Fitness>Masáže a zdravie>Masážne kreslá > Masážne kreslo inSPORTline Adamys (Kód produktu: 11112-2)

Masážne kreslo inSPORTline Adamys

Luxusné masážne kreslo pre intenzívnu masáž celého tela, polohovanie, vyhrievanie max. 50°C, MP3 prehrávač, 3D masáž, časové programy.

Luxusné masážne kreslo pre intenzívnu masáž celého tela, polohovanie, vyhrievanie max. 50°C, MP3 prehrávač, 3D masáž, časové programy. viac »

Farba
čierna
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
2 964,30 € s DPH
Cena bez DPH:
2 470,25 €
Pôvodná cena:
3 413,10 €
- ušetríte 448,80 € (13%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (7)

Masážne kreslo inSPORTline Adamys

Masážne kreslo inSPORTline Adamys patrí medzi špičku vo svojej kategórii. Ponúka bohatú funkčnú a programovú výbavu, ktorú dopĺňa precízne čalúnenie. Pohodlie zaručuje robustná konštrukcia s nosnosťou 150 kg, ktorej povrch je tvorený z odolnej syntetickej kože, ktorá je od pravej kože takmer na nerozoznanie. Výhodou syntetickej kože je ľahká údržba a s tým spojená aj dlhoročná životnosť. O samotnú masáž sa stará 79 masážnych airbagov a 21 masážnych ventilov, ktoré sú doplnené o 8 magnetov o sile 300 gaussov. Masážne kreslo inSPORTline Adamys je vybavené tiež detekciou posedu. Pred každou masážou prebehne behom pár sekúnd autodetekcia, ktorá prispôsobí jednotlivé masážne airbagy a ventily presne podľa stavby Vášho tela. Neoddeliteľnou súčasťou je aj motor o sile 200W, starajúci sa o tichý a plynulý chod.

Masážne kreslo inSPORTline Adamys umožňuje masáž celého tela, alebo jednotlivých častí a to hneď v niekoľkých režimoch. Vyberať môžete až zo 6 druhov masáží, medzi ktorými nechýba obľúbená shiatsu masáž, zvieranie, stláčanie alebo plieskanie. Tieto druhy masáží je možné aplikovať v jednotlivých programoch, ktorých je na výber hneď niekoľko. Z prednastavených programov sa jedná najmä o relaxačnú masáž, komfortnú masáž, vzduchovú masáž, masáž uvoľňujúci stred tela a u manuálnych programov je možné vyberať z masáže lokálnej, bodovej alebo celkovej. Mimo týchto masáží, ktoré je možné vidieť aj u nižších modelov, si možno dopriať komfortnú magnetickú masáž. Pri tejto masáži pôsobí na telo tiež magnetické pole, vďaka čomu je masáž príjemnejšia a účinnejšia. Medzi ďalší nadštandard masážneho kresla inSPORTline Adamys patrí špeciálna 3D masáž, pri ktorej sa dokážu jednotlivé masážne hlavice a airbagy pohybovať všetkými smermi, teda hore, dole, dopredu, dozadu a do strán. Pri tejto masáži dochádza k pocitu, ako by Vás masírovalo niekoľko dlaní a prstov zároveň. Ak Vám ani jeden z programov nevyhovuje, môžete si vytvoriť vlastný program a ten uložiť do pamäte (až 3 vlastné programy). Pri zvolení uloženého programu tak predídete predchádzajúcemu nastavovaniu a môžete si vychutnať Vašu obľúbenú masáž počas jedného kliknutia. Pre maximálny komfort a pôžitok z masáží disponuje kreslo inSPORTline Adamys nastavením rýchlosti masírovania a nastavením intenzity masáže. Túto funkciu je možné využiť pri akomkoľvek type masáže, či už sa jedná o prednastavené programy či manuálne.

Masážne kreslo inSPORTline Adamys ponúka okrem prepracovaných masáží aj ďalšie funkcie, ktoré určite každý ocení. Automatické vyhrievanie chrbta a oblasti kolien je funkcia, ktorá funguje na princípe infračerveného žiarenia. Ako zdroj je použité karbónové vlákno, ktoré je možné rozohriať na teplotu 40°C - 50°C, čo je optimálna teplota pre prehriatie tela. Masáž prehriatych svalov je účinnejšia a príjemnejšia a vyhrievanie je možné tiež využiť k rýchlemu navráteniu tepla v prípade prechladnutia. Medzi ďalšiu neoddeliteľnú súčasť masážneho kresla inSPORTline Adamys patria transportné kolieska pre ľahký presun, prehrávanie hudby cez mobilný telefón, vstavané reproduktory alebo VFD farebný displej zobrazujúci všetky potrebné informácie. To všetko si môžete dopriať v pohodlí Vášho domova vo chvíli, keď masáž naozaj potrebujete. Masážne kreslo je ideálne na uvoľnenie, relaxáciu po športovom výkone, náročnom dni v práci alebo k bezstarostnému odpočinku pri počúvaní Vašej obľúbenej hudby. Doprajte si luxusné masáže s masážnym kreslom inSPORTline Adamys.


Technický popis:

 • profesionálne masážne kreslo
 • masáž celého / časti tela
 • nastavenie sklonu opierky chrbta / nôh
 • vyhrievanie chrbta i nôh (40 - 50°C)
 • 79 masážnych airbagov
 • 21 masážnych ventilov
 • 8 magnetov o sile 300 gaussov
 • kolieska pre ľahký transport
 • LED indikátor na bočnej opierke
 • VFD displej
 • vstavané reproduktory
 • prehrávanie MP3 z mobilného zariadenia
 • výkon: 200 W
 • maximálna spotreba: 200 W
 • rozmery po zostavení: dĺžka 138 x šírka 93 x výška 135 cm
 • maximálna dĺžka kresla pri cvičení: 220 cm
 • materiál: syntetická koža
 • nosnosť: 150 kg
 • hmotnosť: 130 kg
 • Prístroj nie je určený pre liečbu svalových a iných ochorení. Nejedná sa o lekársky prístroj.


Programy a funkcie:

 • 3D masáž (pohyb masážnych koliesok smerom hore, dole, dopredu a dozadu)
 • 5 druhov masáží (shiatsu masáž, stláčanie, búchanie, zvieranie, súčasné stláčanie a plieskanie)
 • 5 prednastavených programov (komfortná masáž, relaxačná masáž, úľava od bolesti, kompletná vzduchová masáž, uvoľnenie strednej časti tela)
 • 3 manuálne programy (lokálna, bodová, celková)
 • 5 stupňov nastavenia intenzity masáže
 • 5 stupňov nastavenia rýchlosti masírovania
 • nastavenie polôh / stupňov rýchlosti / režimov pri jednotlivých masážach
 • pamäť počítača (3 režimy masáží)
 • automatická detekcia posedu
 • funkcia pre vyhrievanie oblasti kolien
 


Vzduchová masáž predlaktia

Každá opora predlaktia obsahuje celkom 28 vzduchových vankúšikov. Princípom vzduchovej masáže je opakované, rytmické stláčanie masážnych bodov, najmä potom stimulácia bodov Sanlu a Neiguan. Masáž má relaxačné a osviežujúce účinky.

Vzduchová masáž zadku

Set vzduchových vankúšikov v sedacej časti je prispôsobený tvaru ľudského tela a poskytuje komplexnú masáž zadku a stehien. Vďaka kombinácii vzduchových vankúšikov a vibrácií sú stimulované body Huanzhong a Changqiang, následkom čoho dochádza k uvoľneniu svalstva v tejto oblasti.
Vyhrievanie chrbta

Vyhrievanie pracuje na základe dlhovlnného infračerveného žiarenia a ako zdroj je použité karbónové vlákno. Chrbtová opierka sa vyhrieva na 40°C-50°C, čo je optimálna teplota pre prehriatie chrbta a úľava od bolesti. Vďaka svojej vlnovej dĺžke preniká dlhovlnné infračervené žiarenie skvele do ľudského organizmu, energia sa dostáva až k telovým bunkám, aktivuje ich a dochádza k podpore metabolizmu.Masáž ramien a rúk

V oblasti paží sú opory vybavené 4 vzduchovými vankúšikmi, ktoré v kombinácii s inteligentnými masážnymi hlavicami stimulujú body Jianliao a Naoshu. Pri masáži dochádza k uvoľneniu a pretiahnutiu organizmu.

Nastaviteľná opierka hlavy

Opierka hlavy je anatomicky tvarovaná a polohovateľná v rozsahu 10 cm, ľahko sa teda prispôsobí výške užívateľa a poskytne maximálny zážitok z masáže.


MP3 prehrávač

Počúvanie hudby je inovatívnym, interaktívnym spôsobom terapie, vďaka ktorému získate vnútorný pokoj a pohodu. Kombinácia hudby a masáže Vás nabije prílivom novej a pozitívnej energie.
Pretiahnutie strednej časti tela

Vďaka tejto dômyselnej funkcii dochádza počas masáže k uvoľneniu chrbtových stavcov, čo prispieva k obmedzeniu tlaku vyvíjaného na medzistavcové platničky a nervy. Týmto spôsobom možno účinne redukovať problémy súvisiace s bolestivými platničkami či svalovou stuhnutosťou.
 

 

Nastaviteľná lýtková opora a vyhrievanie kolien

Pre zabezpečenie optimálnej polohy tela vzhľadom k masážnemu mechanizmu možno lýtkovú vzperu prispôsobiť výške užívateľa (maximálna dĺžka lýtkovej opory je 23 cm). Vďaka karbónovému vláknu dochádza k vyhrievaniu oblasti kolien a stimulácii akupunktúrnych bodov LiangQiu a Dubí, čo pôsobí priaznivo na kolenné kĺby a krvný obeh dolných končatín.
Naklápacie opierky predlaktia

Poloha podpier predlaktia sa automaticky prispôsobuje aktuálnemu sklonu chrbtovej opierky. To umožňuje užívateľovi pohodlné nastavenie optimálnej polohy opôr a masážnych hlavíc.


Thajská GUA SHA masáž chodidiel

Pocit ako pri skutočnej, profesionálnej ručnej masáži je navodený pokročilou technológiou masážnych valčekov v okolí bodov Yongquan na chodidlách. Či už zvolíte nízku intenzitu masáže alebo vysokú silu masážnych hlavíc, výsledkom bude vždy maximálne uvoľnenie a relaxácia.Vzduchová masáž dolných končatín

Rôzne tvarované vzduchové vankúšiky obopínajú oblasť lýtok, členkov a chodidiel. Masáž stimuluje body Sanlu, Taixi a Kunlun. Pôsobenie vzduchových vankúšikov uvoľňuje organizmus a navodzuje harmóniu medzi telom a dušou.Magnetická masáž

Na účely magnetickej masáže je kreslo vybavené celkom 8 permanentnými magnetmi (300cc), ktoré stimuláciou reflexných bodov v oblasti lýtok dodávajú organizmu chýbajúcu energiu. Odporúča Petr Kopřiva, inSPORTline Tréner

Pravidelný tréning podporuje chudnutie a posilnenie kardiovaskulárneho systému.

Viac tu

S týmto produktom masírujete nasledujúce partie:

Masážne kreslo inSPORTline Adamys - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Masážne kreslo inSPORTline Adamys - Parametre produktu

Materiál
Syntetická koža
Počet masážnych airbagov
79 ks
Počet masážnych ventilov
21 ks
Počet prednastavených programov
8
Počet druhov masáži
6 ks
Magnetoterapia
áno
Počet intenzit masáží
5
Počet rýchlostí masírovania
5
Vyhrievaná podložka
áno
Vyhrievanie nôh
áno
Výkon
200 W
Maximálna nosnosť
150 kg
Hmotnosť
130 kg
Rozmery po zostavení (d/š/v)
138 x 93 x 135
Transportné kolieska
áno
Pamäť počítača
3
USB port pre MP3
áno

Masážne kreslo inSPORTline Adamys - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov