Na hlavný obsah
Akčný jún so zľavou až 75% Nájdeš tu

Produkty v porovnávači

Crussis sa stále spolieha na elektromotory PANASONIC!

Crussis sa stále spolieha na elektromotory PANASONIC!
Crussis sa stále spolieha na elektromotory PANASONIC!
Nová sezóna je tu, ale obľúbené elektrobicykle Crussis sa nevzdávajú hitu minulej sezóny!

Vybrané modely 2024 sú vybavené výkonnými motormi od špičkovej značky PANASONIC. Ide o najpoužívanejší typ motora v tohtoročnej ponuke a zároveň najväčšie lákadlo pre zákazníkov. Modely Panasonic GX Power Plus a GX Ultimate sú vyladené tak, aby vás dopravili kamkoľvek, bez ohľadu na to, aký náročný je terén. Poďme sa na ne pozrieť!
GX ULTIMATE
Za hranicami možností

Výkonnejší z dvoch motorov a najvýkonnejší motor Panasonic, ktorý je v súčasnosti na trhu, GX Ultimate je tu na to, aby vám pomohol zdolať aj tie najnáročnejšie vrcholy. Stabilný prísun energie vám pomôže dosiahnuť vaše cyklistické ciele ani nebudete vedieť ako!

Motor s maximálnym krútiacim momentom 90 Nm generuje dostatok výkonu aj v náročnom teréne, takže je ideálny pre e-horské bicykle. Kompaktný dizajn a hmotnosť necelé 3 kg a najlepšie hodia na MTB rám. Ide o jeden z najvýkonnejších elektromotorov na trhu.
GX POWER PLUS
Užívajte si kilometre navyše

Skvelý výkon pre tých, ktorí si chcú užiť rýchlu a pohodovú jazdu - najmä na náročných lesných cestách alebo štrku. Motor Panasonic GX Power Plus je skvelou voľbou najmä na dlhé jazdy.

Je len o niečo málo ťažší ako GX Ultimate, ale stále patrí k najľahším stredovým motorom na trhu. Vďaka krútiacemu momentu 75 Nm si ľahko poradí s náročnejším terénom a cyklotrasami.
 Panasonic GX UltimatePanasonic GX Power Plus
Krútiaci moment 90 Nm 75 Nm
Výkon 250 W (max. 500 W) 250W (max. 500W)
Q-faktor (vzdialenosť medzi kľukami) 165,8 mm 191 mm
Hmotnosť 2,95 kg 3,2 kg
 

Ovládacie prvky
Rýchle a prehľadné
Oba motory majú moderný farebný displej s českým rozhraním. Môžete si vybrať zo 4 typov asistencie - ECO, STANDARD, HIGH a AUTO. Prvé tri sú už osvedčenou klasikou, ale automatický režim je zaujímavou novinkou.

Pracuje s torzným snímačom a elektrickú asistenciu dávkuje podľa sily, ktorou šliapete na pedále. Tým sa šetrí energia a čas - ak totiž jazdíte v náročnom teréne, nemusíte počas jazdy prepínať režimy.

Oba motory sú navyše tiché a nestrácajú priľnavosť ani pri vyšších rýchlostiach. Ak hľadáte elektrobicykel, ktorý má "niečo navyše", určite odporúčame modely Crussis s motormi Panasonic!

Súvisiace články

Akcie a zľavy na email
Akčný newsletter