Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian 10" (Kód produktu: 16771)

Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian 10"

Robustná skladacia konštrukcia, vhodná aj na cesty, výkonný elektromotor a dlhý dojazd, tempomat, bohatá bezpečnostná výbava, nafukovacie kolesá, predné tlmiče, vhodná hlavne pre dospelých.

Robustná skladacia konštrukcia, vhodná aj na cesty, výkonný elektromotor a dlhý dojazd, tempomat, bohatá bezpečnostná výbava, nafukovacie kolesá, predné tlmiče, vhodná hlavne pre dospelých. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
1 169 € s DPH
Cena bez DPH:
974,17 €
Pôvodná cena:
1 339,90 €
- ušetríte 170,90 € (13%)
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)
  • Referencie (1)

Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian 10"

Elektrokoloběžka inSPORTline Saturian je špičkou medzi ponúkanými kolobežkami s elektrickým pohonom. Maximálna rýchlosť kolobežky je 45 km/h. Vysoký výkon 600 W zabezpečuje ohromujúce zrýchlenie, s 1300 otáčkami motora je kolobežka naozajstným "Shrederom asfaltu". Bezkomutátorový motor umiestnený v zadnom kolese nevyžaduje žiadnu údržbu a pri odporúčanej záťaži 150 kg si bez problémov poradí is 10° stúpaním. Ani prudké kopce tak nebudú prekážkou. Kolobežka s elektromotorom výborne poslúži pre cesty do práce či do školy, ale užijete si s ňou veľa zábavy aj pri obyčajných výjazdoch a na iných výletoch.

 

Robustná, ale ľahká a skladná

Aj cez svoj vysoký výkon váži kolobežka vďaka ľahkému rámu z leteckého hliníka iba 19,5 kg a niekoľkými rýchlymi pohybmi ju ľahko zložíte či zas rozložíte do stavu pripraveného k jazde. Prenášanie a skladovanie tak nebude žiadny problém.

 

Zachádzky ďaleko za hranice mesta

O dlhý dojazd až 58 km sa stará lítiová batéria s kapacitou 15 Ah. S jedným nabitím, ktoré na plnú kapacitu trvá 6-7 h, tak zvládnete hneď niekoľko ciest. Kolobežka je pojazdná aj bez využitia motora, takže aj v prípade vybitia na miesto dorazíte. Batéria je umiestnená priamo v nášľape kolobežky, takže pri jazde nijako neprekáža a ani vzhľadovo nepôsobí rušivým dojmom. Nabíja sa štandardne kompaktnou nabíjačkou, ktorú budete môcť nosiť kamkoľvek so sebou.

 

Všetko pod kontrolou

Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian má riadidlá nastaviteľné v rozmedzí 84 až 115 cm, takže sa pohodlne zvezú jazdci menšej i vyššej postavy. Na prehľadnom podsvietenom displeji si môžete zobraziť všetky potrebné údaje ako aktuálnu rýchlosť, stav batérie, prejdenú vzdialenosť na aktuálnej trase, celkovú prejdenú vzdialenosť či čas. Naviac je na displeji umiestnený USB port, vďaka ktorému môžete z batérie kolobežky nabíjať mobilný telefón.

 

Tempomat

Vyrážate na dlhší výlet? Využite tempomat. Stačí, ak necháte kolobežku chvíľu ísť rovnakou rýchlosťou a tempomat sa automaticky aktivuje. Môžete potom pustiť plynovú páčku a venovať sa jazde. Pri brzdení dôjde k vypnutiu tempomatu. Ak nechcete tempomat vôbec používať, je možné ho deaktivovať v menu kolobežky.

 

Pohodlie i bezpečnosť

Elektrokoloběžka inSPORTline Saturian je skvele vybavená. Nafukovacie 10" kolesá s kvalitnými plášťami zaručujú v kombinácii s odpružením maximálne hladkú jazdu a tie najlepšie jazdné vlastnosti. Výkon kolobežky bezpečne krotí aj v najvyšších rýchlostiach dvojica spoľahlivých kotúčových bŕzd.

 

Rozjazdy pre hviezdy :)

Kolobežka sa nepohne sama od seba tým, že nechtiac zavadíte o plynovú páčku. Počká na to, až ju uvediete sami do pohybu odrážaním od zeme, podobne ako na klasickej kolobežke. Ak sa však chcete rozbiehať s dopomocou motora hneď z miesta, nie je problém - možno to nastaviť v menu displeja. V takom prípade tu môžete tiež upraviť, či takýto rozjazd má byť plynulého alebo agresívnejšieho rázu.

 

A ešte niečo naviac?

Iste! Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom je osvetlenie. Saturian disponuje predným aj zadným svetlom napojeným na batériu a nechýba ani brzdové svetlo, ktoré sa rozbliká automaticky ihneď po stlačení brzdy. Zmenu smeru jazdy navyše môžete indikovať zadnými smerovky. Výbava tiež zahŕňa hlasný klaksón a dvojicu blatníkov, ktoré v nepriaznivých podmienkach iste oceníte. Rozmerný nášľap umožní každému nájsť si pohodlný postoj pri jazde aj na dlhších trasách. Komfortu napomáhajú aj široké riadidlá s ergonomicky tvarovanými gripmi z mäkkej gumy.

Tento trendový dopravný prostriedok je ideálny pre rýchle presuny a výlety, zamilujú si ho aj milovníci rýchlej jazdy.


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

Materiál rámu letecký hliník
Výkon motora 600 W
Typ motora bezkomutátorový jednosmerný
Maximálne otáčky motora 1300 / min
Maximálny krútiaci moment 9,5 Nm
rýchlostné režimy 20/25/45 km/h
Maximálne stúpanie 10° (17,36 %)
Batéria Li-Ion 15 Ah, 52 V
Dojazd na jedno nabitie až 58 km
Čas pre plné nabitie 6 - 7 h
Brzdy kotúčové
Pneumatiky nafukovacie
Veľkosť pneumatík 10" (25,4 cm)
Maximálne nahustenie 3,5 bar / 50 psi
Rozmery nášľapu 50 x 21,5 cm
Výška nášľapu (horná) 16,5 cm
Výška nášľapu (spodná) 10,5 cm
Výška riadidiel 84 - 115 cm
Šírka riadidiel 56 cm
Osvetlenie predné a zadné, automatické brzdové, zadné smerové svetlá (smerovky)
Rozmery kolobežky 120 x 55 x 115 cm
Rozmery zloženej kolobežky 115 x 24 x 38 cm
Minimálna odporúčaná výška jazdca 150 cm
Nosnosť 150 kg
Hmotnosť 19,5 kg
Možnosti nastavenia tempomat, štart s odrazom/bez odrazu, plynulosť rozjazdu
Ďalšie vybavenie skladací mechanizmus, podsvietený multifunkčný displej (napájaný centrálne z  batérie), hlasný klaksón, stojan, predný tlmič, blatníky, USB port pre nabíjanie mobilného telefónu

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian 10" - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie - konzola
pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian 10" - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
150 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Batéria
Li-Ion 15Ah / 52V
Dojazd
58 km
Maximálna rýchlosť
45 km/h
Maximálne stúpanie
10 °
Hmotnosť
19.50 kg
Výkon motora
600 W
Veľkosť kolies
10"
Brzdy
kotúčové
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1200 x 550 x 1150 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie

Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian 10" - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 5 / 5 podľa 1 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Inak prima kolobezka aj na cesty. Odporucam.

Vydrz baterie, dlhy dojazd

Rychly rozjazd

Trochu tazsi stroj pre zenu

Treba si podotahovat vsetky skrutky, kedze je to z Ciny.

Elektrická kolobežka inSPORTline Saturian 10" - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov