Na hlavný obsah
Akčný jún so zľavou až 75% Nájdeš tu

Produkty v porovnávači

Lietajúci kruh Aerobie SPRINT

Lieta 2x ďalej než bežné lietajúce kruhy, mäkký okraj pre pohodlné chytanie. viac


Farba: 

Zvoľte variant produktu

12,10 €

s DPH

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop, za poplatok v lehote až do 90 dní, a to bez udania dôvodu.

  • Chceli by ste si zaobstarať niečo, po čom túžite, ale zaplatiť napríklad až po výplate? Alebo si chcete jednoducho tovar pred zaplatením prezrieť, ale nechce sa Vám do kamennej predajne? U nás to nie je žiadny problém. Pri nákupe tovaru do celkovej hodnoty 300 € máte možnosť odložiť si platbu až na 30 dní. Stačí v nákupnom košíku zvoliť možnosť „Zaplatím o 30 dní bez navýšenia (Ahoj)“. Ako bonus nezaplatíte ani euro navyše.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Lietajúci kruh Aerobie SPRINT je menšia verziou lietajúceho kruhu Aerobie Pro, s ktorým bol vytvorený svetový rekord zapísaný v Guinnessovej knihe rekordov. Lietajúci kruh Aerobie Sprint má obdobne skvelé letové vlastnosti - lieta rovno a 2x ďalej než bežné lietajúce kruhy. Je určený pre menšie priestory (parky, ihriská, pláže, kempy a pododobne) Ako verzia Pro a odporúčaný pre deti od 7 rokov. Lietajúci kruh Aerobie Sprint ocenia hráči všetkých úrovní. Vďaka jedinečnej konštrukcii je kruh za letu rovnomerne nadnášaný vztlakovou silou - akoby pri lete kĺzal po neviditeľné vrstvej ľadu. Tento efekt priameho letu funguje aj pri rôznych rýchlostiach hodu. Pretože je okraj kruhu zo zmäkčenej gumy, skvele sa chytá a ľahko sa odráža aj od prípadných prekážok, bez toho aby sa poškodil.


Technický popis:

  • lieta 2x ďalej než bežné lietajúce taniere
  • mäkký odolný gumový okraj pre ľahké chytanie
  • nepláva vo vode
  • priemer: 25 cm - vhodný aj pre menšie priestory
  • hmotnosť: 61 g
  • odporúčaný vek 7+


Video


Recenzie

Hodnotenie: 4.5

90%

zákazníkov odporúča

2

hodnotení používateľov


PU
PU

Petr Urbanec

Hodnotené: 26. 2. 2018

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Výhoda je hlavně že je skladnejší levnější. Přitom když už jste zvládáte zdatnější vzdálenosti, tak obě velikosti aerobie v pohodě dohodíte z branky do branky na fotbalovém hřišti. Léta stejně dobře jako velký, který se ale brzo po nechtěných nárazech do překážek začal zatáček a již létal křivě a nešlo to už k dokonalosti vyrovnat.


Parametre produktu

Priemer 25 cm
Hmotnosť 61 g
Materiál guma, plast
Pláva vo vode nie

Alternatívy

Stráženie ceny produktu