Úvod > Aktuality a akcie > Od malička mám rada športy, nikdy som sa ničomu nevyhýbala.

Od malička mám rada športy, nikdy som sa ničomu nevyhýbala.

Zdravím všetkých milovníkov športu. Som Mirka...


Od malička mám rada športy, nikdy som sa ničomu nevyhýbala.

Všetci vieme, aký je šport pre naše telo a organizmus prospešný. Lenže niektorí ľudia pre svoj organizmus nič nerobia a to je chyba.

Od malička mám rada športy, nikdy som sa ničomu nevyhýbala a vždy som poctivo hrala (hry napr. na telesnej) a chodievala som na rôzne súťaže aj v gymnastike, bola som dosť ohybná. Ešte aj teraz som. Proste mám rada športovanie, turistikú, plávanie.

Doma mám rôzne cvičebné plány a pomôcky s ktorými môžem cvičiť. A to aj robím. Cvičím podľa takej knižky, kde sú rôzne cviky, polohy, proste je to skvelá knižka a dopomáha mi k efektívnejšiemu cvičeniu.

Jedného dňa som sa od kamarátky dopočula, že vraj si kúpila nejaký vibračný st roj. Vtedy som nevedela, čo to presne je, len som vedela, že to vibruje. Nevenovala som tomu nejakú vekú pozornosť. Začala som sa o to zaujímať až vtedy, ked som raz bola u nej na káve a vyskúšala som si to. Bola to proste paráda. Vibrovalo mi celé moje telo. Normálne som videla, ako môžem ešte viac schudnúť.

Aj ked som není moc pri tele, ale aj tak. Neviem ako pre druhých, ale mne to poskytovalo takú menšiu masáž vždy, ked som to potrebovala, dostatočne som sa na tom odreagovala.

Tak prišiel jeden deň, ked som dostala výplatu a hned som si to objednala z internetu. Bolo to v krásnej červenej farbe, pekne zabalené a navyše rýchlo doručené (myslím, že do nejakých 3 dní). Proste spoluprácu s obchodom insportline si neviem vynachváliť.

Môžem úspe&sca ron;ne povedať, že sa mi podarilo schudnúť 8,5 kilogramov. Na to, že na stroji len stojím je to veľmi uctyhodné. Nemôžem sa na vibračný stroj sťažovať, môžem ho len dalej doporučiť. Určite nikoho nesklame.

Poznám viac ľudí, čo ho vlastnia, ale nikto sa na neho nesťažoval. Je to veľmi efektívne pri zhadzovaní kilogramov a hlavne teraz, ked sa blíži leto. DOPORUČUJEM! Takisto celé INSPORTLINE je super, držím palce každému, kto sa pokúša zmeniť svoju postavu, či už ide o chudnutie, spevnenie...proste veľa šťastia.

https://www.insportline.sk/2849/vibrogym-insportline-lotos-3d --toto som našla na stránke www.insportline.sk, je to presne tento produkt :) pre tých, ktorí by chceli ten istý, čo mám ja :)


Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov

Sledujte nás

Akcie a zľavy na email

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií V poriadku