Využite možnosť objednať si tovar pred predajňou a obratom vyzdvihnúť objednávku na predajni. Predajne sú otvorené v režime výdajných miest pre osobné odbery.
Využite možnosť objednať si tovar pred predajňou a obratom vyzdvihnúť objednávku na predajni. Predajne sú otvorené v režime výdajných miest pre osobné odbery.
Fitness>Masáže a zdravie>Masážne kreslá > Masážne kreslo inSPORTline Kostaro (Kód produktu: 18034-5)

Masážne kreslo inSPORTline Kostaro

Luxusné kreslo pre komplexnú masáž celého tela, vyhrievanie chrbta, nastavenie polohy chrbta a nôh, vzduchová masáž rúk a chodidiel, 2D inteligentná masáž, pamäť pre individuálne programy, reproduktory.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Luxusné kreslo pre komplexnú masáž celého tela, vyhrievanie chrbta, nastavenie polohy chrbta a nôh, vzduchová masáž rúk a chodidiel, 2D inteligentná masáž, pamäť pre individuálne programy, reproduktory. viac »

Farba
biela
Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
2 161,30 € s DPH
Cena bez DPH:
1 801,08 €
Pôvodná cena:
2 550,50 €
- ušetríte 389,20 € (15%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)
 • Referencie (1)

Masážne kreslo inSPORTline Kostaro

Masážne kreslo inSPORTline Kostaro je luxusné masážne kreslo s radom funkcií a možností pre prispôsobenie masáže presne podľa vašich predstáv. Kreslo slúži k masáži takmer celého tela od ramien až k spodnej časti chodidiel a je vybavené manuálnymi aj prednastavenými programami s niekoľkými rýchlosťami a stupňami intenzity masáže. Chrbtová opierka je preložená karbónovými vláknami, vďaka ktorým môžete využiť tiež vyhrievanie pomocou infračervených vĺn. Okrem masážnych hlavíc s valčekmi obsahuje kreslo celkom 28 masážnych airbagov, z toho 12 umiestnených pozdĺž paží. Môžete si preto dopriať príjemnú vzduchovú masáž od ramien až ku končekom prstov. Ďalšie airbagy obklopujú lýtka a chodidlá v opierke nôh, kde simulujú príjemnú masáž chodidiel. Pred každou masážou prebehne automatická detekcia posedu, ktorá prispôsobí polohu masážnych valčekov kontúram vášho tela. Kreslo je potiahnuté kvalitnou syntetickou kožou, ktorá len umocňuje skvelý pocit z masáže. Plynulý chod je zaistený dvoma motormi o sile 150W.

Jedna z mnohých výhod kresla Kostaro je funkcia "Zero Gravity", ktorá jediným stlačením tlačidla nakloní kreslo tak, aby sa nohy užívateľa nachádzali vo vyššej polohe ako srdce. V tejto polohe gravitácia na telo vyvíja ten najmenší možný tlak a masáž tak prebieha za ideálneho rozloženia váhy, čo optimalizuje jej účinky. Ďalšie špeciálne funkcie - "Zero Space" - vám uľahčí prácu pri vyberaní toho najlepšieho miesta pre vaše kreslo. Kreslo totiž stačí umiestniť len 5 cm od steny. Pri spustení masáže sa potom kreslo vysunie smerom dopredu a pri sklopení dole mu múr nebude prekážať. Vďaka špeciálnemu zakriveniu plochy kresla môžete podstúpiť uvoľňujúcu masáž po celej dĺžke tela, od hlavy až po stehná. Masážne hlavice imitujú pohyby rúk profesionálnych masérov a ponúkajú tak celkom 6 druhov masáží.

Masážne kreslo inSPORTline Kostaro navyše umožňuje uložiť si obľúbené nastavenia masáže do pamäti a opakovane sa k nim vracať. Kreslo je možné plne ovládať pomocou ručného ovládača, ale pre jednoduché zmeny sklonu opôr alebo pozastavenie masáže postačia rýchle tlačidlá na pravej opierke. Kreslo je ďalej vybavené 3D reproduktormi s Bluetooth pripojením, odnímateľnou opierkou hlavy a kolieskami pre lepšiu manipuláciu. Nastavenie parametrov masáže je prehľadne zobrazené na displeji ručného ovládača. Pri zapnutí kreslo automaticky detekuje polohu vašich ramien a znázorní umiestnenie masážnych valčekov, ktoré môžete neskôr manuálne upraviť. Užite si dôkladnú a uvoľňujúcu masáž z pohodlia vlastného domova!


Programy a funkcie:

 • 2D inteligentná masáž (vďaka skvelému naprogramovaniu imitujú masážne hlavice, pohyby rúk priestorovo aj použitím tlaku a poskytujú tak skutočne autentický zážitok)
 • 5 druhov masáže (stláčanie, plieskanie, súčasné stláčanie a plieskanie, poklepávanie, Shiatsu masáž)
 • 6 prednastavených programov (rýchla masáž, dôkladná masáž celého tela, "orientálna masáž" - rýchla masáž chrbta a krku, "švédska masáž" - intenzívne stláčanie, klasická masáž v ľahu, masáž oblasti chrbtice)
 • 5 manuálnych programov (bodová, lokálna, celková, horná časť tela, spodná časť tela)
 • funkcie pre vyhrievanie chrbta (40°C - 50°C)
 • vzduchová masáž paží, lýtok, chodidiel a oblasti pásu
 • 3 stupne nastavenia rýchlosti masáže
 • 3 stupne nastavenia intenzity masáže
 • funkcia Zero Gravity
 • funkcia Zero Space
 • nastavenie polôh / stupňov rýchlosti / režimov pri jednotlivých masážach
 • pamäť počítača (2 režimy masáží)
 • automatická detekcia posedu
 

Technický popis:

 • masážne kreslo pre domáce použitie s profesionálnymi funkciami
 • masáž celého tela aj jednotlivých častí
 • nastavenie sklonu opierky chrbta a nôh
 • vyhrievanie chrbta (40-50°C)
 • 28 masážnych airbagov
 • 9 masážnych ventilov
 • kolieska pre ľahký transport
 • ovládač s LCD displejom
 • tlačidlá rýchlej voľby na pravej opierke
 • vstavané 3D reproduktory s Bluetooth pripojením
 • výkon: 150 W
 • maximálna spotreba: 150 W
 • rozmery po zostavení: dĺžka 164 cm x šírka 76 cm x výška 118 cm
 • rozmery balení: dĺžka 148 x šírka 80 x výška 92 cm + dĺžka 55 x šírka 42 x výška 54 cm
 • maximálna dĺžka kresla pri masáži: 185 cm
 • šírka sedla: 52 cm
 • materiály: syntetická koža
 • nosnosť: 150 kg
 • hmotnosť: 86,5 kg
 • prístroj nie je určený na liečbu svalových a iných ochorení - nejedná sa o lekársky prístroj

 

Zero Gravity

Funkcia "Zero Gravity" vám umožňuje jedným stlačením tlačidla preklopiť kreslo do tzv. polohy "beztiaže", ktorá imituje polohu astronautov počas štartu raketoplánu do vesmíru. V tejto polohe je vaša hmotnosť rozprestretá tak, aby maximálne uľavila vašej chrbtici od vplyvu gravitácie. Táto poloha tiež znižuje tlak vyvíjaný na srdce, rozširuje kapacitu pľúc a podporuje krvnú cirkuláciu nôh, čím zabraňuje prípadným opuchom.

 


Zero Space

Špeciálny systém umožňujúci pomocou jediného tlačidla plynulé polohovanie kresla. Kreslo disponuje systémom pre horizontálny posun v rozsahu 22 cm a k úplnému sklopeniu chrbtovej opierky preto stačí odstup od steny len 5 cm. Tým sa úplne líši od tradičných masážnych kresiel, ktoré musia byť od steny odsunuté. Pri sklápaní chrbtovej opierky pocítite, ako vás kreslo "unáša" smerom dopredu.Predĺžený dizajn

Ergonomický dizajn kopíruje dvojité prehnutie chrbtice a zahŕňa do masáže aj hornú časť nôh. Masážny systém s dĺžkou 135 cm tak umožňuje efektívnu masáž chrbta, sedacích svalov i stehien. Vďaka prirodzenej polohe chrbtových stavcov dochádza počas masáže k uvoľneniu chrbtice a stuhnutých chrbtových svalov.
Vzduchová masáž rúk a ramien

Súbor 12 vzduchových vankúšikov pevne prilieha ku kontúram vašich paží a poskytuje tak komplexnú masáž od ramien až ku končekom prstov. Pozíciu airbagov okolo ramien možno prispôsobiť podľa tvaru a výšky vašej postavy tak, aby bola masáž čo najefektívnejšia.

Vyhrievanie chrbta

Vyhrievanie funguje na základe dlhovlnného infračerveného žiarenia, ktorého zdrojom je karbónové vlákno v opierke chrbta. Chrbtová opierka sa vyhrieva na 40°C - 50°C, čo je optimálna teplota pre prehriatie chrbtových svalov a úľavu od bolesti. Masáž prehriatych svalov je účinnejšie a príjemnejšie. Funkciu možno tiež využiť k rýchlemu navráteniu tepla v prípade prechladnutia.

Nastaviteľná opierka hlavy

Polohu pohodlnej čalúnenej opierky možno upraviť v rozmedzí 10 cm tak, aby sa prispôsobila výške užívateľa. Čalúnenie je ku kreslu pripevnené pomocou zipsu, takže ho môžete z opierky odňať a zvýšiť tak intenzitu masáže v tejto oblasti.
Intenzívna masáž nôh

Špeciálne tvarované vankúšiky úplne pokryjú vaše lýtka, členky a vrchnú časť chodidiel a poskytnú tak kvalitnú vzduchovú masáž nôh. Zo spodnej strany chodidiel potom pôsobia masážne valčeky pre simuláciu klasickej masáže v niekoľkých intenzitách.

S týmto produktom masírujete nasledujúce partie:

Masážne kreslo inSPORTline Kostaro - Parametre produktu

Materiál
Syntetická koža
Počet masážnych airbagov
28 ks
Počet masážnych ventilov
9 ks
Počet prednastavených programov
6
Počet druhov masáži
5
Magnetoterapia
nie
Počet intenzit masáží
3
Počet rýchlostí masírovania
5
Vyhrievaná podložka
áno
Vyhrievanie nôh
nie
Výkon
150 W
Maximálna nosnosť
150 kg
Hmotnosť
86.50 kg
Rozmery po zostavení (d/š/v)
164 x 76 x 118
Transportné kolieska
áno
Pamäť počítača
2
USB port pre MP3
áno

Masážne kreslo inSPORTline Kostaro - hodnotenie

Zdroj – Heureka.sk

Priemerné hodnotie 5 / 5 podľa 1 recenzí

zákazník

Produkt zakúpený na inSPORTline.cz

Prijdou 2 perfektne zabalene baliky. Jeden OBRbalik!!! je samotne kreslo skoro 90kg a ten druhy je nastavec na nohy. Po rozbaleni je manipulace velice snadna diky pojezdovym koleckum. Dohromady smontujete sami behem 5min. U nozniho nastavce spojit konektor, hadicku a dat dve zavlacky. Vzadu pripojit k siti a propojit velmi prehledny rucni ovladac... tot vse. Na nektere dloubance je potreba si trochu zvyknout. Nakupu vubec nelituji a kreslo bych klidne zakoupil znovu.

Uzasny design

Kvalitni zpracovani

Konkurence si za podobny typ kresla uctuje mnohem vice

Prekvapi variabilita masazi

Reproduktory hraji dobre, snadne propojeni pres BT

Masážne kreslo inSPORTline Kostaro - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov