Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Futbalové chrániče Spartan Free kick

Futbalové chrániče ako prevencia úrazu nôh, priľnavý a tvárny materiál, pevný skelet. viac


Farba: 

Veľkosť: 

Zvoľte variant produktu

6,60 €

s DPH

Získate vernostnú zľavu 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 30 dní, a to v prípadoch, keď Vám tovar veľkostne nesedí alebo nevyhovuje.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Futbalové chrániče holenných kostí Free Kick značky Spartan sú už dlhé roky naozaj dôležitým prvkom slúžiacim ako ochrana a prevencia úrazov nôh. Tieto Futbalové chrániče Free Kick poskytujú trojitú ochranu, pretože súčasne chránia futbalistove holene, achillové šľachy aj členky. Obrovskou výhodou týchto chráničov je ich anatomické tvarovanie a efektívny systém suchých zipsov, ktoré zaručujú komfortnú priľnavosť a nebránia tak futbalistovi v plnohodnotnej hre. Chrániče Free Kick sú bezpečné, kvalitné a zároveň dobre sadnú a príjemne sa nosia.


Technický popis:

  • pevný ochranný skelet
  • trojitá ochrana - holene, achillovej šľachy a členkov
  • priľnavý a veľmi tvárny materiál
  • jednoduchý a efektívny systém suchých zipsov
  • počet kusov v balení: 2 ks

Veľkostná tabuľka (rozmery čalúnenia):

veľkosť

výška

šírka

S

21 cm

13 cm

M

22,5 cm

15 cm

L

24 cm

15,5 cm

XL

26,5 cm

16 cm


 

Parametre produktu

Zapínanie Suchý zips
Určenie Tréning i zápas
Ochrana Achillovka, Holeň, Členok
Počet kusov v balení 2 ks
Stráženie ceny produktu