Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Šport>Elektrokolobežky > Elektrická kolobežka City Boss V4 čierna (Kód produktu: C1041)

Elektrická kolobežka City Boss V4 čierna

Skladacia konštrukcia, tempomat, rozmerný nášľap, predné a zadné svetlo, blatníky.

Skladacia konštrukcia, tempomat, rozmerný nášľap, predné a zadné svetlo, blatníky. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
607,50 € s DPH
Cena bez DPH:
506,25 €
Vernostná zľava:
Splátky s 0 % navýšením

Odporúčame prikúpiť

  • Popis
  • Parametre
  • Alternatívy (8)
  • Referencie (1)
  • Video (1)

Elektrická kolobežka City Boss V4 čierna

Elektrická kolobežka City Boss V4 vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. S bezpečným skladacím mechanizmom ju zložíte či rozložíte za 5 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 115 cm a hmotnosťou 16,6 kg ju ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži.

Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie maximálnej rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý 15 km/h - bezpečná rýchlosť pre jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredný 20 km/h; rýchly 25 km/h. Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať na displeji.

Batériu Li-Ion 10,4 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 4-5 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete približne 30 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia; vždy závisí od hmotnosti jazdcov, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teplote a pod. Núdzovo možno na kolobežke dôjsť odrážaním aj s vypnutým motorom.

Na transreflexnom displeji skvele čitateľnom aj na priamom slnku či v noci môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB portom zozadu displeja možno dokonca nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojacej kolobežke pomocou 2-hodinového časovača.

Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky. Počas brzdenia sa navyše rozsvieti zadné brzdové svetlo.

Kolobežku aj pri väčších rýchlostiach spoľahlivo zastavíte nezávislou zadnou a prednou mechanickou kotúčovou brzdou.

Robustný rám kolobežky z leteckého hliníka certifikovaný normou ISO znesie zaťaženie až 150 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripmi je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150-210 cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na 50 cm dlhom a 21 cm širokom nášľape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba.

Kolobežku možno voliteľne vybaviť aj skladacím sedlom.

Rozšírené pneu 2,5" (6,4 cm) s priemerom 10" (25,4 cm) výborne priľnú aj k vlhkému povrchu a spoľahlivo tlmia nepríjemné vibrácie. Vzhľadom k ich veľkosti a kvalite nie je potreba dodatočného odpruženia rámu. Kolesá sú chránené blatníkmi.

Vďaka konštrukčnému riešeniu kolobežky možno prepichnutú dušu či opotrebovaný plášť vymeniť aj v domácich podmienkach.

Kolobežka je certifikovaná podľa ISO 12100: 2010, EN 12184: 2014 podľa smernice CE 2006/42 / EC.

Elektrická kolobežka City Boss napĺňa novú víziu ekologického sveta. Vybavená špičkovú technológiou premení každú jazdu mestom v nevšedný zážitok!


Skladovanie a údržba batérií: Batériu (prípadne celý produkt vrátane batérie) odporúčame skladovať na suchom a tmavom mieste v teplotách medzi 10°C a 20°C. Ak predpokladáte, že výrobok nebudete dlhšiu dobu používať, odporúčame batériu nabiť a aspoň raz za mesiac opäť dobiť na 100% kapacity. Dodržiavaním týchto pokynov zabránite rýchlemu úbytku menovitej kapacity batérie v priebehu jej životnosti.


Technický popis:

materiál rámu: letecký hliník
typ batérie: Li-Ion
prevádzkové napätie: 36 V
typ motora: bezkartáčový jednosmerný
max. otáčky motora: 950/min.
max. krútiaci moment: 20 Nm
max. stúpanie: 8° (14%)
výkon motora: 400 W
kapacita batérie: 10,4 Ah/36 V
max. rýchlosť: 25 km/h
dojazd na 1 nabitie: 30 km
rýchlosť nabíjania: 4-5 h
max. nosnosť: 150 kg
hmotnosť: 16,6 kg
veľkosť pneu: 10 x 2,5" (25,4 x 6,4 cm)
druh pneu: 2x nafukovacie - značky CST
brzdy: kotúčové
3 rýchlostné režimy: 15/20/25 km/h
odporúčaný vek: 16+
odporúčaná výška jazdca: 150-210 cm
výška riadidiel: 82-115 cm
šírka riadidiel: 56 cm
šírka nášľapu: 21 cm
dĺžka nášľapu: 50 cm
výška nášľapu - horná: 16 cm
výška nášľapu - svetlá: 9 cm
rozmery rozloženej kolobežky: 115 x 56 x 115 cm
rozmery zloženej kolobežky: 115 x 24 x 38 cm
tempomat
multifunkčný displej s transflektívnou vrstvou napájaný centrálnou batériou
húkačka
predné / zadné LED svetlo napájané centrálnou batériou
brzdové LED svetlo napájané centrálnou batériou
USB port pre nabíjanie mobilu / tabletu - napájaný centrálnou batériou
skladací mechanizmus
stojanček
blatníky
nabíjačka súčasťou balenia

Predpokladaný maximálny dojazd je zásadne veľmi závislý na najrôznejších podmienkach. Medzi niektoré z týchto faktorov patrí zvolený stupeň podpory, hmotnosť jazdca, povaha terénu, vietor, tlak pneumatík a ich vzorka a okolitá teplota. Všetky dojazdy platia pre optimálne podmienky. Optimálne či ideálne podmienky sú: používanie ekonomického jazdného režimu, rovný / plochý terén, bez protivetra, okolitá teplota 20° C, bezprofilové pneumatiky nahustené na odporúčaný tlak, dodržiavanie odporúčanej nosnosti udávanej výrobcom. Optimálny dojazd tiež ľahšie dosiahnete, ak budete kolobežke pomáhať odrážaním, napríklad pri rozbiehaní alebo do kopca.


UPOZORNENIE: Elektrické kolobežky nemajú homologáciu pre jazdu v bežnej premávke na pozemných komunikáciach. Použitie je na vlastné nebezpečenstvo.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.

Elektrická kolobežka City Boss V4 čierna - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie

Elektrická kolobežka City Boss V4 čierna - Parametre produktu

Maximálna nosnosť
150 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca
150 cm
Batéria
Li-Ion 10,4Ah / 36V
Dojazd
30 km
Maximálna rýchlosť
25 km/h
Hmotnosť
16.60 kg
Výkon motora
400 W
Veľkosť kolies
10"
Brzdy
kotúčové
Riadenie
páčka na riadidlách
Rozmery
1150 x 560 x 1150 mm
Typ kolies
nafukovacie
Typ motora
nábojový
Umiestnenie motora
v zadnom kolese
Rekuperácia
nie

Elektrická kolobežka City Boss V4 čierna - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 3.5 / 5 podľa 1 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Dá se to shrnout tím, že zdaleka neodpovídá tomu jak se tváří a to především ve zrychlení. Pro někoho, kdo má 90kg se rozjíždí velmi pomalu. Zhruba 10km/h prvních 100metrů. V provozu si umím představit, že je to problém. Pro 65kg člověka je to však ideální. Tam už to zrychluje optimálně. Rovněž na rychlost 25km/h jsem se vůbec nedostal ani za půl kilometru, max 23km/h. Nakonec jsem si vybral model V5, který je totožný až na mnohem větší váhu (20kg) a mnohem lepší motor. Zrychlení a vůbec jak jede do i strmého kopce, je opravdu mazec. Takže kromě váhy a motoru platí vše ostatní, co jsem napsal. U těchto dvou věcí platí přímá úměra, tedy model V5 je jak o dost těžší, tak o dost výkonější, jinak vše stejné. V4 si s mojí váhou (přes 90kg) nemělo smysl kupovat.

Skládací řídítka

Nastavitelná výška řídítek

Brzdy kotoučové a na obou kolech - opravdu dobře brzdí v porovnání s jinými koloběžkami

Nafukovací pneu - kostky na silnicích a nerovnosti nejsou problém (nicméně zase několik stovek metrů bych po nich jet nechtěl, drncá to jako na kole, ale koloběžka je mnohem méně stabilní samozřejmě, cca 300-500metrů není problém, a to myslím kostky velké, né ty na chodnících, ty na chodnících jsou úplně ok). U koloběžek i s jedním nenafukovacím kolem zapomeňte na jízdu po jakýchkoli kostkách nebo horší (polní) cestě

Rychlé a jednoduché skládání - skvěle udělané pomocí jednoduché aretace. Je to bytelné, narozdíl od nějakého plastového háčku na platníku u jiných nekvalitních koloběžek (např. Xiaomi)

nastavitelnost posazení brzdových páček a displaye

Především zrychlení motoru (točivý momet, otáčky motory i waty mi přišli ok, větší, než u koloběžek, u kterých se píše, že při 85kg svižně zrychlují. Nicméně opak je pravdou. A pravda je, že u tohoto, snad jediného modelu této řady, není napsané, že by uměla dobře zrychlovat

váha 16,2kg - zapomeňte na nějaké delší přenášení. Je to spíš na to jí vodit (když nemůžete jet), nebo jí jen rychle přenést z nástupiště do dveří apod.

hnusné podbarvení displaye - za chvíli si toho ale už ani nevšimnete

obrovská neodjímatelná baterie - prakticky to celé, na čem stojíte je motor a baterie (nevím v jakém poměru), ale je to obrovsky těžké, to celé dělá tu velkou váhu. Představte si trochu větší skateboard o váze přes 16kg. Pokud si myslíte, že koloběžku na zimu uskladníte a odejmete baterii, aby se nepoškodila, tak na to zapomeňte. Pokud nejste expert, tak se vše dá řešit pouze přes servis. Koloběžka by se při odejmutí baterie musela téměř celá rozebrat

To samé platí pří výměně duše u zadního kola (přední je ok) - ale dle slov prodejců se jim za roky stal pouze jeden případ toho, že někdo píchnul

Konstrukce spodního motoru a baterie je připevněna k řídítkům a přednímu kolu pěti šrouby. Myslel jsem, že u tak těžkého podvozku + váhy postavy to bude řešeno jednou svařenou konstrukcí. Pokud máte více kilo, rozhodně nedoporučuju na té koloběžce nějak skákat, i z malé výšky. Už po pár vyzkoušení když jedete a přešlapáváte nohama na straně (nejedete s nohama za sebou), tak je slyšet slabé krupání šroubů a materiálu, do kterého jsou chyceny. Čas ukáže jak dlouho to vydrží, ale nedoporučuju s tím nějak hodně blbnout

Elektrická kolobežka City Boss V4 čierna - video


Elektrická kolobežka City Boss V4 čierna - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov