Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

S vyhrievaným oblečením inSPORTline vás chladné počasie neprekvapí!

S prichádzajúcimi jesennými a zimnými mesiacmi sa vracajú aj nižšie teploty a s nimi spojené neduhy. Pokiaľ ale hľadáte spôsob, ako sa pred sychravým počasím chrániť, vyhrievané oblečenie a doplnky sú tou správnou cestou!

S vyhrievaným oblečením inSPORTline vás chladné počasie neprekvapí!
S vyhrievaným oblečením inSPORTline vás chladné počasie neprekvapí!

Nezáleží, či idete na túru, lyžovať, alebo sa potrebujete ohriať v obývačke pri televízii. Vyhrievaných produktov je celý rad a u nás nájdete niečo na každú príležitosť.

V čom vám vyhrievanie pomôže?

5 zásadných výhod elektricky vyhrievaného oblečenia

Udrží príjemnú teplotu aj v mrazoch Vyhrievanie pomôže stabilizovať telesnú teplotu v chladnom počasí, aj keď sa práve nehýbete. Nemusíte sa báť podchladenia a môžete si s chuťou užívať čerstvý vzduch.

Podporuje cirkuláciu krvi v končatinách Ruky a chodidlá sú na chlad najnáchylnejšie, teplom ale rozprúdite krv a dostanete ich do optimálnej teploty.

Bude vám stačiť menej vrstiev oblečenia S vyhrievaním sa nemusíte toľko obliekať a pokojne môžete vrstvu či dve vypustiť. Obzvlášť pri športe si to tak veľmi uľahčíte.

Aktívne pôsobí na kritických miestach Vyhrievanie je vždy koncentrované v oblastiach, ktoré sú na nízke teploty najnáchylnejšie.

Prispôsobí sa situácii Teplota vyhrievania je nastaviteľná, takže ju možno regulovať podľa toho, ako sa práve cítite.

Ako to funguje?

Jednoduché ovládanie, múdre nabíjanie, maximálne pohodlie!

Vyhrievanie textilu nie je žiadna veda. Do oblečenia sú zavedené karbónové alebo kompozitné vlákna, strategicky umiestnené v oblastiach, kde je telo na chlad najnáchylnejšie. Napríklad vyhrievané produkty inSPORTline sa vyznačujú systémom Active Heat Core, ktorý napomáha k rovnomernej distribúcii tepla za využitia špeciálnej technológie.

A kde také oblečenie berie energiu? Možností je niekoľko. Väčšinu vyhrievaných výrobkov je možné nabíjať powerbankou, ktorú má dnes už väčšina z nás doma. Z pohľadu výdrže a výkonu je to určite najefektívnejšie riešenie. Potom je tu tiež možnosť nabíjania adaptérom na batérie alebo vlastným akumulátorom.

Akonáhle je zapojený zdroj energie, je na čase nastaviť si intenzitu vyhrievania. Niekomu vyhovuje ten najnižší režim, iný to chce rozpáliť naplno. Na cieľovej teplote však závisí aj výdrž batérie či powerbanky – čím vyšší stupeň je nastavený, tým rýchlejšie sa zdroj energie vybíja. Na to treba myslieť najmä, ak sa chcete vydať na nejakú dlhšiu výpravu.

🔥 Vyhrievané tričká a nohavice

Vyhrievané oblečenie na von aj super outfit na domáce leňošenie

Je dobré začať od základu. Univerzálne tričká a nohavice s vyhrievaním vám pomôžu udržať telesnú teplotu tak, aby ste sa cítili vždy komfortne. Všetky kúsky sú strihané tak, aby padli takmer každému typu postavy. Môžete ich obliecť ako spodnú vrstvu pri lyžovaní, moto výletoch alebo outdoorových aktivitách, skvele vás ale zahrejú aj doma pri televízii.

🔥 Vyhrievané bundy a vesty

Štýl a pohoda v jednom

Vonkajšiu vrstvu je možné tiež riadne zatepliť. Obľúbené sú v tomto prípade najmä vyhrievané vesty, s ktorými si doprajete pohodlie od jari do jesene. A možno aj v zime! Výhrev je zameraný na oblasť bedier, brucha a chrbtice s tým, že akumulátor je šikovne ukrytý vo vnútornom vrecku. Vesty inSPORTline ponúkame v pánskom aj dámskom strihu a univerzálnych farbách vhodných na šport aj do spoločnosti.

Vyhrievané bundy sú na rovnakom princípe, môžete s nimi ale vyraziť do tuhšej zimy. Bundy sú páperové a zároveň nepremokavé, takže poskytujú naozaj dokonalú izoláciu so všetkým. Ich nadčasový dizajn navyše príde vhod pri každej príležitosti.

🔥 Vyhrievané rukavice

Nech vám nemrznú prsty na rukách...

Výbornou vychytávkou sú vyhrievané rukavice, ktoré udržia vaše prsty pekne v teple. Sú veľmi obľúbené u motorkárov, lyžiarov aj turistov, ktorí sa nenechajú odradiť počasím. Rukavice s vyhrievaním vyzerajú úplne rovnako ako obyčajné modely, skrývajú v sebe ale veľa energie!

🔥 Vyhrievané ponožky a podkolienky

... ani na nohách!

Na nohy je zima najviac, preto prídu ponožky a podkolienky s integrovaným vyhrievaním vždy vhod. Ak sa chcete cítiť extra pohodlne, sú tu aj vyhrievané papuče, s ktorými je zimná domáca pohoda úplne o niečom inom.

Ponožky a podkolienky je možné však vziať aj von, kde ochránia vaše chodidlá pred tým najchladnejším počasím. Spríjemníte si tak športovanie a turistiku v nízkych teplotách.

🔥 Vyhrievané vložky do topánok

Hrejivý komfort aj opora pri chôdzi

Ak sú na vás vyhrievané ponožky predsa len trochu veľa, skúste vyhrievané vložky do topánok! Na výber máte medzi modelmi na baterky alebo s integrovaným dobíjacím akumulátorom. Vložky vyhrievajú vaše chodidlá zospodu a zároveň fungujú ako tlmiaca vrstva. Sú vyrobené tak, aby ste s nimi mohli bez problémov vyraziť na dlhšiu dobu von.

▶️ Tip pre boľavý chrbát

Vyhrievanie nepomáha len zahnať chlad, dokáže tiež tlmiť bolesť. Ak vás trápi boľavý chrbát alebo problémy s obličkami, určite vyskúšajte vyhrievaný bedrový pás. Tieto pásy sústreďujú výhrev v bedrovej oblasti a zároveň zaisťujú fixáciu spodnej časti chrbta. Podľa zdroja napájania sa tak môžete buď pohodlne usadiť doma na gauči alebo sa vydať na prechádzku!

Pozrieť celú ponuku
Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter