Úvod > Aktuality a akcie > Profesionálny servis bicyklov

Profesionálny servis bicyklov

V kamennej predajni inSPORTline.sk

Váš bicykel musí byť neustále v perfektnom stave, aj keď nemáte chuť, čas ani potrebné vybavenie k jeho údržbe. Od toho sú tu naši profesionálni mechanici, ktorí sa o Váš bicykel patrične postarajú. 

 

Nastavenie nového bicykla

Bicykle od nás sú nastavené a pripravené na jazdu. Zákazníci sa môžu od prvého šliapnutia do pedálov plne spoľahnúť na technickú pripravenosť bicykla. Mechanici kontrolujú dotiahnutie šróbových spojení, radenie a nastavenie bŕzd aj správny tlak v pneumatikách.

Garančná prehliadka

Na všetky bicykle zakúpené prostredníctvom našich predajní alebo e-shopu, poskytujeme prvú garančnú prehliadku po najazdených 100 km zadarmo, najneskôr však do 3 mesiacov. Ak budete mať záujem o garančnú prehliadku, vyplňte a odošlite servisný formulár. Pracovníci nášho servisného oddelenia Vás budú následne kontaktovať a dohodnú si s Vami termín a predajňu (BA, KE, TN), kde bude prehliadka zrealizovaná.

Servisná prehliadka ZADARMO!

Mechanik bezplatne prehliadne Váš bicykel a prípadne navrhne potrebné opravy alebo výmenu dielov. Rozsah a cena servisných prác a dielov sú vopred oznámené zákazníkovi a vzťahuje sa na ne záruka v dĺžke 3 mesiacov. Na montované diely je poskytovaná záruka 24 mesiacov.

Ďalej Vám v našej predajni ponúkame


Pokiaľ si nie ste istí výberom správnej veľkosti bicykla, pripravili sme pre vás podrobného radcu.