Vážení zákazníci, v piatok 21.2. bude predajňa v Bratislave otvorená do 14:00 hod. z dôvodu inventúry, v sobotu 22.2. bude predajňa v Bratislave z dôvodu inventúry zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.
Vážení zákazníci, v piatok 21.2. bude predajňa v Bratislave otvorená do 14:00 hod. z dôvodu inventúry, v sobotu 22.2. bude predajňa v Bratislave z dôvodu inventúry zatvorená. Ďakujeme za pochopenie.
Šport>Bicykle>Príslušenstvo na bicykel>Detské cyklosedačky > Zadná detská sedačka Bobike Maxi Exclusive Tour (Kód produktu: 8011400028)

Zadná detská sedačka Bobike Maxi Exclusive Tour

Detská sedačka s upevnením na nosič pomocou adaptéra, nastaviteľná hlavová opierka, trojbodové pásy, škrupina s prelisom.

Detská sedačka s upevnením na nosič pomocou adaptéra, nastaviteľná hlavová opierka, trojbodové pásy, škrupina s prelisom. viac »

Farba
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
121,50 € s DPH
Cena bez DPH:
101,25 €
Pôvodná cena:
152,50 €
- ušetríte 31 € (20%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)
 • Video (2)

Zadná detská sedačka Bobike Maxi Exclusive Tour

Zadná detská sedačka Bobike Maxi Exclusive Tour je v mnohých ohľadoch úplne odlišná od konkurenčných výrobkov. Má pevnú škrupinu s prelisom v operadle, vďaka ktorému si dieťa môže pohodlne oprieť hlavu aj s prilbou. U tohto typu je navyše opierka hlavy, a to pre prípad, že si Vaša ratolesť rozhodne pri ceste zdriemnuť. Možno ju výškovo nastavovať. Trojbodové pásy s masívnym čalúnením a upínaním do operadla, ako aj stupačky sú polohovateľné v 5 stupňoch a vďaka tomu je cyklosedačka vhodná pre rôzne veľké deti od 9 - 22 kg váhy.

Úplne unikátny je tiež spôsob montáže na bicykel: upína sa na nosič zadného kolesa pomocou adaptéra. Ten prirobíte na ľubovoľný nosič. Tento variant je optimálny pre všetky bicykle s nosičom s nosnosťou do 25 kg. U jednobodového upínania, ktoré je typické pre konkurenčné výrobky, dochádza ku klepaniu sedačky o nosič, prípadne nosič úplne zabraňuje inštalácii sedačky. Navyše jednobodové adaptéry sú pomerne ťažké a tak pridávajú bicyklu ďalšie kilá navyše. Adaptér na nosič znamená len minimálne zaťaženie a zároveň extrémne jednoduchú inštaláciu. Manipulácia so sedačkou (montáž a demontáž) je tiež bezproblémová.

Rovnako ako ostatné výrobky Bobike, je aj táto sedačka vyrobená v súlade s bezpečnostnou normou EN14344 a majú certifikáciu TÜV. Firma Bobike má výrobu priamo v Holandsku a je jednotkou v krajinách Beneluxu a v Škandinávii.


Technický popis:

 • škrupina s prelisom
 • trojbodové pásy s upínaním do operadla (prevliekajú sa cez hlavu)
 • operadlo s upraveným lemom - dieťa sa môže oprieť aj s helmou
 • upínanie na nosič pomocou adaptéra
 • nosnosť: 9-22 kg
 • odporúčaný vek: 1-6 rokov
 • nastaviteľné prvky: výška hlavovej opierky, výška bezpečnostných pásov, výška stúpačiek (5 stupňov), dĺžka pásikov u stupačiek
 • stupačky, adaptér na zadný nosič, bezpečnostné pásy, zadná blikačka (bez 2x AA batérií) a náradie súčasťou balenia
 • vyrobená v súlade s bezpečnostnou normou EN14344
 • certifikácia TÜV

Zadná detská sedačka Bobike Maxi Exclusive Tour - Dokumenty na stiahnutie

pdf Obrázkový návod
pdf Návod na používanie

Zadná detská sedačka Bobike Maxi Exclusive Tour - Parametre produktu

Odporúčaný vek
1 až 6 rokov
Nosnosť
22 kg
Uchytenie
za sedlom
Nastaviteľná výška hlavovej opierky
áno
Nastaviteľná výška bezpečnostných pásov
áno
Nastaviteľná výška stupačiek
áno
Nastaviteľná dĺžka pásikov u stupačiek
áno

Zadná detská sedačka Bobike Maxi Exclusive Tour - videoZadná detská sedačka Bobike Maxi Exclusive Tour - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov