Šport>Ochranné pomôcky>Športové a slnečné okuliare>Športové okuliare>Bežecké okuliare > Športové slnečné okuliare Bliz Motion (Kód produktu: BL9060)

Športové slnečné okuliare Bliz Motion

Ultraľahké okuliare vhodné pre širokú škálu športov aj bežné nosenie, vynikajúca UV ochrana, tvarovateľný nosník, látkové púzdro.

Ultraľahké okuliare vhodné pre širokú škálu športov aj bežné nosenie, vynikajúca UV ochrana, tvarovateľný nosník, látkové púzdro. viac »

Farba
biela čierna s čiernymi sklami čierna s oranžovými sklami modrá
Dostupnosť:
Zvoľte variant produktu
Vaša cena:
27,40 € s DPH
Cena bez DPH:
22,83 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (4)

Športové slnečné okuliare Bliz Motion

Športové slnečné okuliare Bliz Motion sú extrémne ľahké okuliare vhodné pre širokú škálu športov. Ich dizajn umožňuje využitie ako pri rýchlejších športoch ako je cyklistika, tak pri behaní alebo behu na lyžiach. Vysoko odolné a netrieštivé polykarbonátové zorníky poskytujú 100% ochranu voči UVA i UVB žiareniu, a sú tak dôležitým bezpečnostným prvkom pri športovaní aj v každodennom živote.

Oči chránia aj pred hmyzom, prachom či inými poletujúcimi časticami. Pohodliu okrem nízkej hmotnosti 27 g napomáhajú aj pogumované nožičky, ktoré bezpečne zabránia skĺznutiu okuliarov, a tvarovateľný nosník. Okuliare si tak môžete prispôsobiť podľa svojich požiadaviek. Súčasťou balenia športových slnečných okuliarov Bliz Motion je látkové púzdro z mikrovlákna, ktoré zároveň slúži ako čistiaca handrička.

Výrobca športových okuliarov Bliz je jedným zo svetových lídrov v tejto oblasti. Vyrába technicky prepracované športové okuliare s použitím najmodernejších technológií a materiálov. Sú vyvíjané a testované v spolupráci s mnohými profesionálnymi športovcami reprezentačných tímov Českej republiky, Švédska, Nórska, Fínska či Kanady. Značka Bliz kladie dôraz na dokonalú funkčnosť a unikátny dizajn pri zachovaní priaznivých cien. Športové a slnečné okuliare Bliz sú veľmi odolné a poskytujú skvelú ochranu ako voči UV žiareniu, tak voči vonkajším vplyvom ako vietor, prach či hmyz. S okuliarmi tejto značky rozhodne neoľutujete.

Kategória slnečných okuliarov podľa slnečného filtra:

Kategória 0 - transparentné (priehľadné) šošovky vhodné len ako ochrana pred vetrom, prachom a nečistotami, nie však pred slnkom
Kategória 1 - ľahko zafarbené šošovky vhodné pre menej slnečné či oblačné podmienky, rozjasňujú a zlepšujú viditeľnosť
Kategória 2 - tmavšie šošovky pre slnečné jarné či jesenné dni, vhodné pre riadenie alebo ako módny doplnok
Kategória 3 - najčastejšie kategórie slnečných okuliarov, vhodné pre slnečné letné dni, menej vhodné za šera alebo horších svetelných podmienok
Kategória 4 - filter pre extrémne svetelné podmienky, kde je slnko nielen veľmi silné, ale zároveň sa odráža od snehu, piesku či iného povrchu


Technický popis:

 • ultraľahké športové slnečné okuliare
 • 100% ochrana voči UVA a UVB žiareniu
 • veľmi odolné polykarbonátové zorníky s vysokou optickou kvalitou
 • pogumované stranice
 • tvarovateľný gumový nosník
 • púzdro z mikrovlákna
 • vhodné pre športové využitie aj bežné nosenie
 • materiál zorníkov: polykarbonát
 • kategória: 2 (oranžové sklá), 3 (čierne, hnedé sklá)
 • hmotnosť: 27 g

Športové slnečné okuliare Bliz Motion - Parametre produktu

Materiál
Polykarbonát
Sklá
Farebné
Polarizačné
nie
Fotochromatické
nie
Kategoria filtrov
2, 3
Púzdro látkové
áno
Púzdro pevné
nie
Pogumované nosníky
áno
Vymeniteľné sklá
nie
Číre náhradné sklá
nie

Športové slnečné okuliare Bliz Motion - alternatívy - všetko skladom

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov