Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Profesionálny servis bicyklov

Profesionálny servis bicyklov
Profesionálny servis bicyklov

V kamennej predajni inSPORTline.sk

Váš bicykel musí byť neustále v perfektnom stave, aj keď nemáte chuť, čas ani potrebné vybavenie k jeho údržbe. Na to sú tu naši profesionálni mechanici, ktorí sa o Váš bicykel adekvátne postarajú. 

 

Nastavenie nového bicykla

Bicykle zakúpené osobne na predajni sú kompletne nastavené a pripravené na jazdu. Zákazníci sa môžu od prvého šliapnutia do pedálov plne spoľahnúť na technickú pripravenosť bicykla. Mechanici kontrolujú dotiahnutie skrutkových spojení, radenie, nastavenie bŕzd aj správny tlak v pneumatikách.

Bicykle zakúpené cez e-shop a doručené kuriérom na adresu sú prednastavené a takmer kompletne zložené. Zákazníkovi stačí iba nasadiť pedále,, sedlo, predné koleso, otočiť riadidlá, utiahnuť pár skrutiek a môže vyraziť.

Garančná prehliadka ZADARMO

Na všetky bicykle zakúpené prostredníctvom našich predajní alebo e-shopu poskytujeme prvú garančnú prehliadku zadarmo a to po najazdení od 100 až do 300 km, najneskôr však do 3 mesiacov od zakúpenia bicykla. Ak budete mať záujem o garančnú prehliadku, vyplňte a odošlite servisný formulár. Pracovníci nášho servisného oddelenia Vás budú následne kontaktovať a dohodnú si s Vami termín a predajňu (BA, KE, TN), kde bude prehliadka zrealizovaná.

Meranie kapacity batérie elektrobicykla / elektrokolobežky

Nechajte si svoju batériu profesionálne premerať a zistite jej kapacitu. V prípade záujmu môžete batériu odovzdať na jednej z našich predajní, alebo vyplňte a odošlite servisný formulár. Pracovníci nášho servisného oddelenia Vás budú následne kontaktovať a dohodnú si s Vami termín. Spolu s batériou je potrebné odovzdať aj nabíjačku. Bez nabíjačky nie je možné test vykonať. O výsledku budete informovaný prostredníctvom výstupu merania.
Poplatok za meranie kapacity batérie je 45,00 € s DPH.

Kompletný cenník pre servis bicyklov

Ďalej Vám v našej predajni ponúkame


Pokiaľ si nie ste istí výberom správnej veľkosti bicykla, pripravili sme pre vás podrobného radcu.

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter