Využite možnosť objednať si tovar pred predajňou a obratom vyzdvihnúť objednávku na predajni. Predajne sú otvorené v režime výdajných miest pre osobné odbery.
Využite možnosť objednať si tovar pred predajňou a obratom vyzdvihnúť objednávku na predajni. Predajne sú otvorené v režime výdajných miest pre osobné odbery.
Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka City Boss V5 čierna (Kód produktu: C1051)

Elektrická kolobežka City Boss V5 čierna - AKCIA

Skladacia konštrukcia, tempomat, dlhý dojazd, rozmerný nášľap, predné a zadné svetlo, blatníky.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Skladacia konštrukcia, tempomat, dlhý dojazd, rozmerný nášľap, predné a zadné svetlo, blatníky. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
699 € s DPH
Cena bez DPH:
582,50 €
Pôvodná cena:
799 €
- ušetríte 100 € (13%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)
  • Referencie (3)
  • Video (1)

Elektrická kolobežka City Boss V5 čierna

Elektrická kolobežka City Boss V5 vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. S bezpečným skladacím mechanizmom ju zložíte či rozložíte do 5 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 115 cm a hmotnosťou 19,2 kg ju ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži.

Bezúdržbový motor 500 W svižne zrýchľuje dokonca pri zaťažení 100 kg a vyvezie vás aj do prudšieho kopca. Zrýchlenie z 0-25 km/h za 8 sekúnd pri hmotnosti jazdca 85 kg.

Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie maximálnej rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý 15 km/h - bezpečná rýchlosť pre jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredný 25 km/h - príjemná cestovná rýchlosť spĺňajúca vyhlášku pre používanie na pozemných komunikáciách; rýchly 35 km/h - pre jazdu na cyklotrase šetriaci váš čas.

Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať na displeji.

Batériu Li-Ion 15,4 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 6-7 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete približne 45 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote a pod. Núdzovo možno na kolobežke dôjsť odrážaním aj s vypnutým motorom.

Na transreflexnom displeji skvele čitateľnom aj na priamom slnku či v noci môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB portom zozadu displeja možno dokonca nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojacej kolobežke pomocou 2-hodinového časovača.

Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky. Počas brzdenia sa navyše rozsvieti zadné brzdové svetlo.

Kolobežku aj pri väčších rýchlostiach spoľahlivo zastavíte nezávislou zadnou a prednou mechanickou kotúčovou brzdou. Robustný rám kolobežky z leteckého hliníka certifikovaný normou ISO znesie zaťaženie až 150 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripmi je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 210 cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na 50 cm dlhom a 21 cm širokom nášľape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba.

Kolobežku je možné voliteľne vybaviť aj skladacím sedlom.

Rozšírené pneu 2,5" (6,4 cm) s priemerom 10" (25,4 cm) výborne priľnú aj k vlhkému povrchu a spoľahlivo tlmia nepríjemné vibrácie. Vzhľadom k ich veľkosti a kvalite nie je potreba dodatočného odpruženia rámu. Kolesá sú chránené blatníkmi.

Vďaka konštrukčnému riešeniu kolobežky možno prepichnutú dušu či opotrebovaný plášť vymeniť aj v domácich podmienkach.

Kolobežka je certifikovaná podľa ISO 12100: 2010, EN 12184: 2014 podľa smernice CE 2006/42 / EC.

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovou technológiou premení každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) skladujte v tieni, na suchom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Pred dlhším nepoužívaním ju plne nabite a aspoň jedenkrát za mesiac opäť dobite na 100 % kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov menovitá kapacita batérie neklesne pod 70% svojej celkovej kapacity v priebehu 12 mesiacov od nákupu.


Technický popis:

materiál rámu letecký hliník
typ batérie Li-Ion
prevádzkové napätie 48 V
typ motora bezkomutátorový jednosmerný
max. otáčky motora 1280/min.
max. krútiaci moment 25 Nm
max. stúpanie 9,5° (17%)
výkon motora 500 W
kapacita batérie 15,4 Ah/48 V
max. rýchlosť 35 km/h
dojazd na 1 nabitie 45 km
rýchlosť nabíjania 6-7 h
max. nosnosť 150 kg
hmotnosť 19,2 kg
veľkosť pneu 10 x 2,5" (25,4 x 6,4 cm)
druh pneu 2x nafukovacie - značky CST
brzdy kotúčové
3 rýchlostné režimy cca 15/25/35 km/h
odporúčaný vek 16+
odporúčaná výška jazdca 150-210 cm
výška riadidiel 82-115 cm
šírka riadidiel 56 cm
šírka nášľapu 21 cm
dĺžka nášľapu 50 cm
výška nášľapu - horná 16 cm
výška nášľapu - svetlá 9 cm
rozmery rozloženej kolobežky d115 x š56 x v115 cm
rozmery zloženej kolobežky d115 x š24 x v38 cm
tempomat
multifunkčný displej s transflektívnou vrstvou napájaný centrálnou batériou
húkačka
predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou batériou
brzdové LED svetlo napájané centrálnou batériou
USB port pre nabíjanie mobilu / tabletu - napájaný centrálnou batériou
skladací mechanizmus
stojanček
blatníky
nabíjačka súčasťou balenia

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


UPOZORNENIE: Elektrické kolobežky nemajú homologáciu pre jazdu v bežnej premávke na pozemných komunikáciach. Použitie je na vlastné nebezpečenstvo.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka City Boss V5 čierna - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka City Boss V5 čierna - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
150 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Batéria
Li-Ion 15,4Ah / 48V
Dojazd
45 km
Maximálna rýchlosť
35 km/h
Hmotnosť
19.20 kg
Výkon motora
500 W
Veľkosť kolies
10"
Brzdy
kotúčové
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1150 x 560 x 1150 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie

Elektrická kolobežka City Boss V5 čierna - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 5 / 5 podľa 3 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Na prepravu do práce, jazdenie po meste je úplne super a viem si ju predstaviť aj na dovolenke . Dokonca ma možnosť montaze sedadla. Má celkom dobrý Dojazd cca 27-30 km, silný motor - ešte sa mi nestalo, že som jej musel pomáhať, ale pre istotu treba dávať pozor na rýchlosť ja som išiel 46 km/h samozrejme ideálna cesta , aj ked dosť dobré zvládne rozbitý chodník ci cestu, treba si dávať pozor. Ak by sa stalo ze sa vybije akumulátor, mozete jazdiť aj pomocou odrazania. Jazdí na 10 palcových pneumatikách s dušou-tých som sa bál ci nebudú veľké, ale vôbec nie, sú super, majú dobrý profil, aj dezén a jazdu mate výrazne viac pod kontrolou .Jazdil som aj iné kolobezky, ale s plnými kolesami. Co sa týka skladnosti, da sa pekne zložiť, rýchlo, ja ju občas nosím v aute-v pohode ju tam dám, no netreba zabudnúť ze ma 19kg. Pôsobí kvalitne, tak dúfam, že aj bude dlho slúžiť a baviť. Podľa mňa je to taká vyššia trieda. Tak snáď pomôžem niekomu touto recenziou rozhodnúť sa.

Silný motor, zvládne aj poriadne stúpanie

Dobré brzdy

10 palcové kolesá s dušou, aj vďaka nim je pohodlnejšia jazda - skúšal som aj iné

Dojazd cca 27-30 km, závisí od terénu, váhy, počasia

Pevná konštrukcia

Dobré ovládanie, 3 rýchlostné módy

Váha, ale vzhľadom na nosnosť a pevnosť kolobežky aj pri vyššej rýchlosti je odpustena. V tejto kvalite, s takym motorom a akumulátorom sa ľahšia asi nedá vyrobiť.

Predné svetlo - celé zlé,veľmi slabé, musel som dokúpiť v cyklosporte

Možno niekomu by sa zišla aplikácia

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Zaiste odporucam zakupit, skoda, ze som nesiel do T7, bolo vsak potrebne pridat 300 eur, ale zatial mi to staci pre moju potrebu, je to drahsi produkt, ale vymakany, sedadlo zatial nedokupujem, kolobezka by stratila “šmrnc”. Zatial som ani nepouzil 3. rychlostny stupen, s dvojkou na cyklochodniku priam letim, cez leto by som aj tak nemohol fičat medzi hufom cyklistov

Rychlo sa dostanem, kam potrebujem

Celkom dobra vydrz baterie

Zvladne aj kopec

Osvetlenie v noci plni funkciu, nie je len na okrasu

Rychlo zlozim, rychlo rozlozim

Vaha, ale vzhladom na vykon je to mozne akceptovat

Predne svetlo sa mierne uvolni, ak idete po nerovnom povrchu, ale je to minimalne

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Kvalitní dílenské zpracování, dostatečná rychlost a nosnost koloběžky. Velice šikovná Je široká plocha pro nohy, které se vejdou obě vedle sebe.

Elektrická kolobežka City Boss V5 čierna - video


Elektrická kolobežka City Boss V5 čierna - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov