Fitness>Posilňovanie>Posilňovacie stroje>Posilňovacie stroje podľa partií>Posilňovacie stroje na brucho > Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy (Kód produktu: 10505)

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy

Kombinácia cviku doska a sklápačiek, 4 úrovne obtiažnosti, vysoký efekt cvičenia, stabilná konštrukcia, LED computer, skladací mechanizmus.

Kombinácia cviku doska a sklápačiek, 4 úrovne obtiažnosti, vysoký efekt cvičenia, stabilná konštrukcia, LED computer, skladací mechanizmus.

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
79,60 € s DPH
Cena bez DPH:
66,33 €
Pôvodná cena:
103,60 €
- ušetríte 24 € (23%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)
 • Referencie (11)
 • Video (1)

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy je ideálna pomôcka nielen pre spevnenie brucha, ale tiež pre posilnenie ramien, stehien a zadku. Cvičenie na AB Lifter Easy simuluje kombináciu cvikov doska, ktorý je známy z jogy, a sklápačiek. Samotné cvičenie spočíva v dynamickom pohybe po naklonenej rovine, kde dochádza k prekonávaniu odporu vlastného tela. V praxi sú kolená zaborené do penových valcov, kde po uchopení držadiel priťahujete spodnú časť tela nahor tak, aby sa vytvoril oblúk. Vďaka tomu vykonávate obrátené sklapovačky pod nastaveným uhlom, čo účinne a efektívne pôsobí na celé telo. Stačí denne 5 minút cvičenia a výsledky sa ihneď dostavia.

Konštrukcia je vyrobená z odolného oceľového materiálu, s profilom rámu 27 mm, čo zaručuje vysokú stabilitu a nosnosť. Posilňovač brušných svalov inSPORTline AB Lifter Easy je tiež vybavený jednoduchým computerom, ktorý zobrazuje najdôležitejšie údaje ako čas, počet príťahov, počet príťahov za minútu alebo spálené kalórie. Medzi ďalšie prednosti patria 4 úrovne nastavenia obtiažnosti, mäkké penové valce, protišmykové madlá alebo možnosť zloženia, vďaka čomu môžete AB Lifter Easy ľahko odložiť za skriňu, pod posteľ či iné miesta. Vďaka týmto vlastnostiam sa stal posilňovač brušných svalov inSPORTline AB Lifter Easy obľúbeným nástrojom pre formovanie postavy, hlavne brušných svalov.

Technický popis: 

 • efektívny posilňovač brušných svalov
 • stabilná oceľová konštrukcia
 • špeciálna povrchová úprava so zvýšenou odolnosťou
 • profil rámu: 27 mm
 • 4 úrovne obtiažnosti (easy, medium, hard, extreme)
 • LED computer
 • funkcie computeru: čas, počet príťahov, kalórie, počet príťahov za minútu
 • protišmykové madlá
 • mäkké penové valce
 • protišmykové opatrenie nôh
 • skladací mechanizmus
 • priemer penových valcov: 75 mm
 • rozmer: d148 x š55 x v35 cm (easy obtiažnosť)
 • skladovacie rozmery: d130 x š55 x v17 cm
 • nosnosť: 100 kg
 • hmotnosť: 8,5 kg
 • vhodné pre spevnenie brucha, zadku, posilnenie paží a stehien
 • určené pre domáce využitie

Odporúča Petr Kopřiva, inSPORTline Tréner

Pravidelný tréning podporuje chudnutie a posilnenie kardiovaskulárneho systému.

Viac tu

S týmto produktom posilňujete nasledovné partie:

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na použitie

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy - Parametre produktu

Nosnosť
100 kg
Rozmery po zostavení (d/š/v)
148 x 55 x 35
Nastavenie obtiažnosti
4 úrovne
Hmotnosť
8.50 kg
Sklápací mechanizmus
áno

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 5 / 5 podľa 11 recenzí

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Produkt som si vybrala lebo pri klasických tzv.brušákoch ma bolí krčná chrbtica od námahy aj kríže. pri používaní ab generatora nemám tento pocit a zároveň posilňujem aj chrbtové svaly, stehná, zadok, prsné svalstvo. Už po týždni používania sú badateľné zmeny pevnosti brušného svalstva, myslím tým aj spevnenie svalstva celého tela. Používam ab generator 5 minút denne, cvičenie kombinujem aj s aeróbnymi cvičeniami a strečingom. Podľa mňa zodpovedá cena kvalite, bola to dobrá kúpa, verím že sa neskalamem v kvalite prístroja po dlhšej dobe používania. Akurát tá nosnosť do 100kg ma mrzí, lebo ostatní členovia rodiny, ktorí majú 85-90 kg sa ho boja používať, máme obavy, či prístroj udrží takú váhu. Doposiaľ ho využívam iba ja 68kg a som maximálne spokojná.

pomáha udržiavať kondíciu, už po týždni cvičenia badať zmeny, pomáha formovať brušné svalstvo bez námahy

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Na začiatku som dala 10 opakovaní a mala som dosť, je to fakt náročné, aj keď na videu to vyzerá relatívne jednoducho. Pritom bežne cvičievam brušáky a sklápačky, takže ma to zaskočilo, aké je to náročné. Ale po týždni si telo zvyklo a darí sa mi pri 2 malých deťoch spraviť 120 opakovaní rozložených na 3-4 časti. Super, že to nezaberie dokopy viac ako 5 minút a človek hneď cíti, že svaly pracujú :) A to som zatiaľ na najľahšej úrovni, uvidíme, ako budem postupovať ďalej. Kombinujem aj s orbitrekom a pilatesom na fitlopte, tak snáď sa požadovaný účinok dostaví. Ideálne na domáce posilovanie, nezaberá veľa miesta.

- stroj spĺňa to, čo som od neho očakávala

- kvalitný produkt

- výborne posiluje svaly takmer celého tela

- jednoduchá montáž

- návod by mohol byť písaný väčším písmom

- iné nezistené

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Aj keď som už v dôchodkovom veku, skúsila som na ňom cvičiť na dovolenke, po dvoch týždňoch menšia pneumatika okolo pása, tak to ma dostalo. Preto som si ho objednala domov. Nemusím behať do posilky, cvičím kedy chcem a koľko chcem - vládzem (roky neoklamem). Je pravda, že spočiatku sa Vám môže zdať, že cvičenie je namáhavé a bolí, a že prístroj niečo stojí. Áno je to tak, ale nič nie je zadarmo. Aj moja nadváha nebola zadarmo, a aj následné zdravotné problémy, z nej vyplývajúce niečo stoja. Prečo by som mala dávať peniaze za nezmyselné a neúčinné prípravky na chudnutie, keď ich môžem dať za niečo zmysluplnejšie. Rozhýbať telo i kosti, i keď už nie sú najmladšie, je presne to čo potrebuje človek v každom veku.

Skutočne pomáha, výsledky vidno už po dvoch týždňoch cvičenia - denne aspoň tých 5 minút (rozložených - nie v kuse)

Namáhavé, ale nič nie je zadarmo

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

kupu nelutujem,cvičím sice kratku dobu ,ale už je vidiet aj vysledky,spočiatku je cvičenie naozaj namahavé a svalovica zaručená potom je cvičenie zabavou,určite by som produkt odporučil aj ostatným

perfektny

nič

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Lepší stroj na brucho nepoznám :) a nielen na brucho ale aj zadok,nohy a ruky ..nikdy som na takom stroji necvicila ale zaujalo ma to tak si hovorím skúsim si objednať veď aj cena je prijateľná, a neľutujem! Neustále ma to ťahá zacvičiť si, a ked cítim ako mi pracujú svaly az mám svalovku tak ta motivácia je väčšia a väčšia

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

super, a odporúčam

zatiaľ najlepšie zariadenie na cvičenie brušných svalov

zaťiaľ nenachádzam

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Odoprúčam všetkým, ktorí chcú byť fit.

stroj sa dá rýchlo zložiť, nezaberie veľa miesta, vhodný pre tých, čo chcú mať pevnejšie bruško.

neviem

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Vhodný pre toho kto nie je celkom lenivý, ale nemusí to z pohybom ani preháňať. :)

Dá zabrať celému telu a potom nezavadzia, keďže sa dá zložiť.

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

spokojnosť

naozaj veľmi dobré zariadenie na posilňovanie brušných svalov a proste ma to na tom baví oveľa viac ako robiť brušáky alebo behať

-

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

super je,že počíta za mňa počet "pritiahnutí" - nemusím sa sústrediť na počítanie

spratnosť výrobku

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Cvičia na ňom moje dospievajúce deti, cvičia len so svojou vlastnou váhou, nezaťažujú si organizmus viac ako je to u dospievajúceho človeka potrebné, dobré aj pre chrbticu, kŕčna chrbtica je ,,v pohode,, opierky na kolená a ruky sú mákké. Cena je skvelá, mala som tento výrobok vyhliadnutý v telke, ale pri porovnávaní cien jednoznačne vyhral inSPORTline. Výrobok je kvalitný a v prípade reklamácie viem, koho mám kontaktovať.

Skladný

V jednom cviku precvičujete viac svalov naraz

Možnosť zvýšovať záťaž cvičenia

Posilňovač brušných svalov inSPORTline Ab Lifter Easy - video


Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov