Oblečenie>Dámske oblečenie>Dámske ponožky > Dámske bavlnené podkolienky ASSISTANCE Cupron (Kód produktu: W83.0A4-XS-1)

Dámske bavlnené podkolienky ASSISTANCE Cupron

Bavlnené ponožky s prímesou molekúl medi, prirodzené antibakteriálne a antimykotické účinky, zmiernenie kožných poranení vyplývajúcich z plesňových ochorení.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Bavlnené ponožky s prímesou molekúl medi, prirodzené antibakteriálne a antimykotické účinky, zmiernenie kožných poranení vyplývajúcich z plesňových ochorení. viac »

Farba
čierna
Veľkosť
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
5,10 € s DPH
Cena bez DPH:
4,25 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Alternatívy (7)
  • Video (1)

Dámske bavlnené podkolienky ASSISTANCE Cupron

Dámske bavlnené podkolienky ASSISTANCE Cupron obsahujú častice medi v spodnej časti chodidla, ktorá prirodzene ničí baktérie a zabraňuje tvorbe plesní. Podkolienky sú vhodné predovšetkým pre osoby s kožnými problémami. Pomáhajú liečiť kožné poranenia vyplývajúce z plesňových ochorení a odstraňujú nepríjemný zápach nôh pri nosení. Sú vhodné pre vytrvalostné športy, pretože efektívne uvoľňujú chodidlám počas výkonu, ale zároveň sú vhodné ako regeneračné podkolienky po náročnom výkone. Hodia sa aj na dlhé cesty napríklad v aute či lietadle. Ich postupné stlačenie po celom lýtku zabraňuje opuchom nôh.


Technický popis:

  • prímes molekúl medi 
  • antibakteriálne a antimykotické účinky 
  • zabraňujú zápachu 
  • materiál: 73% bavlna, 16% polyamid, 9% polyester, 2% Elastan
 

CUPRON je prírodné bavlnené vlákno s prídavkom oxidu medi. Ten eliminuje plesne a baktérie spôsobujúce nepríjemné pachy. CUPRON technológia prešla mnohými laboratórnymi testami, ktoré dokazujú, že čiastočky medi v priadzu sú netoxické, vhodné pre citlivú pokožku a nedráždi. Meď v ponožkách ničí 99,9% baktérií, zbavuje nohy nepríjemného zápachu, je účinná v odstránení plesní a tiež zlepšuje stav pokožky na nohách.

Bavlna je pevná a príjemná tkanina, využívajúca sa predovšetkým na odevy, ktoré sú častým nosením namáhané a musia sa často prať. Pojme veľkú časť potu, a preto sa stala veľmi obľúbenou na výrobu spodného prádla.

Dámske bavlnené podkolienky ASSISTANCE Cupron - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Dámske bavlnené podkolienky ASSISTANCE Cupron - video


Dámske bavlnené podkolienky ASSISTANCE Cupron - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov