia, skvelý výkon a moderný dizajn, čo viac si priať?

Skladovanie a údržba batérií: Produkt odporúčame skladovať na tienistom a suchom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C.

Ak predpokladáte, že produkt nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť nabiť na 100 % kapacity. Vďaka prítomnosti alarmu môže dochádzať k rýchlejšiemu vybíjaniu pri vypnutom stave. Dodržovaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu zliatina hliníka
prevádzkové napätie 48 V
typ motora bezkomutátorový
max. stúpanie 15°
výkon motora 500 W
kapacita batérie 13 Ah / 48 V
nabíjačka vstup 100-240V AC / 50 ~ 60HZ, výstup DC 54,6V / 2A
max. rýchlosť 24-38 km/h
dojazd na 1 nabitie 35 km
rýchlosť nabíjania 6-7 h
max. nosnosť 120 kg
hmotnosť 19,2 kg
veľkosť pneumatík 10" (25,4 cm)
druh pneumatík predná aj zadná nafukovacie
brzdy elektrické, kotúčové
odporúčaná minimálna výška jazdca 150 cm
minimálna výška riadidiel 79 cm
maximálna výška riadidiel 108 cm
šírka riadidiel 55 cm
šírka nášľapu 24 cm
dĺžka nášľapu 53 cm
výška nášľapu - horná 15 cm
výška nášľapu - svetlá 8,5 cm
rozmery rozloženej kolobežky d110 x š55 x v80-110 cm
rozmery zloženej kolobežky d110 x š26 x v37 cm
rozmery balenia d114 x š30,6 x v34,5 cm
osvetlenie predné a zadné LED
možnosti nastavenia tempomat, štart s odrazom/bez odrazu
ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, diaľkové zamykanie, alarm, podsvietený multifunkčný displej (napájaný centrálnou batériou), hlasný elektronický klaksón, stojan, blatníky, USB port pre nabíjanie mobilného telefónu, výstražné svetlá, smerovky, predné aj zadné odpruženie, možnosť dokúpenia prídavného sedadla

Funkcia diaľkového ovládania:

Zamknutie tlačidiel displeja (displej musí byť vypnutý)
pri pokuse o zapnutie sa aktivuje zvukový alarm
Odomknutie tlačidiel displeja
alarm sa deaktivuje
Klaksón - spustí sa krátky varovný signál
Odomknutie tlačidiel displeja

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


Nejazdite za daždivého počasia alebo po mokrej vozovke. Hrozí poškodenie elektroniky a batérie.

 

Recenzie

Hodnotenie: 4.8

96%

zákazníkov odporúča

2

hodnotení používateľov


OZ
OZ

Overený zákazník

Hodnotené: 22. 10. 2023

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Spokojenost, funguje jak má


Parametre produktu

Maximálna nosnosť 120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
Kapacita batérie 13000 mAh
Dojazd 35 km
Maximálna rýchlosť 38 km/h
Maximálne stúpanie 15 °
Hmotnosť 19.20 kg
Výkon motora 500 W
Veľkosť kolies 10"
Brzdy elektrické, kotúčové
Riadenie páčka na riadidlách
Rozmery 1100 x 550 x 1100 mm
Typ kolies nafukovacie
Typ motora nábojový
Umiestnenie motora v zadnom kolese
Rekuperácia nie
Sedlo nie

Alternatívy

Stráženie ceny produktu