Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Moto prilba W-TEC V127

Prilba na cestnú motorku s vnútornými slnečnými okuliarmi, homologovaná, nízka hmotnosť 1380 g. viac


Farba:  matne čierna

Veľkosť: 

Zvoľte variant produktu

89,90 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

 • Bojíte sa, že Vám nebude sedieť veľkosť oblečenia, prilby alebo korčúľ? Nemusíte. Informujte nás cez elektronický formulár a my na naše náklady zariadime zvoz tovaru k nám. Kuriér prepravnej spoločnosti od Vás prevezme zabalený tovar a my Vám zadarmo pošleme správnu veľkosť (výmenu veľkosti zdarma môžete využiť len raz). Túto službu je možné využiť do 30 dní od kúpy (v predvianočnom období až do 90 dní). Podmienkou je, aby bol vrátený tovar zabalený v originálnom obale, nesmie niesť známky použitia a tiež musí byť kompletný a nepoškodený. Služba sa vzťahuje na výmenu za rovnaký tovar a platí napríklad pre športové a moto oblečenie, cyklo a moto prilby, športové a moto topánky, kolieskové a zimné korčule a podobne. Tovar je zvyčajne označený ikonkou s textom "Výmena veľkosti zadarmo". Výmena veľkosti zadarmo nie je možná pri tovare značky Lazer. Viac v obchodných podmienkach.

 • Na moto výrobky značky W-TEC (prilby a oblečenie) Vám poskytujeme rozšírenú záruku v dĺžke trvania troch rokov. Pevne veríme, že Vás náš výrobok nesklame, a preto si dovoľujeme dať Vám luxus jedného roka naviac pre možnú skrytú vadu materiálu. Táto záruka sa nedotýka životnosti výrobku alebo jeho častí, ktorá súvisí s bežným opotrebovaním, spôsobom používania a starostlivosti.

 • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 30 dní, a to v prípadoch, keď Vám tovar veľkostne nesedí alebo nevyhovuje.

 • Chceli by ste si zaobstarať niečo, po čom túžite, ale zaplatiť napríklad až po výplate? Alebo si chcete jednoducho tovar pred zaplatením prezrieť, ale nechce sa Vám do kamennej predajne? U nás to nie je žiadny problém. Pri nákupe tovaru do celkovej hodnoty 300 € máte možnosť odložiť si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupnom košíku zvoliť možnosť „Zaplatím o 30 dní bez navýšenia (Ahoj)“. Ako bonus nezaplatíte ani euro navyše.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Atraktívne a agresívne vyzerajúca moto prilba W-TEC V127je ideálna pre cestné motocykle. Hlavné prednosti tejto prilby sú kvalitná škrupina z multikompozitového vlákna, vysoký bezpečnostný štandard spĺňajúci európsku homologáciu ECE R-22.05 a zasúvacie slnečné okuliare. Neopomenuteľným prvkom tejto prilby je plne odnímateľné, mäkké vnútorné čalúnenie s možnosťou jeho prania. Pre maximálny komfort je prilba vybavená vetracími otvormi a krytom brady. Okrem iného sa vyznačuje aj nízkou hmotnosťou 1380 g, bez toho, aby tým stratila na úrovni bezpečnosti a pevnosti. Vďaka týmto praktickým vlastnostiam sa jedná o prilbu s príjemným pomerom ceny a funkčnosti.


Technický popis:

 • homologácia ECE R-22.05
 • vnútorné zasúvacie slnečné okuliare
 • aerodynamická škrupina prilby z multikompozitového vlákna
 • plne odnímateľné, mäkké vnútorné čalúnenie, možnosť prania
 • odnímateľné a prateľné lícne výstelky prilby
 • bradový deflektor
 • uzatvárateľná ventilácia v hornej časti
 • zadné výstupné otvory ventilácie
 • lakovaný povrch odolný voči UV žiareniu
 • jednoducho rozopínateľný remienok po bradou
 • rýchly systém odnímania plexi
 • plexi odolné proti poškriabaniu
 • hmotnosť prilby: 1380 g

 

Recenzie

Hodnotenie: 4.6

92%

zákazníkov odporúča

4

hodnotení používateľov


OZ
OZ

Overený zákazník

Hodnotené: 3. 5. 2015

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Přilbu doporučuji, dodává pocit bezpečí, na hlavě pěkné sedí - tady nutno dodat, zbytečně při koupi nenavyšujte rezervní prostor. Opravdu si změřte hlavu a podle čísla kupujete velikost.

+ kvalitní zpracování

+ lehká

+ s trochou síly jsem schopen nasadit si i dioptrické brýle a stále mám mezi brýlemi a slunečním štítem cca 5 cm místa => prostorná (nemám v ní od začátku klaustrofobický pocit, jako v některých jiných přilbách)

+ během jízdy vzdušná

+ pohodlná

+ určitě cena ke kvalitě

- laicky nalepené těsnění u čirého štítu (i přesto však dobře těsní, jde spíše o kosmetickou vadu jednoho kusu)

- laicky nedocvaknuté díly, před použitím doporučuji zatlačit na vše, co se tváří jako přídavné

- bez proudícího vzduchu průduchami se dostavuje pocit nedostatku vzduchu (při delším stání na křižovatkách např.)

- bez antifog protekce. Když zaprší, doporučuji jezdit se zvednutým hledí

- omezená nastavitelnost předního štítu/hledí, nejde pozvednout jen na 1cm. Buďto 50 n. 100%

Prečítať všetky recenzie

Parametre produktu

Hmotnosť (g) 1380 g
Slnečná clona áno
Odnímateľné čalúnenie áno
Materiál škrupiny ABS
Vetracie otvory áno
Príprava pre interkom nie
Priestor pre dioptrické okuliare nie
Homologácia ECE áno
Stráženie ceny produktu