Na hlavný obsah

Produkty v porovnávači

Elektrokolobežka Powero City 8" - zelená

Bezúdržbové pneumatiky, Samsung batéria s veľkou kapacitou, rám z leteckého hliníka, elektromagnetická rekuperačná brzda. viac


Farba:  červená

999,90 €

s DPH

Získate vernostnú zľavu 0%

Zdielať Strážiť

K nákupu získavate

  • Záruka 2 roky

  • Garantujeme Vám vrátenie peňazí pri tovare zakúpenom cez náš eshop v lehote do 30 dní, a to v prípadoch, keď Vám tovar veľkostne nesedí alebo nevyhovuje.

Odporúčame prikúpiť

Popis

Vieme, že kolobežku nemáte na to, aby ste sa o ňu starali. Krivé brzdové kotúče, defekty, pískajúce brzdy, poškodené pánty a ložiská, poškriabané plasty, ... To je to, na čo s Powero City rovno zabudnite. Elektrokolobežka má byť skvelý spoločník, a nie nočná mora.

Dokonalosť v jednoduchosti

Vieme, čo potrebujete do mesta a dotiahli sme to do dokonalosti. Preto používame elektromagnetickú rekuperačnú brzdu, ktorá sa neopotrebuje a vždy spoľahlivo zastaví. Bezúdržbové pneumatiky, letecký hliník miesto lacných plastov, značková batéria Samsung, kvalitné odpruženie. Robíme všetko pre to, aby Vaša jediná práca s Powero City bola dobiť občas jej obrovskú batériu.

Hmotnosť len 11,3 kg

Ľahšiu kolobežku s podobnými parametrami nenájdete. Naviac má Powero City pri tejto neuveriteľnej váhe, vďaka ktorej unesú kolobežku aj deti, plne odpružené nielen zadné, ale aj predné koleso. To zvyšuje bezpečnosť aj komfort z jazdy po našich rozbitých cestách a chodníkoch. Pridajme k tomu úžasný dojazd a výkon, a sami prídete na to, že k tejto kolobežke nie je rozumná alternatíva.

Batéria Samsung s vysokou kapacitou

Nechcete žiadne kompromisy, len to najlepšie z najlepšieho. Preto má Powero City batériu od Samsungu, a to poriadne nadupanú. 378 Wh Vám postačí na pohodlný dojazd až 40 km, takže sa nemusíte neustále strachovať, či Vám dôjde šťava. Nedôjde a Vy pohodlne a oddýchnutý prídete všade tam, kam sa v rámci mesta vydáte. Doba nabíjania? Len 3-4 hodiny z 0 na 100%. Navyše používame len špičkové značkové batérie z továrne Samsung, pretože vieme, že od nás očakávate len to najlepšie.

Poriadny výkon

Nízka hmotnosť neznamená nízky výkon. 500 W Vám bohato stačí na jazdu rýchlosťou až 36 km/h, čo v meste ani nie je potrebné a preto výkon skôr využijete na bleskové zrýchlenie a prípadné stúpanie do kopca. Powero City zvládne stúpanie až do 25 stupňov!

Plne odpružený podvozok

Kolobežky, ktoré majú kvalitne odpružené kolesá začínajú na váhe okolo 20 kg. Power City je výnimka. Zadné výkyvné pruženie v kombinácii s predným teleskopickým prináša jazdu, akú ste ešte nezažili. Zabudnite na pevné podvozky! Powero City navyše unesie až 125 kg, takže sa nemusíte báť, že nič nevydrží.

Dojazd až 40 km

Dojazd bol donedávna najväčším strašiakom všetkých zariadení elektromobility. Preto sme sa rozhodli zbúrať tieto predsudky a priniesli kolobežku, kde si hlavu s dojazdom trápiť nemusíte. Vieme, že Vy jazdiť v ideálnych podmienkach nebudete, ale s touto batériou sa dojazdu báť nemusíte, aj keby bol ten reálny len polovičný! Pri váhe len 11 kg ide o malý zázrak.

Rekuperácia energie pri brzdení

Powero City je plná unikátnych technológií, niektoré z nich poznáte skôr z F1 než z ulice. Pri brzdení si Powero City dobíja batériu pomocou rekuperácie, podobne ako niektoré elektromobily či F1. Pretože táto kolobežka je vyrobená do mesta, kde budete veľa a často brzdiť, bola by škoda premeniť všetkú kinetickú energiu len na teplo brzdových doštičiek a tie tak opotrebovať. Radšej kolobežke predĺžime dojazd a skrátime dobu dobíjania, až prídete domov.

Maximálna rýchlosť 36 km/h

Viac než potrebujete kdekoľvek v meste. A to je dobre, pretože viete, že máte vždy k dispozícii dostatok výkonu. Ten sa prejaví lepším zrýchlením, ale aj brzdením (pretože je rekuperačné). Rýchlosť si viete obmedziť a predĺžiť tak dojazd. K dispozícii máte navyše aj tempomat. Ak to však podmienky umožnia, rýchlosť je len na vás a máte jej k dispozícii dosť... A do cieľa neprídete celý spotený, ale dobre naladený zo skvelej jazdy ...

Ľahko zložiteľná

Powero City zložíte rýchlejšie, než dočítate túto vetu. Pri nízkej hmotnosti a skladnosti ju dostanete všade. Do kufra auta, vlaku, autobusu, električky, pod stôl v kaviarni, do batohu, do kancelárie ... Nikto Vás nezastaví, pretože power City je nenápadná kolobežka, ktorá nekričí, že je elektrická. Svojimi rozmermi ju nerozoznáte od obyčajnej, mechanickej kolobežky. Kým sa na ňu nepostavíte a neodídete ako vietor...

Údržba motora? Nie je potrebná!

Motor sme umiestnili priamo do predného kolesa. Nepotrebuje žiadnu reťaz, žiadny olej, žiadnu údržbu. Je priamo v náboji a prenos energie je tak extrémne efektívny. Zároveň je uzavretý tak, aby sa do neho neprášilo a zvýšila sa jeho životnosť. Má až 500 W výkon a ide o moderný, bezkomutátorový motor, ktorý sa neopotrebuje ani po tisícoch kilometroch na plný plyn. Kolobežku si nekupujete na jeden rok a nejde o malú investíciu, preto si vyberte takú, ktorá poslúži roky bez toho, aby neustále niečo vyžadovala.

Unikátne pneumatiky

Kolobežku si nekupujete na to, aby ste jej slúžili, ale aby slúžila ona Vám. A to aj po tisícoch kilometrov. Práve preto máme bezúdržbové pneumatiky, ktoré jednoducho nedostanú defekt, čo Vám garantujeme. Zároveň sú však pružné a pohodlné pri jazde. Toto stojí za patent! Je to technológia malých vzduchových komôrok, ktoré zabezpečujú pohodlnú a bezpečnú jazdu bez strachu z defektu. Defekt nie je nič, na čo máte náladu, keď ho dostanete. Mnoho iných kolobežiek nemá kvalitný podvozok, ani túto technológiu a snaží sa to nahradiť dušovými pneumatikami, ktoré zbierajú v mestách defekty všade, kde prejdú. S Powero City sa Vám to nestane!

Nezľakne sa noci

Silné svetlo vpredu aj vzadu, aby ste videli a bolo Vás vidieť. Svetlo môžete ovládať priamo za jazdy alebo si ho môžete nastaviť na automatiku - keď sa zotmie, Powero City kolobežka Vám sama posvieti na jazdu pomocou strategicky umiestnených výkonných LED diód. Pokiaľ Vám niekto skočí do cesty, piezo-elektrický zvonček poslúži ako spoľahlivé upozornenie.

Funkcia zero štart

Kolobežka sa nerozbehne naplno sama od seba len tým, že nechtiac zavadíte o plynovú páčku, ale počká na to, až ju rozbehnete sami odrazením sa od zeme, ako na klasickej kolobežke. Samozrejme pokiaľ sa chcete rozbehnúť priamo z miesta, môžete túto bezpečnostnú funkciu kedykoľvek deaktivovať v menu kolobežky.

Tempomat na kolobežke

Vyrážate na dlhšiu trasu? Využite tempomat. Stačí keď Powero City kolobežku necháte ísť chvíľu rovnakou rýchlosťou a ona si ju zapamätá. Môžete pustiť plynovú páčku a venovať sa jazde. Len čo sa dotknete brzdy, tempomat sa automaticky bezpečne vypne. Táto funkcia je samostatne aktivovateľná, rovnako ako obmedzovač maximálnej rýchlosti a je len na Vás, či sa Vám to zapáči.

Žijeme zdravo v zdravom svete

Elektromobilita pomáha našej planéte a ide o budúcnosť, ktorá urobí svet lepším, zdravším a ekologickejším miestom pre život našich detí. Energetická náročnosť presunov na kolobežke je mnohonásobne nižšia ako pri preprave autom alebo autobusom (a to i elektrickým) a tak minimalizujete ekologickú stopu, ktorú po sebe zanechávate.

Rokmi overený výrobca

Kolobežky pre Powero vyrába špičkový výrobca E-TWOW, ktorý pre model Powero City zabezpečil viaceré vylepšenia, najmä v oblasti spoľahlivosti. Nejde teda o žiadneho nováčika, ktorý za rok či dva zmizne z trhu, ale výrobcu, ktorý elektrické kolobežky úspešne vyrába už deviaty rok v stovkách tisíc kusov a jazdí sa na nich po celom svete. Powero City má všetky potrebné certifikáty pre európsky trh a spĺňa požadované parametre, ako napríklad normy EN 61000-6-1: 2007, EN 61000-6-3: 2007 + A1: 2011, EN ISO 12100: 2010.


Technický popis:

hmotnosť: 11,3 kg (vrátane batérie)
typ batérie: SAMSUNG Li-Po (Lithium Polymer) 36V, 378 Wh (10,5 Ah)
nabíjačka: UL certifikovaná - 3 A
doba nabíjania: 3 - 4 h
maximálna rýchlosť: do 36 km/h
obmedzovač rýchlosti: 12/20/25 km/h, vypnuteľný
KERS technológia: áno, rekuperácia pri brzdení
systém ovládania: brzda - páčka a nožná, plyn - páčka
tempomat: áno, vypnuteľný v nastaveniach
funkcia Kick-start: áno, vypnutelná v nastavenich
výkon: 500 W
stúpanie: 14° (25%) v závislosti na váhe a podmienkach
motor: brushless (bezkomutátorový, bezkomutátorový) DC, v náboji kolesa
dojazd: až 40 km
nosnosť: 125 kg (podľa dlhodobého testovania), 110 kg (optimálna maximálna nosnosť)
materiál: ultrapevný hliník 6061 T6
osvetlenie: predné svetlo s výkonnou LED (6ks), kontrolovaná cez CPU + automatický svetelný senzor + zadné svetlo v blatníku
prenos sily: motor priamo v náboji predného kolesa
podvozok: odpružené zadné i predné koleso
brzdy: zdvojený brzdový systém (predná elektromagentická brzda s KERS, zadná nožná brzda), vylepšené brzdenie, len 6 m z 25 km/h pri 70 kg
rozmery zloženej kolobežky: d97 cm x v33 cm x š14,5 cm
rozmery rozloženej kolobežky: d102 cm x v116 cm x š38 cm
pneumatiky: bezúdržbové, patentovaný systém dutín
rozvod: 67 cm
svetlá výška: 9 cm
výška tyče rukoväte: 77-91-100 cm (tri polohy), 100 cm stačí aj pre obrov
spotreba energie: 7,7 Wh/km
skladanie: plne zložiteľná, vrátane rúčok (patentované), automatické rozloženie rúčok


UPOZORNENIE: Elektrické kolobežky nemajú homologáciu pre jazdu v bežnej premávke na pozemných komunikáciach. Použitie je na vlastné nebezpečenstvo.


Spotrebiteľ je pri používaní výrobku plne zodpovedný za dodržiavanie právnych predpisov pre prevádzku výrobku na pozemných komunikáciách a za dodržiavanie pravidiel cestnej premávky (bližšie to špecifikuje Vyhláška č. 134/2018 Z. z. a Zákon č. 106/2018 Z. z.), respektíve za dodržiavanie právnych predpisov platiacich pre danú krajinu.


Video


Recenzie

Hodnotenie: 5

100%

zákazníkov odporúča

1

hodnotení používateľov


OZ
OZ

Overený zákazník

Hodnotené: 6. 10. 2019

Produkt zakúpený na inSPORTline.sk

Malé rozmery kolobežky

Prijateľná váha

Super zrýchlenie

Pevnosť kolobežky

Systém skladania

Možnosť rozbehu až po odrazení

Automatický tempomat

Automatické osvetlenie, brzdové svetlo

Chýba mi na displeji údaj o aktuálnom čase

Na zadnom blatníku my chýba priestor pre samoinštaláciu bluetooth smeroviek


Parametre produktu

Maximálna nosnosť 125 kg
Minimálna odporúčaná výška jazdca 120 cm
Kapacita batérie 10500
Dojazd 40 km
Maximálna rýchlosť 36 km/h
Maximálne stúpanie 14 °
Hmotnosť 11.30 kg
Výkon motora 500 W
Veľkosť kolies 8"
Brzdy predná magnetická, v zadnom blatníku
Riadenie páčka na riadidlách
Rozmery 1020 x 380 x 1160 mm
Typ kolies bezdušové
Typ motora nábojový
Umiestnenie motora v prednom kolese
Rekuperácia áno
Sedlo nie

Alternatívy

Stráženie dostupnosti produktu

Ľutujeme, ale tento produkt už nie je zaradený v našej ponuke