Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Bežecké pásy

Bežecký pás je neprekonateľný fitness stroj pre zvýšenie Vašej kondície, spaľovanie tukov a posilnenie srdca. Potvrdzujú to recenzie používateľov z celého sveta,...

Bežecký pás je neprekonateľný fitness stroj pre zvýšenie Vašej kondície, spaľovanie tukov a posilnenie srdca. Potvrdzujú to recenzie používateľov z celého sveta, pre ktorých je skutočným TOP kardio trenažérom. Bežecký pás Vám umožní trénovať beh či športovú chôdzu kedykoľvek a v akomkoľvek počasí.

Najlepšie bežiace pásy majú tichý a výkonný motor, dobré odpruženie pre šetrenie kĺbov, merač tepovej frekvencie s hrudným pásom, mnoho moderných funkcií, jednoduché ovládanie a dostatočne veľkú bežeckú plochu pre pohodlné a bezpečné športovanie. Využite tiež predĺženú záruku 10 rokov, či odborný servis u zákazníka (opravy bežeckých pásov u Vás doma). Nákupom priamo u výrobcu získate exkluzívne výhody!

Vyberte si ešte dnes bežiaci pás a to priamo od výrobcu inSPORTlineUž viac ako 20 rokov sa zaoberáme výrobou a predajom všetkých typov bežeckých pásov, od základných modelov až po špičkové modely najvyššej triedy. Bežiace pásy značky inSPORTline ponúkajú rad pokročilých funkcií, moderné dizajny, vysokú odolnosť, šetrnosť k Vášmu zdraviu, podporujú chudnutie a mnoho ďalšieho.

Motorový bežecký pás vyniká presnou a plynulou reguláciou rýchlosti, výkonu a sklonu bežeckej plochy. Jeho počítač ukazuje tréningový čas, rýchlosť, vzdialenosť, pulz aj spálené kalórie. Chcete ešte viac? Tak pomocou Bluetooth pripojte k pokrokovému bežiacemu pásu inCondi telefón či tablet a sledujte autentické panoramatické zábery svetových metropolí či veľhôr, objavujte svet a bavte sa! Ponúkame aj bezmotorové bežecké pásy na simuláciu chôdze do kopca.

Tipy pre záujemcov o bežecké pásy:
Prečo cvičiť na bežeckom páse | Ako správne vybrať bežecký pás Bežiace pásy inSPORTline - 5 dôvodov, prečo si ich vybrať Ako cvičiť na bežeckom páse

Bežecké pásy

Prečo nakupovať u nás?

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter