Fitness>Masáže a zdravie>Masážne kreslá > Masážne kreslo inSPORTline Dugles (Kód produktu: 11115-3)

Masážne kreslo inSPORTline Dugles

Kreslo vhodné pre každodenné masírovanie, prednastavené masáže a programy, rozpoznanie tvaru ramien.

Kreslo vhodné pre každodenné masírovanie, prednastavené masáže a programy, rozpoznanie tvaru ramien. viac »

Farba
šedá
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
1 646,60 € s DPH
Cena bez DPH:
1 372,17 €
Pôvodná cena:
2 120,20 €
- ušetríte 473,60 € (22%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (7)
 • Referencie (1)

Masážne kreslo inSPORTline Dugles

Masážne kreslo inSPORTline Douglas ponúka bohatú funkčnú a programovú výbavu, ktorú dopĺňa precízne čalúnenie. Pohodlie zaručuje konštrukcia s nosnosťou 120 kg, ktorej povrch je tvorený odolnou syntetickou kožou, ktorá je od pravej kože takmer na nerozoznanie. Výhodou syntetickej kože je ľahká údržba a s tým spojená aj dlhoročná životnosť. O samotnú masáž sa stará 28 masážnych airbagov a 7 masážnych ventilov. Masážne kreslo inSPORTline Dugles je vybavené tiež detekciou ramennej oblasti. Pred každou masážou prebehne behom pár sekúnd autodetekcia, ktorá prispôsobí jednotlivé masážne airbagy a ventily presne podľa stavby ramennej oblasti. Neoddeliteľnou súčasťou je aj motor o sile 150 W starajúci sa o tichý a plynulý chod.

Masážne kreslo inSPORTline Dugles umožňuje masáž celého tela alebo jednotlivých častí a to hneď v niekoľkých režimoch. Vyberať môžete až z 5 druhov masáží, medzi ktorými nechýba obľúbená shiatsu masáž, stláčanie, poklepávanie alebo plieskanie. Tieto druhy masáží je možné aplikovať v jednotlivých programoch, ktorých je na výber hneď niekoľko. Z prednastavených programov sa jedná najmä o uvoľňujúcu masáž, intenzívnu masáž, masáž hornej polovice / spodnej polovice tela a v manuálnych programoch je možné vyberať z masáže lokálnej, bodovej alebo celkovej. Okrem týchto masáží, ktoré je možné vidieť aj u nižších modelov, si možno dopriať masáž v stave beztiaže, ktorá uvedie kreslo do takej polohy, ako by ste sa cítili v stave beztiaže. Ak Vám ani jeden z programov nevyhovuje, môžete si vytvoriť vlastný program a ten uložiť do pamäte (až 2 vlastné programy). Pri zvolení uloženého programu tak predídete predchádzajúcemu nastavovaniu a môžete si vychutnať Vašu obľúbenú masáž počas jedného kliknutia. Pre maximálny komfort a pôžitok z masáže disponuje kreslo inSPORTline Dugles nastavením rýchlosti masírovania a nastavením intenzity masáže. Túto funkciu je možné využiť pri akomkoľvek type masáže, či už sa jedná o prednastavené programy či manuálne.

Masážne kreslo inSPORTline Dugles ponúka okrem prepracovaných masáží aj ďalšie funkcie, ktoré určite každý ocení. Automatické vyhrievanie chrbta je funkcia, ktorá funguje na princípe infračerveného žiarenia. Ako zdroj je použité karbónové vlákno, ktoré je možné rozohriať na teplotu 40°C - 50°C, čo je optimálna teplota pre prehriatie tela. Masáž prehriatych svalov je účinnejšia a príjemnejšia a vyhrievanie je možné tiež využiť na rýchle navrátenie tepla v prípade prechladnutia. Medzi ďalšiu neoddeliteľnú súčasť masážneho kresla inSPORTline Dugles patria transportné kolieska pre ľahký presun, LED indikátor na bočnej strane alebo diaľkový ovládač, pomocou ktorého všetko ľahko a rýchlo nastavíte. To všetko si môžete dopriať v pohodlí Vášho domova vo chvíli, keď masáž naozaj potrebujete. Masážne kreslo je ideálne na uvoľnenie, relaxáciu po športovom výkone, náročnom dni v práci alebo k pohodovému odpočinku pri počúvaní Vašej obľúbenej hudby. Doprajte si luxusné masáže s masážnym kreslom inSPORTline Dugles.


Technický popis:

 • masážne kreslo pre domáce použitie s profesionálnymi funkciami
 • masáž celého / časti tela
 • nastavenie sklonu opierky chrbta / nôh
 • vyhrievanie chrbta (40°C - 50°C)
 • 28 masážnych airbagov
 • 7 masážnych ventilov
 • kolieska pre ľahký transport
 • LED indikátor na bočnej opierke
 • diaľkový ovládač
 • výkon: 150 W
 • maximálna spotreba: 150 W
 • rozmery po zostavení: dĺžka 150 x šírka 76 x výška 113 cm
 • maximálna dĺžka kresla pri masáži: 185 cm
 • šírka sedla: 52 cm
 • materiál: syntetická koža
 • nosnosť: 120 kg
 • hmotnosť: 88 kg
 • prístroj nie je určený pre liečbu svalových a iných ochorení - nejedná sa o lekársky prístroj


Programy a funkcie:

 • stav beztiaže
 • 5 druhov masáží (shiatsu masáž, stláčanie, búchanie, poklepávanie, súčasné stláčanie a plieskanie)
 • 6 prednastavených programov (úľava od bolesti, osvieženie, uvoľnenie, intenzívna masáž, masáž hornej polovice tela, masáž spodnej polovice tela)
 • 5 manuálnych programov (lokálna, bodová, celková)
 • 3 vzduchové masáže (masáž celého tela, masáž horných končatín, masáž dolných končatín)
 • 3 stupne nastavenia intenzity masáže
 • 3 stupne nastavenia rýchlosti masírovania
 • nastavenie polôh / stupňov rýchlosti / režimov pri jednotlivých masážach
 • pamäť počítača (2 režimy masáží)
 • automatická detekcia a lokácia ramennej oblasti
 


Zero Gravity

V režime tzv. Nulovej gravitácie je uhol medzi hornou polovicou tela a dolnými končatinami približne 118°. V tejto polohe sú stehná a lýtka nad úrovňou srdca. Hmotnosť jednotlivých častí tela sa rovnomerne rozprestrie po celom kresle, čím dôjde k uvoľneniu tlaku na organizmus. Aj vy si môžete dopriať stav beztiaže a načerpať novú energiu.

 

 


Zero Space

Špeciálny systém umožňujúci pomocou jediného tlačidla plynulé polohovanie kresla. Kreslo disponuje systémom pre horizontálny posun v rozsahu 22 cm a k úplnému sklopeniu chrbtovej opierky preto nemusí byť od steny ďalej než len 5 cm. Tým sa úplne líši od tradičných masážnych kresiel, ktoré musia byť od steny odsunuté. Pri sklápaní chrbtovej opierky môžete cítiť, ako vás kreslo "unáša" smerom dopredu.Predĺžený "L" dizajn

Ergonomický, predĺžený "L" dizajn kopírujúci dvojité prehnutie chrbtice do tvaru písmena S. Masážny systém s dĺžkou 135 cm umožňuje efektívnu masáž chrbta a zadku. Vďaka správnej, prirodzenej polohe chrbtových stavcov dochádza počas masáže k uvoľneniu chrbtice a stuhnutých chrbtových svalov.
Bezpečnostná ochrana

Kreslo je vybavené vstavaným senzorom, ktorý včas odhalí potenciálne nebezpečenstvo. Ak sa počas prevádzky kresla pod jeho chrbtovou opierkou nečakane objaví akákoľvek prekážka, ktorú používateľ nie je schopný zahliadnuť, všetky funkcie sa automaticky vypnú, aby nedošlo k zraneniu používateľa alebo trvalému poškodeniu výrobku.
Tlaková GUA SHA masáž chodidiel

Pocit ako pri skutočnej, profesionálnej ručnej masáži je navodený pokročilou technológiou masážnych valčekov, ktoré sa pohybujú v rozsahu 3 cm v okolí bodu Yongquan na chodidlách. Či už zvolíte nízku intenzitu masáže alebo vysokú silu masážnych hlavíc, výsledkom bude vždy maximálne uvoľnenie a relaxácia.
Vzduchová masáž dolných končatín

Odlišne tvarované vzduchové vankúšiky kompletne obklopujú oblasť lýtok, členkov a chodidiel a poskytujú tak trojnásobný zážitok z masáže. Opakovaná kompresia a dekompresia vankúšikov stimuluje akupresúrne body Xuanzhong a Taxi, čím dochádza k vynikajúcemu uvoľneniu a vnútornej harmónii.

 

 


Vzduchová masáž horných končatín

Set 12 vzduchových vankúšikov, ktoré sa dokonale prispôsobia anatómii ľudského tela a poskytnú komplexnú masáž bodov Yanchi a Quochi horných končatín. Táto vyvážená, vzduchová 3D masáž uvoľňuje a revitalizuje svalstvo horných končatín.

 
 

 

Vyhrievanie chrbta

Vyhrievanie pracuje na základe dlhovlnného infračerveného žiarenia. Ako zdroj je použité karbónové vlákno. Chrbtová opierka sa vyhrieva na 40°C-50°C, čo je optimálna teplota pre prehriatie chrbta a úľavu od bolesti. Masáž prehriatych svalov je účinnejšia a príjemnejšia a vyhrievanie je možné využiť k rýchlemu navráteniu tepla v prípade prechladnutia.


 


Dĺžkovo nastaviteľná opierka nôh

Dĺžku lýtkovej opory možno regulovať podľa výšky užívateľa, a to v rozsahu 15 cm, aby bola zaistená optimálna poloha tela vzhľadom k masážnemu systému.

Odporúča Petr Kopřiva, inSPORTline Tréner

Pravidelný tréning podporuje chudnutie a posilnenie kardiovaskulárneho systému.

Viac tu

S týmto produktom masírujete nasledujúce partie:

Masážne kreslo inSPORTline Dugles - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Masážne kreslo inSPORTline Dugles - Parametre produktu

Materiál
Syntetická koža
Počet masážnych airbagov
28 ks
Počet masážnych ventilov
7 ks
Počet prednastavených programov
14
Počet druhov masáži
5 ks
Magnetoterapia
nie
Počet intenzit masáží
3
Počet rýchlostí masírovania
3
Vyhrievaná podložka
áno
Vyhrievanie nôh
nie
Výkon
150 W
Maximálna nosnosť
120 kg
Hmotnosť
88 kg
Rozmery po zostavení (d/š/v)
150 x 76 x 113
Transportné kolieska
áno
Pamäť počítača
2
USB port pre MP3
nie

Masážne kreslo inSPORTline Dugles - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 5 / 5 podľa 1 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Super masáž, spokojenost, luxusní vzhled.

Bohužel mi byl dodán s prasklým plastovým krytem zezadu křesla, obalová krabice byla nepoškozená.

Masážne kreslo inSPORTline Dugles - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov