Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Využite možnosť objednať si tovar na osobný odber na naše predajne.
Outdoor>Outdoorové hodinky a prístroje>Fitness náramky > Fitness náramok Fitbit Inspire Black (Kód produktu: FB412BKBK)

Fitness náramok Fitbit Inspire Black - AKCIA

Šikovný vodoodolný náramok, ktorý vás má pod dohľadom vo dne v noci. Pomôže vám trénovať i zlepšiť životosprávu a všetky údaje starostlivo zaznamená do inteligentnej aplikácie.

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke

Šikovný vodoodolný náramok, ktorý vás má pod dohľadom vo dne v noci. Pomôže vám trénovať i zlepšiť životosprávu a všetky údaje starostlivo zaznamená do inteligentnej aplikácie. viac »

Dostupnosť:
Eshop
Bratislava
Trenčín
Košice
Vaša cena:
69,90 € s DPH
Cena bez DPH:
58,25 €
Pôvodná cena:
74,90 €
- ušetríte 5 € (7%)
Vernostná zľava:

Odporúčame prikúpiť

 • Popis
 • Parametre
 • Alternatívy (8)
 • Video (1)

Fitness náramok Fitbit Inspire Black

Dostaňte sa do pohody s Fitbit Inspire - sympatickým fitness náramkom, ktorý bude dňom i nocou starostlivo sledovať vašu aktivitu, a dokonca vás aj začne priateľsky nabádať k pohybu. Zistite, koľko času trávite denne aktívne, koľko spálite kalórií a získajte nové návyky, ktoré vám pomôžu vylepšiť životosprávu! Všetky vaše poznatky, pokroky a namerané hodnoty potom nájdete v mobilnej aplikácii - náramok sa totiž rád spáruje s vaším smartfónom.

Vďaka podsvietenému dotykovému displeju je náramok radosť používať. Nechajte sa inšpirovať, rozhodnite sa pre zmenu a začnite pracovať na svojej fyzickej kondícii s radosťou a odhodlaním. Modely Fitbit Inspire sa prispôsobia každému, či už farbou alebo veľkosťou. V balení nájdete hneď dva remienky - väčší a menší variant, aby ste si mohli vybrať ten, čo vám sedí. A keďže je remienok náramku odopínací, môžete si zaobstarať ďalšie farebné varianty k rôznym príležitostiam.


Neúnavný pomocník

Aj keď monitoruje vaše aktivity vo dne v noci, náramok Fitbit Inspire sa len tak neunaví. Vďaka výkonnej batérii s vami udrží krok až 5 dní bez nabitia, takže sa nemusíte obávať, že by ste nečakane prišli o cenné poznatky z tréningu.


Vždy pripojený

Náramok sa pomocou Bluetooth automaticky synchronizuje s vaším mobilným telefónom a vy tak budete mať prístup k údajom o svojej telesnej kondícii a zdraví kdekoľvek a kedykoľvek. Inspire je kompatibilný s viac ako 200 prístrojmi s operačnými systémami iOS, Android a Windows.

Spočíta ovečky za vás

Ak chcete zlepšiť kvalitu vášho spánku, musíte najprv zistiť, čo robíte zle. Nastavte si, kedy musíte vstávať a náramok vám povie, kedy je čas sa odobrať do postele. Ráno vás potom zobudí jemným vibrovaním. V aplikácii navyše nájdete užitočné tipy pre zlepšenie vašej dennej rutiny.


Vie o každom vašom pohybe

Fitbit Inspire má síce schopnosti skúseného Stalkera, vyhľadávané informácie ale využíva len na dobré účely. Celodenné monitorovanie krokov, vzdialenosti a času, ktorý strávite pohybom sa premietne do celkového hodnotenia vašej kondície a priateľských pripomienok k pohybu.


Akonáhle začnete cvičiť, zbystrí

Vďaka inteligentnej technológii SmartTrack náramok dokáže rozpoznať beh, chôdzu, plávanie alebo napríklad jazdu na bicykli. Automaticky potom aktivity zaznamená a uloží do Fitbit aplikácie. Náramok je skrátka vždy o krok pred vami.


Odovzdá vám dôležité informácie

S inteligentným náramkom Inspire nemusíte neustále vyťahovať svoj telefón a kontrolovať, či vás niekto nezháňal. Náramok vás upozorní na všetky prichádzajúce správy, hovory aj udalosti v kalendári.

Pomôže vám sa rozhýbať

Náramok vám pomáha vniesť viac pohybu do vášho každodenného života. Povzbudí vás k tomu, aby ste každý deň boli aktívny a navrhuje krátkodobé ciele, ako je napríklad zvýšenie počtu prejdených krokov za hodinu.
Technický popis:

 • Bluetooth 4.0
 • výdrž batérie až 5 dní na jedno nabitie
 • automatické rozpoznanie športovej aktivity SmartTrack
 • športové režimy pre zaznamenávanie tréningu u viac ako 15 športov vrátane plávania
 • dotykový Greyscale OLED displej s podsvietením
 • jednoducho vymeniteľný remienok
 • kompatibilita: iOS, Android, Windows
 • doba nabíjania: 2 hod
 • uhlopriečka displeja: 40 mm
 • rozmery displeja: 37 x 16 mm
 • šírka náramku: 16 mm
 • vodotesnosť: 50 m
 • materiál remienka: elastomér
 • obvod zápästia: 14-18 cm (S), 18-22 cm (L); obe veľkosti súčasťou balenia
Získajte dokonalý prehľad o potrebách svojho tela

 • celodenné monitorovanie aktivít - Náramok monitoruje nielen vašu športovú aktivitu, ale aj spánok alebo čas, ktorý trávite nečinnosťou.
 • monitoring spánku - Táto funkcia automaticky monitoruje dĺžku trvania a prerušovania vášho spánku. Potom vás jemne zobudí tichým vibrovaním.
 • zaznamenávanie jedálnička - Zapíšte si do aplikácie, čo za celý deň zjete a získajte prehľad o tom, koľko kalórií za deň priemerne skonzumujete.
 • sledovanie menštruačného cyklu - Špeciálna funkcia v programe umožňuje ženám sledovať ich mesačný cyklus, zaznamenávať si príznaky a vypočítať si obdobia ovulácie.
 

Zaznamenajte každý tréning

 • kroky, vzdialenosť, čas strávený aktivitou, spálené kalórie - Monitorujte svoju fyzickú aktivitu v priebehu dňa a zaznamenávajte výsledky do aplikácie Fitbit.
 • automatická detekcia telesnej aktivity - Funkcia SmartTrack automaticky rozpozná, či práve beháte alebo idete na bicykli a zaznamená vaše dáta do aplikácie.
 • hodinky, stopky, budík - Monitorujte svoju fyzickú aktivitu v priebehu dňa a zaznamenávajte výsledky do aplikácie Fitbit.

Fitness náramok Fitbit Inspire Black - Dokumenty na stiahnutie

pdf Návod na používanie
pdf Fitbit aplikácia - kompatibilita

Fitness náramok Fitbit Inspire Black - Parametre produktu

Vodoodolnosť (reálna)
50 m
Vhodné pre
Plávanie, potápanie bez dýchacieho prístroja
Kódovaný signál
áno
Podsvietený displej
áno
Rozhranie v češtine
áno
Materiál tela
Plast
Meranie skladby tela
nie
Kalórie
áno
Alarm
áno
Stopky
áno
Dátum
áno
Pamäť tréningových dát
áno
Vonkajšia teplota
nie
Výdrž batérie
5 d
Hmotnosť (g)
20 g
GPS
nie
Hrudný pás
nie
Monitorovanie dennej aktivity
áno
Monitorovanie spánku
áno
Nabíjacie batérie
áno
Typ snímania
žiadne

Fitness náramok Fitbit Inspire Black - video


Fitness náramok Fitbit Inspire Black - zaradené v kategóriach:

Overené zákazníkmi Garancia kvality Finalista Shop roku 2017 Finalista Shop roku 2015 Shop roku 2011 Záruka 10 rokov