19.4., 20.4. a 22.4. budú naše predajne zatvorené. Prajeme krásne veľkonočné sviatky.
Šport>Športy>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka Devron Zerga EH-100 (Kód produktu: 328200120)

Elektrická kolobežka Devron Zerga EH-100

Moderná a ľahká elektrická kolobežka, skladacia konštrukcia, jednoduché ovládanie, bezdušové kolesá, výkonný motor, batéria Panasonic, kompletná výbava.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Moderná a ľahká elektrická kolobežka, skladacia konštrukcia, jednoduché ovládanie, bezdušové kolesá, výkonný motor, batéria Panasonic, kompletná výbava. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
654,20 € s DPH
Cena bez DPH:
545,14 €
Pôvodná cena:
726,90 €
- ušetríte 72,70 € (10%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)

Elektrická kolobežka Devron Zerga EH-100

Elektrokolobežka Devron Zerga EH-100 je jednoduchá, kompaktná a rýchla elektrická kolobežka. Motor s výkonom 250 W, ktorý je krátkodobo schopný dosiahnuť aj dvojnásobného výkonu, je umiestnený v prednom kolese a kolobežke dodáva maximálnu rýchlosť 20 km/h. S batériou Panasonic s kapacitou 7,7 Ah integrovanou v nášľape na jedno nabitie prejdete až 25 km. Elektrokolobežka navyše disponuje modernou technológiou rekuperácie. Pri brzdení sa tak kinetická energia premieňa späť na elektrickú a batéria sa tým dobíja. Najmä pri jazde v kopcoch tak táto vychytávka k dojazdu pridáva potrebné stovky metrov. Elektrická kolobežka si poradí aj s naozaj prudkými kopcami so sklonom až 15°. Pri jazde z kopca zase oceníte dvojicu spoľahlivých bŕzd - prednú ABS elektronickú a zadnú kotúčovú.

Elektrická kolobežka Devron Zerga EH-100 vyniká svojím elegantným a čistým dizajnom. Jediným tlačidlom intuitívne ovládate všetky funkcie kolobežky aj predné LED osvetlenie. Displej potom zobrazuje všetky potrebné informácie ako aktuálna rýchlosť, stav nabitia batérie a rýchlostný mód, v ktorom sa práve nachádzate (môžete vyberať medzi ekonomickou rýchlosťou 15 km/h a maximálnou rýchlosťou 20 km/h). Na pravej strane riadidiel páčkou ovládate plyn s funkciou tempomatu (nemusíte pre udržanie rýchlosti neustále páčku držať). Na ľavej strane je klasická brzdová páčka, ktorej stlačením sa zároveň automaticky zapnú zadné brzdové svetlá. Všetky lanká sú vedené vnútrom rámu z ľahkého leteckého hliníka s pieskovanou povrchovou úpravou. Káble tak nikde funkčne ani dizajnovo neprekážajú a minimalizuje sa riziko ich poškodenia.

Elektrokolobežka Devron Zerga EH-100 je zároveň skvele vybavená. Kolesá s veľkosťou 8,5" sú bezdušové a nehrozí tak ich prepichnutie či iné ťažkosti. Jazdné vlastnosti však majú porovnateľné s klasickými nafukovacími plášťami. Vďaka jednoduchému skladaciemu mechanizmu nebude prenášanie ani skladovanie najmenší problém. Svojou hmotnosťou 12,5 kg sa elektrokolobežka radí medzi najľahšie modely, takže si s jej prenosom poradia aj staršie deti. Protišmykový nášľap je dostatočne priestranný pre pohodlnú jazdu aj na dlhších trasách. Funkčnú výbavu dopĺňajú blatníky a samozrejme nechýba ani stojan. Vysokú bezpečnosť okrem efektívnych bŕzd a kompletného osvetlenia zaručujú reflexné prvky na stranách kolobežky a hlasný zvonček na riadidlách.

Ak hľadáte elegantný dopravný prostriedok pre rýchle presuny po meste alebo pre pohodové jazdenie, moderná elektrokolobežka Devron Zerga je pre Vás ideálnou voľbou.


Upozornenie: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) skladujte v tieni, na suchom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Pred dlhším nepoužívaním ju plne nabite a aspoň jedenkrát za mesiac opäť dobite na 100 % kapacity. 


Technický popis:

materiál rámu letecký hliník
výkon motora 250 W (maximálny 500 W)
typ motora v prednom kolese
maximálny krútiaci moment 16 Nm
maximálna rýchlosť 15/20 km/h
maximálne stúpanie 15°
batéria Li-Ion, Panasonic 7,7 Ah (280 Wh)
dojazd na jedno nabitie 18 - 25 km
čas pre plné nabitie 3 h
predná brzda ABS elektronická
zadná brzda kotúčová
kolesá bezdušové
veľkosť pneumatík 8,5" (21,5 cm)
rozmery nášľapu 41 x 14,5 cm
výška nášľapu (horná) 15 cm
výška nášľapu (spodná) 8,75 cm
výška riadidiel 110 cm
šírka riadidiel 48 cm
osvetlenie predné a zadné, zadné brzdové
rozmery kolobežky 108 x 43 x 114 cm
rozmery zloženej kolobežky 108 x 43 x 49 cm
minimálna odporúčaná výška jazdca 120 cm
nosnosť 120 kg
hmotnosť 12,5 kg
ďalšie vybavenie tempomat, skladací mechanizmus, stojan, blatníky, zvonček, reflexné prvky

Poznámka: Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén bez protivetru, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Dojazd možno všeobecne tiež zvýšiť, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.

Elektrická kolobežka Devron Zerga EH-100 - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka Devron Zerga EH-100 - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
120 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
120 cm
Batéria
Li-Ion 7,7Ah / 36V
Dojazd
25 km
Rýchlosť
15-20 km/h
Hmotnosť
12.50 kg
Výkon motora
250 W
Veľkosť kolies
8.50 "
Brzdy
zadná kotúčová, predná ABS elektronická
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1080 x 430 x 1140 mm
Typ kolies
bezdušové
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v prednom kolese

Elektrická kolobežka Devron Zerga EH-100 - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov