Úvod > Aktuality a akcie > Profesionálny servis bicyklov

Profesionálny servis bicyklov

V kamennej predajni inSPORTline.sk

Váš bicykel musí byť neustále v perfektnom stave, aj keď nemáte chuť, čas ani potrebné vybavenie k jeho údržbe. Od toho sú tu naši profesionálni mechanici, ktorí sa o Váš bicykel patrične postarajú. 

 

Nastavenie nového bicykla

Bicykle od nás sú nastavené a pripravené na jazdu. Zákazníci sa môžu od prvého šlapnutia do pedálov plne spoľahnúť na technickú pripravenosť bicykla. Mechanici kontrolujú dotiahnutie šróbových spojení, radenie a nastavenie bŕzd aj správny tlak v pneumatikách.

Garančná prehliadka

Na všetky bicykle zakúpené prostredníctvom našich predajní alebo e-shopu, poskytujeme prvú garančnú prehliadku po najazdených 100 km zadarmo, najneskôr však do 6 mesiacov. Ak budete mať záujem o garančnú prehliadku, vyplňte a odošlite servisný formulár. Pracovníci nášho servisného oddelenia Vás budú následne kontaktovať a dohodnú si s Vami termín a predajňu (BA, KE, TN), kde bude prehliadka zrealizovaná.

Servisná prehliadka ZADARMO!

Mechanik bezplatne prehliadne Váš bicykel a prípadne navrhne potrebné opravy alebo výmenu dielov. Rozsah a cena servisných prác a dielov sú vopred oznámené zákazníkovi a vzťahuje sa na ne záruka v dĺžke 3 mesiacov. Na montované diely je poskytovaná záruka 24 mesiacov.

Ďalej Vám v našej predajni ponúkame


Pokiaľ si nie ste istí výberom správnej veľkosti bicykla, pripravili sme pre vás podrobného radcu.

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email