Šport>Športy>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka inSPORTline Fortor (Kód produktu: 16714)

Elektrická kolobežka inSPORTline Fortor

Robustná skladacia konštrukcia, vhodná aj na cesty, výkonný elektromotor a dlhý dojazd, nafukovacie kolesá, bohatá bezpečnostná výbava, vhodná hlavne pre dospelých.

Robustná skladacia konštrukcia, vhodná aj na cesty, výkonný elektromotor a dlhý dojazd, nafukovacie kolesá, bohatá bezpečnostná výbava, vhodná hlavne pre dospelých. viac »

Dostupnosť:
Nedostupné. Tovar bude dostupný od 16.06.2019
Vaša cena:
1 070,20 € s DPH
Cena bez DPH:
891,80 €
Pôvodná cena:
1 226,60 €
- ušetríte 156,40 € (13%)
Vernostná zľava:
Splátková kalkulačka

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)

Elektrická kolobežka inSPORTline Fortor

Elektrokolobežka inSPORTline Fortor je špičkou medzi ponúkanými kolobežkami s elektrickým pohonom. Maximálna rýchlosť kolobežky je obmedzená na 25 km/h, vďaka čomu s ňou môžete bez obáv podľa noriem vyraziť aj na cesty. Po vypnutí obmedzovača (viď. návod) je možné dosiahnuť až 45 km/h. Vysoký výkon 600 W poskytuje ohromujúce zrýchlenie, s 1300 otáčkami motora je kolobežka naozajstným "trhačom asfaltu". Bezkartáčový motor umiestnený v zadnom kolese nevyžaduje žiadnu údržbu a pri odporúčanej záťaži 150 kg si bez problémov poradí i s 10° stúpaním. Ani prudké kopce tak nebudú prekážkou. Kolobežka s elektromotorom výborne poslúži pre cesty do práce či do školy, ale užijete si s ňou veľa zábavy aj pri obyčajných prechádzkach a na iných výletoch. Cez svoj vysoký výkon váži aj vďaka ľahkému rámu z leteckého hliníka len 20 kg a niekoľkými rýchlymi pohybmi ju ľahko zložíte či rozložíte do pripraveného stavu. Prenášanie a skladovanie tak nebude žiadny problém.

O dlhý dojazd až 68 km sa stará lítiová batéria s kapacitou 18 Ah. S jedným nabitím, ktoré na plnú kapacitu trvá 7-8 h, tak zvládnete hneď niekoľko ciest. Kolobežka je pojazdná aj bez využitia motora, takže aj v prípade vybitia na miesto dorazíte. Batéria je umiestnená priamo v nášľape kolobežky, takže pri jazde nijako neprekáža a ani vzhľadovo nepôsobí rušivým dojmom. Nabíja sa štandardnou kompaktnou nabíjačkou, ktorú budete môcť nosiť kamkoľvek so sebou.

Elektrická kolobežka inSPORTline Fortor má nastaviteľné riadidlá možno totiž nastaviť v rozmedzí 84 až 115 cm, takže sa pohodlne zvezú jazdci s nižšou aj vyššou postavou. Na prehľadnom farebnom displeji si môžete zobraziť všetky potrebné údaje ako aktuálnu rýchlosť, stav batérie, prejdenú vzdialenosť na aktuálnej trase, celkovo prejdenú vzdialenosť či čas. Naviac je na displeji umiestnený USB port, vďaka ktorému môžete z batérie kolobežky nabíjať mobilný telefón.

Elektrokolobežka inSPORTline Fortor je skvele vybavená. Nafukovacie 10" kolesá s kvalitnými plášťami zaručujú v kombinácii s odpružením maximálne hladkú jazdu a tie najlepšie jazdné vlastnosti. Výkon kolobežky bezpečne krotí aj v najvyšších rýchlostiach dvojica spoľahlivých kotúčových bŕzd. Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom je osvetlenie. Fortor disponuje predným aj zadným svetlom napojeným na batériu a nechýba ani brzdové svetlo, ktoré sa rozbliká automaticky ihneď po stlačení brzdy. Zmenu smeru jazdy navyše môžete indikovať zadnými smerovkami. Výbava tiež zahŕňa hlasný klaksón a dvojicu blatníkov, ktorú v nepriaznivých podmienkach iste oceníte. Rozmerný nášľap umožní každému nájsť si pohodlný postoj pri jazde aj na dlhších trasách. Komfortu napomáhajú aj široké riadidlá s ergonomicky tvarovanými gripmi z mäkkej gumy.

Tento trendový dopravný prostriedok je ideálny pre rýchle presuny a výlety, zamilujú si ho ale aj milovníci rýchlej jazdy.


Upozornenie: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) skladujte v tieni, na suchom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Pred dlhším nepoužívaním ju plne nabite a aspoň jedenkrát za mesiac opäť dobite na 100 % kapacity. 


Technický popis:

Materiál rámu letecký hliník
Výkon motora 600 W
Typ motora bezkartáčový jednosmerný
Maximálne otáčky motora 1300 / min
Maximálny krútiaci moment 9,5 Nm
Maximálna rýchlosť 25 km/h (45 km/h po vypnutí obmedzovača)
rýchlostné režimy 20/25/45 km/h
Maximálne stúpanie 10° (17,36 %)
Batéria Li-Ion 18 Ah, 52 V
Dojazd na jedno nabitie až 68 km
Čas pre plné nabitie 7 - 8 h
Brzdy kotúčové
Pneumatiky nafukovacie
Veľkosť pneumatík 10" (25,4 cm)
Rozmery nášľapu 50 x 21,5 cm
Výška nášľapu (horná) 18,5 cm
Výška nášľapu (spodná) 10,5 cm
Výška riadidiel 84 - 115 cm
Šírka riadidiel 56 cm
Osvetlenie predné a zadné, automatické brzdové, zadné smerové svetlá (smerovky)
Rozmery kolobežky 120 x 55 x 115 cm
Rozmery zloženej kolobežky 115 x 24 x 38 cm
Minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
Nosnosť 150 kg
Hmotnosť 20 kg
Ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, farebný multifunkčný displej (napájaný centrálne z batérie), hlasný klaksón, stojan, predný tlmič, blatníky, USB port pre nabíjanie mobilného telefónu

Poznámka: Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén bez protivetru, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Dojazd možno všeobecne tiež zvýšiť, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.

Elektrická kolobežka inSPORTline Fortor - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie
pdf Návod na používanie - konzola

Elektrická kolobežka inSPORTline Fortor - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
150 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Batéria
Li-Ion 18Ah / 52V
Dojazd
68 km
Maximálna rýchlosť
45 km/h
Hmotnosť
20 kg
Výkon motora
600 W
Veľkosť kolies
10"
Brzdy
kotúčové
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1200 x 550 x 1150 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie

Elektrická kolobežka inSPORTline Fortor - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov