Fitness>Športová výživa a doplnky stravy>Šport, behanie a fitness>Pred tréningom > Tyčinka Nutrend Voltage Energy Cake 65 g (Kód produktu: 3719)

Tyčinka Nutrend Voltage Energy Cake 65 g

Chutná energetická tyčinka postavená na bázi obilných vločiek, dodá energiu, ale aj zasýti.

Chutná energetická tyčinka postavená na bázi obilných vločiek, dodá energiu, ale aj zasýti. viac »

Dostupnosť:
Zvoľte variant produktu
Vaša cena:
1,20 € s DPH
 
1,85 € / 100 g
Cena bez DPH:
1,00 €
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Alternatívy (8)
 • Video (2)

Tyčinka Nutrend Voltage Energy Cake 65 g

Voltage Energy Cake je energetická tyčinka vhodná pre doplnenie energie pri dlhodobej pohybovej aktivite. Základ tyčinky tvoria vybrané obilné vločky a prídavok funkčných látok (predovšetkým antioxidantov). Voltage Energy Cake je veľmi chutnou a vyváženou formou energie pre záťaž. Táto tyčinka je ideálnou alternatívou klasických „oplátkov“, ktoré obsahujú príliš vysoké množstvo tuku (vrátane trans-nenasýtených mastných kyselín).

Voltage Energy Cake nielen dodá energiu, ale aj zasytí.

Tyčinka je jedinečná predovšetkým svojim zložením. Veľkým benefitom je špeciálny druh sacharidu isomaltulóza (Palatinose™), ktorý vyniká postupnou vstrebateľnosťou a vysokým energetickým potenciálom pritom nezvyšuje osmolalitu v tráviacom trakte. Naviac vďaka postupnej vstrebateľnosti nedochádza k extrémnemu zvyšovaniu hladiny krvného cukru.

Voltage Energy Cake Vám dodá dostatok energie potrebnej pri dlhodobej pohybovej aktivite, zasytí vás, ale zároveň nezaťaží váš tráviaci systém.

Zároveň je obohatená o vitamín C, vitamín E a zinok. Tieto látky sú veľmi dôležitými antioxidantmi, tzn. pomáhajú telu bojovať proti voľným kyslíkovým radikálom, ktoré sa vo zvýšenom množstve tvoria aj počas fyzickej aktivity. Vďaka obsahu vybraných antioxidantov dokáže Váš organizmus lepšie zvládať oxidačný stres.

 • Gramáž: 65 g 
 • Hromadné balenie: 25 ks tyčiniek v balení


Príchute:

 • lieskový orech
 • kokos
 • exotic

Odporúčané dávkovanie:

 • Pre doplnenie energie pred a v priebehu dlhodobej pohybovej aktivity
 • Maximálne 1 tyčinka za hodinu výkonu
 • Používajte v menej náročných úsekoch – kvôli obmedzeniu rizika žalúdočných problémov a bezproblémovej konzumácii produktu
 • Tyčinku môžete jesť po častiach, vždy dostatočne zapite najlepšie športovými nápojmi, napr. UNISPORT alebo ISODRINX

Voltage Energy Cake je určený pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Ukladajte mimo dosah detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosah priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Po rozbalení je výrobok určený k okamžitej spotrebe. Alergény: sója, mlieko, lepok, pri príchuti lieskový oriešok - orechy, arašidy.

Tyčinka Nutrend Voltage Energy Cake 65 g - videoTyčinka Nutrend Voltage Energy Cake 65 g - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov